FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 728 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
punkty, miejsca, kandytaci---> aplikacja 
[powiadom znajomego]    
Autor "punkty, miejsca, kandytaci---> aplikacja"   

junkier
 Wysłana - 21 lipiec 2005 19:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hej,
Co prawda jest juz podobny temat, ale moj ma dotyczyc czegos innego!
Mam pytanie, znacie moze jakas fajna strone pokazujacą liczbe kandydatow na jedno miejsce w przypadku poszczególnych aplikacji?
Chodzi tez jak w temacie, ile trzeba zdobyc punktow zeby sie dostac, tzn. powinienem bardziej ujac ile teraz potrzeba bylo??

A zapomnialem zapytac, czy moze ktos z was sie interesuje czy mozna w jednym roku zdawac na wiecej niz jedna aplikacje??

Zmieniony przez - junkier w dniu 2005-07-21 19:15:28

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

punkty, miejsca, kandytaci---> aplikacja

Warto przeczytać: Czy polska gospodarka dogoni świat? | Handel Zagraniczny | Kradzież samochodu | Wyciąganie kasy z konta gdy jest sie za granica. bez opłat??? | Wypowedzenie umowy z ERA | Holandia: Pedofile zakładają partię polityczną | Odpowiedzialność karna w Polsce? | Praca - Doradca Finansowy | Marcin Żmuda - film? | Co grozi za pobicie? | Pytania z wiedzy ogólnej. | 1. wezwanie do wku a interwencja zandarmerii | Otworzenie fili | Zginął mi mandat | Tendencje zmian GD | odrzucenie wezwania z sądu | Cp131192745pl | diya www | połykanie | zetsu | alicja walczak | analna gra | maturez | mamuśki | kefir | vckm | chamskie antysemickie i rasistowskie | wszystko czerwone | stalowy szczur | teoria ram relacyjnych | sierra | maciek i rysiek | dziefcynka | yerba mate | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.