FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1873 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
punkty karne/ co robić? 
[powiadom znajomego]    
Autor "punkty karne/ co robić?"   

ZYP
 Wysłana - 4 maj 2008 01:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Sprawa jest tego rodzaju, że do dzisiaj miałem na koncie 15 pkt karnych, dzis niestety dostalem kolejne 10...
Policjant powiedział, żebym jak najszybciej zapisał się na kurs zmniejszający liczbę punktów i załatwił to w przseciągu 2tyg to nie bede musiał powtórnie zdawać egzaminu, bo zanim zaewidencjonują mi te dzisiejsze 10 pkt to zdążę sobie 6 anulować...
I teraz nie wiem co robić, bo podejrzewam że policjant wprowadził mnie w błąd, ponieważ jak mniemam te punkty nie są anulowane natychmiastowo i zanim zdążą cokowliek anulować to już bede miał dodane te dzisiejsze 10...
Nie wiem też jaką rolę odgrywa data wystawienia mandatu w stosunku do ewidencjonowania punktów z tego tytułu wynikająch...

Druga sprawa, jeśli dostanę za jakiś czas skierowanie na to "sprawdzenie kwalifikacji" a.k.a. powtórny egzamin i nie zdam go za pierwszym razem to jakie będą z tego tytułu konsekwencje? czy poprostu bede miał kolejne podejścia do samego egzaminu, czy moze bede musial sie zapisac od nowa na kurs czy coś takiego?...

no ogólnie to mega lipa wyszła, w takie dni żałuję że sie urodziłem...:(

z góry dzięki za pomoc.

Zmieniony przez - ZYP w dniu 2008-05-04 01:57:28

Moon_BAN
 Wysłana - 4 maj 2008 02:04      [zgłoszenie naruszenia]

Masz 25pkt i dupa, nie masz żadnych 2 tygodni...
Mogłeś wcześniej pomyśleć nad -12pkt, sam sobie jesteś winny.

Po prostu podejdziesz kolejny raz, jeśli oblejesz to konsekwencję będą, ale finansowe.

Z tego co pamiętam to od nowa musisz kurs robić ( 1000-1500zł ) + egzamin (136zł), każde kolejnie nie zdanie to kolejne 136zł (bez testów -24zł)

/zdr

Zmieniony przez - Moon_BAN w dniu 2008-05-04 02:07:36

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"

tail
 Wysłana - 4 maj 2008 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

kursu robic nie trzeba
moze ze oblejesz 3 razy egzamin

pozdrawiam

Vielki <-- Tak jestem zwan

ZYP
 Wysłana - 4 maj 2008 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

moon na jakiej podstawie twierdzisz ze kurs trzeba od nowa?...LOL!!

convictofj
 Wysłana - 4 maj 2008 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

zapomnial dodac ze badanie psychologiczne bedziesz musial przejsc

proponowal bym przeczytac dwa ponizsze:

[isip.sejm.gov.pl/servlet/Search?todo=open&id=WDU20051080908]

[http://www.naukajazdy.pl/faq.html?id=70&qid=84#84]

rasistowska śwynia z tymi swoimi teoriami

mogę ją wyruchać ale nie ma rolek

Specjalista -

ZYP
 Wysłana - 4 maj 2008 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

ale drugi raz na zadne kursy/szkolenia zapisywać sie nie musze...

Kvan
 Wysłana - 4 maj 2008 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

trzeba robić kurs, bo bez zaświadczenia o ukonczeniu kursu nikt nie zapisze Cie na egzamin.

Vorsprung durch Technik

convictofj
 Wysłana - 4 maj 2008 23:33      [zgłoszenie naruszenia]

za pierwszym razem nie musi. nie wiem jak z tym jest pozniej.

rasistowska śwynia z tymi swoimi teoriami

mogę ją wyruchać ale nie ma rolek

Specjalista -

ZYP
 Wysłana - 5 maj 2008 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

nie musze sie zapisywać na żadne kursy, niby na jakiej podstawie?, przeciez ukonczylem kurs 6lat temu, ludzie ogarnijcie sie, jak czegos nie wiecie to nie piszcie głupot..

rafee
 Wysłana - 5 maj 2008 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Wczoraj odpowiadalem na ten temat a dzis patrze, ze nie dodalo.

Wiec w skrocie pisze jeszcze raz.

1. Juz za pozno na anulowanie punktow. Liczy sie dzien w ktorym zostales zatrzymany a nie wprowadzenie do ewidencji kolejnych punktow wiec na dzien dzisiejszy nie posiadasz uprawnien do prowadzenia pojazdow mechanicznych.
2. Jesli nie zdasz egzaminu to przysluguje ci poprawka (masz na to miesiac czasu). Jesli poprawki rowniez nie zdasz to zostajesz wyslany na ponowny kurs prawa jazdy (teoria + praktyka)
3. Mialem identyczna sytuacje jakis czas temu. Prawko zdalem ponownie w zeszlym roku w sierpniu

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

potargany
 Wysłana - 5 maj 2008 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

rafee dzwine - bo czytalem to co wczoraj pisales

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

punkty karne/ co robić?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Preparat do "regeneracji" opon | Zamarzanie drzwi | Mapa do nawigacji mercedes | opona :( | Gasnący Fiat Uno | światła zwykłe na bixenon | Karta motorowerowa zdana teraz motorek / jaki na 1 raz ?? | fotoradar w dniu kupna samochodu problem z ustaleniem kierowcy | Skuter, problem z rejestracją ;/ | GARAŻ | Brak ciągłości OC. | myjnia + pranie tapicerki | RADARY | Handlarz szczerze o autach z Niemiec | Citroen C4 1.6 16V - nierówna praca, wysokie spalanie | piski dobiegające z p[rawego tylniego koła | sgsp | rozmowy CB | CB radio | dokumenty warte | adixons | procent | nupel | fryderyk engels | j3zus | torebki | campamerica | worktravel | usa | łyżwy | przedwczesny wytrysk | Naly | marcinx66 | urolog legnica | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.