FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 617 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
pytanie... 
[powiadom znajomego]    
Autor "pytanie..."   

red planet
 Wysłana - 9 kwiecień 2004 16:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam pytanie otóz niedlugo bedzie dzien dziecka (jeszcze sie zalapalem )i ojciec z pracy dostanie talon dla mnie i mam pytanie czy za ten talon bedzie mozna kupic telefon komórkowy w salonie ??

z góry wielkiee dzieki

[www.pajacyk.pl]
MHM

Ravenlord
 Wysłana - 9 kwiecień 2004 19:55       [zgłoszenie naruszenia]

a skąd my to mamy wiedzieć ???
przeczytaj regulamin umieszczony na talonie, tam powinny być adresy punktów gdzie można ten talon upłynnic.

Nie dyskutuj z debilem bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pytanie...

Warto przeczytać: Spadek gdy osoba umrze | Potrzebuję Porady prawnej - bardzo ważne | NOWE LEPPERO-BLOKADY !!!! | Przewóz leków przez granice | jak grać na gieldzie przez internet? | Kategoria wojskowa | Warzywniak??? | Umowa o dzieło przed 18, możliwe? | Prostytucja - legalna czy nie? | Oszust z allegro | ZBIEG OKOLICZNOSCI CZY INGERENCJA ZE WSCHODU ? | Dyscyplina partyjna, co o niej sądzicie?? | Mandat za jazde bez biletu-jakie konsekwencje niepłacenia?? PROSZĘ o odp. | Globalne puzle .. | Ciekawostka militarno-polityczna. | przepisanie ziemi rolniczej dla osiemnastolatka z miasta- potrzebna porada prawna | adaptacja filmowa | hologram | nalepki na legitymacje | Jacek Szmatloch | dupa ludzkości raju pozbawiła | wymazona sciezka | dania skat | praca bmw | delay | stud | oculus | LOADED GUNS | magda soszyńska | gangi w krakowie | bez wytrysku | opóżniony wytrysk | koszula męska | koszula t shirt | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.