FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 641 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
pytania do ustnej 
[powiadom znajomego]    
Autor "pytania do ustnej"   

sweet1711
 Wysłana - 9 maj 2009 12:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam pytanie czy wie ktoś jakie może zadać komisja pytanie na maturze ustnej z języka polskiego do tematu: Motyw widm, zjaw i snów w utworach literackich.

w pracy odwołuje się do Makbeta, ballady Romantyczność, Dziady cz II, III i IV oraz do Wesela.

z góry dziękuje

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pytania do ustnej

Warto przeczytać: Bardzo ważne zadanie z historii grozi mi jedynka:( | poeta kronikarzem swojej epoki???? | "miedzy chaosem a forma" czytanie ze zrozumieniem | List wysłany w zaświaty | [Hist. adm.] Władza wykonawcza w "Konst. 3 maja" | misyjna olimpiada znajomosci afryki | Polski, matura ustna | traktat wersalski a sprawa polska | Inteligencja poznawcza- praca | [hist] czy czlowiek moze zyc bez religii | {hist}referat | [pol] temat maturalny | [POL] Lament Swiętokrzyski | Postawa franciszkańska | [pol] analiza i interpretacja Jerzy Libert- Boża Noc | Prezentacja maturalna - poblem | aszy | borys | mercurial | białoruś | counter | uliana senyszyn ukraina | grudka na powiece | studia wojskowe | zdjęcia od 18 lat | bmw 220 tys km | insomaniak | kamery internetowe | gabriela | produktywnosc kasjera | studenty sa happy | wyznania kobiet | Chętnie czytam czasopisma techniczne | jak długo sex | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.