FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 637 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
pytanie do tych co pracowali w Anglii i nie tylko 
[powiadom znajomego]    
Autor "pytanie do tych co pracowali w Anglii i nie tylko"   

Czaninho
 Wysłana - 2 lipiec 2010 17:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

pytanie czy trzeba do czegos miec paszport ? chodzi mi miedzy innymi o konto bankowe , Insurance number i prace... ??

SmyczaNS
 Wysłana - 2 lipiec 2010 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

Nie. Dowod wystarczy. Oczywiscie ten nowy.

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 2 lipiec 2010 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ja w 2004 roku pojechalem na zielony dowod ksiazeczkowy do Irlandii, zatrzymali mnie we francji na przeprawie promowej i powiedzieli mi tylko, zebym nastepnym razem juz mial nowy

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

minner
SZPIEG
 Wysłana - 2 lipiec 2010 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

Wg mnie paszport warto wziąść, szybciej załatwisz więcej rzeczy, choć by NIN czy konto, anglicy jednak na nasz "ID card' patrzą nieufnie i gdzieniegdzie mogą Ci powiedzieć że chcą paszport.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 2 lipiec 2010 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

Widze ze duzo sie nie zmienilo przez te 5 lat tak czy siak jestem z siebie dumny

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Zychowicz
 Wysłana - 2 lipiec 2010 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie jak minner jak będziesz chciał np. wziąć jakiś najnowszy telefon na abonament np. o wartości 500 funtów to bez paszportu Ci go nie dadzą. A tak jak przyjedziesz do Polski zawsze możesz go potem opchnąć.

CarycaOO
 Wysłana - 3 lipiec 2010 01:46      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli chodzi o pracę to wystarczy tylko dowód

SmyczaNS
 Wysłana - 3 lipiec 2010 03:17      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie jak minner jak będziesz chciał np. wziąć jakiś najnowszy telefon na abonament np. o wartości 500 funtów to bez paszportu Ci go nie dadzą.

BUEHEHEHEHEHEHEHEH Jakos mialem 2 tel i paszport byl niepotrzebny...

Wg mnie paszport warto wziąść, szybciej załatwisz więcej rzeczy, choć by NIN czy konto, anglicy jednak na nasz "ID card' patrzą nieufnie i gdzieniegdzie mogą Ci powiedzieć że chcą paszport.

Od 4 lat nie mailem zadnych problemow bez paszportu. NO- raz do barowy nie chcieli mnie wpuscic bez angielskiego dowodu lub paszportu. Przypaly z policja- wystarczy karta do bankomatu lub podanie danych slownie. Akcje osobiscie przezyte.

Zmieniony przez - SmyczaNS w dniu 2010-07-03 03:19:22

WaszaMatka
ŁKS ŁÓDŹ
 Wysłana - 3 lipiec 2010 09:58       [zgłoszenie naruszenia]

Jak masz paszport to weź nigdy nie wiadomo ,może się przydać .

Konto w banku zakładałem na paszport "kończyła się ważność paszportu ,dokładnie miesiąc miał jeszcze ważności" kobita nie robiła żadnych problemów . Reszta biurokracji za pomocą dowodu.

Zaradna kobieta jednym pierogiem wykarmi całą rodzinę.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pytanie do tych co pracowali w Anglii i nie tylko

Warto przeczytać: Podwójna wypłata. | Dziewczyna mnie wrobiła w pedofilstwo... | Pobicie | przewozenie lekow przez granice | Czy auto musi byc ubezpieczone gdy,, | Podręcznik/Poradnik do prowadzenia finansów od A do Z małej firmy. | Biznes plan | Zagrozenie z danego przedmiotu szkolnego - aspekt prawny | "Do Polski nadciąga bankowe *******" | art. 97 KW | Świadczenie rehablitacyjne | kredyt na dowód. Pytanie | Mandat za brak tłumika końcowego ? | Wypalanie traw | Pobicie | Odzyskać ziemie.. | magik | cayenne | redwoman | red woman | sqty | laptop | komputer | prostata | mocz | sikanie | opel | inżynier | fotka tv | fotkatv | tanie loty | biust | akty | tabaka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.