FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1744 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
pytania dotyczące stażu 
[powiadom znajomego]    
Autor "pytania dotyczące stażu"   

Mayday1985
 Wysłana - 18 październik 2005 20:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam 2 pytania dotyczące stażu:
1.Słyszałem,że nie kazdy zakład może przyjmować stażystów.Musi mieć jakies pozwolenie czy coś.Tak sie składa,że szukam na własną ręke stażu finansowanego w Urzędu Pracy.narazie szukałem wśród państwowych instytucji bo wiem,że jesli jest potrzebne owo pozwolenie to napewno je mają.Ale nic nie znalazlem.Teraz chce po prywatnych zakładach popytać.I własnie nie wiem czy wszędzie mogą mnie przyjąć czy są jakies kryteria.

2.Czy jest będe pracował na stażu to czy muszę podpisywać umowe o zakazie konkurencji (jesli mnie pracodawca zobowiąże) ? czy to tylko jak jest umowa o prace?

Jeśli ktoś zna sie na tym to prosze o rade.Dam soga za pomoc

Skjoeld H.
 Wysłana - 20 październik 2005 11:14       [zgłoszenie naruszenia]

1. Nie wiem, nie słyszałem o żadnych pozwoleniach, chyba że chodzi o zgodę odpowiednich organów wymaganą ze względu na rodzaj wykonywanej działalności, albo po prostu o konieczność zawarcia umowy pomiędzy pracodawcą a urzędem pracy?

2. A w jakiej formie chciałbyś tą "konkurencję" uprawiać? Zarówno w przypadku, gdy zawierasz umowę cywilnoprawną np. zlecenie czy dzieło, jak i nawiązujesz stosunek pracy na podstawie prawa pracy (co jest tu chyba jasne) to tracisz status bezrobotnego i staż przestaje Ci przysługiwać.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pytania dotyczące stażu

Warto przeczytać: Można odpisąc osobe uczącą się ?? | debile na allegro | rejestracja samochodu a podatek | Urlop letni w pracy (nie chcą dać) | Niezarejestrowana działalność | Praca w Szwecji rozliczenie | Jaki wyrok za.. | zostawione rzeczy | allegro - co mozna zrobić jeżeli kupiony towar okaże się podróbą? | Otrzymałem uszkodzony towar jak go zwrócić? | Strata z gieldy - ile mozna odliczyc? | podglądanie??? | inspekcja pracy i znajomości | Zwrot kaucji za areszt | Mieszaknie | jaki wyrok za pozbawienie wolności ? | lacoste | alpina | policja | Bledzior | blendzior | wzrost | krociaki | 180cm | Student Travel | aleksandra szwed | joanna | sebawlkp | kosik | szwed playboy 2012 | slavoy2k | gotuj z fenolem | Markoo | wat czy wsowl | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.