FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3600 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
pytanie do was 
[powiadom znajomego]    
Autor "pytanie do was"   

Jauz
 Wysłana - 15 listopad 2007 21:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam

jestem z dziewczyna od 3 miesiecy wszystko bylo oki az do wtorku,
w poniedzialek bylem u kumpla wypilismy troche ja wiecje niz troche i kolo 12 zaczelem mykac na hate a jak wypije to i od******la i podrodze rower zakosilem bo ledwo co szedlem nodobra to sie stalo niejestem dumny na nastepny dzien telefonuje z nia i jej to opowiedzialem(dopiero pozniej sie skaplem ze to byl blad)myslalem ze bedzie troche smiesznie
a tu nagle ona odklada tel i mowi ze niechce mnie znac bo nieche miec nic z jakims kryminalista wspulnego itp.bo na dragi picie i przemoc itp.to ona cienta w ***,oddzwonilem i zaczelm jej tam gatki snuc ze niebede robil wiecje takich pierodl itp jakies gatki szajs gadalem ona mowi no dobra jak cos takiego sie znowu zdarzy to koniec ostatecznie itp.

jakos sie cieszylem ze dostalem ta szanse ale tera czuje sie jak popierdulka ktora ona popycha spotkalem sie z nia wczoraj to nawet mi buzi niedala obrazona caly czas i mowi ze to troche potrwa itp zanim bedzie normalna telefonuja z nia ciagle ale jeste miedzy nami takie ***ane napiecie niewime jak to opisac i jak wyjsc z tego calo jak jej pokazac ze niebede robil glopot

a to dziewczyna w ktorej sie bujnolem i nieche jej przez jakis glopi rower tracic

pytanie do was czy mieliscie cos takiego i co mam robic bo sam niewiem

sorry za bledy

Redx
 Wysłana - 15 listopad 2007 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

"i podrodze rower zakosilem bo ledwo co szedlem"

Haha, kosirower . A tak w ogóle iść nie mogłeś a jechać dałeś radę?

Znawca -

Feat.
 Wysłana - 15 listopad 2007 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

"zaczelm jej tam gatki snuc ze niebede robil wiecje takich pierodl itp jakies gatki szajs gadalem"

Skąd ja to znam, "współczuje, ale nie czuje"

Takie zachowanie to normalka po takiej akcji którą odstawiles, teraz musisz czekac ....mea culpa mea culpa :)

olaf.baruda@gmail.com

Misiek61
 Wysłana - 15 listopad 2007 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

hehe, przejdzie jej, kobiety lubia odstawiac takie fochy;] tez tak mialem ze swoja,

PS. byl pijany wiec rower pomogl mu isc

bf_stan
 Wysłana - 15 listopad 2007 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz jej ze sprzedales rower za flaszke

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

INS4N3
 Wysłana - 15 listopad 2007 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

a teraz jakieś dziecko przez Ciebie płacze.

telefonuje z nia
a nie przypadkiem telefonuję do niej?

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

bf_stan
 Wysłana - 15 listopad 2007 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

na mazurach by powiedzieli "telefonuje dla niej"

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

Redx
 Wysłana - 15 listopad 2007 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jak można rower zakosić tak se po drodze bo mu się iść nie chciało, ja pie***le

Znawca -

abla.mucho
 Wysłana - 15 listopad 2007 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

1. A rower odstawiłeś?
2. Pisz jak człowiek, bo mi się coś robi jak to czytam.
3. Chcesz jej udowodnić, że nie będziesz robił głupot - to nie rób głupot!
4. Sam będziesz widział czy ten foch się za bardzo przeciąga i wtedy zdecydujesz czy warto dalej to ciągnąć

"What good will your words do if they can't understand you"

yo3k
 Wysłana - 15 listopad 2007 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

Twoj blad i dobzre ze sie teraz tak czujesz ,moze Ci jakos to przemowi zebys tak nie robil:)
ale panna trzyma Cie krotko 9 choc sie jej nie dziwie;) a jak Ci zalezy na niej to staraj sie, az jej przejdzie;)

pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie ;)

snowee
 Wysłana - 15 listopad 2007 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

Oddaj rower. Wymyśl jakąś pompę, że np. kolega miał wypadek i musiałeś szybko jechać po pomoc czy coś takiego, a że rower był pod ręką to pożyczyłeś. Bądź chociaż tutaj uczciwy, Zawsze można wymyślić jakąś baję. Ja bynajmniej bym tak zrobił, a przynajmniej Ci ulży...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pytanie do was

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: "kocham Cię" ... podejście drugie | ekh... | wyjscie z przyjaciolka | Propozycja dla wszystkich... | taka mala historia o ex;p | Miłość - czy istnieje na prawde, czy jest tylko bzdurą? | Odbijanie partnerów. | 'kocham Cie' jak często ? | Kultura "zrywania" | Studia, a zwiazek..? | O czym??na GG | Znudziłem się K***a? | Co zrobić żeby zapomnieć i normalnie żyć?? | CO robić????????????? | Co robić ??? | problemik do rozwiazania | erotyk | Audi a4 b5 | jeans | zarabianie przez internet | za krótkie wezidełko | dziewczyna z przebiegiem | kursy unijne | na sucho | prędkość | prędkość internetu | małgorzata lewinska | studia warszawa poznań | przeprowadzka | paulina biernat | dekolt | fakes | medytacja | Wędrówka dusz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.