FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1060 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
pytanie o grafikę 
[powiadom znajomego]    
Autor "pytanie o grafikę"   

oobennyoo
 Wysłana - 1 marzec 2012 20:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam laptopa hp g6-1270 z karta graficzna radeon hd6470 i procem core i5.

Kiedy gram w gothica pokazuje mi się, że korzysta z układu graficznego intel hd chipset family a nie radeon, chociaż mam ustawiony do używania układ o wysokiej wydajności.
Czy to prawidłowe? jak to wytłumaczyć...

Oprócz tego mam jeszcze sprawe inna. jak wchodzę w asystenta hp i patrze na grafę pokazuje, ze mam dwie karty - integre hd3000 i radeona.
natomiast kiedy wchodze w menadzera urzadzen windows i wylaczam obojetnie ktora karte to w tamtym asystencie znika radeon i zstaje sam intel, a pulpit jakos sie wali i pokazuje brak sterwnika amd, cociaz instalowalem najnowsze stery.
czy ktos powie jak się obchodzić z takimi podwójnymi układami grafiki?

Robot-Man
 Wysłana - 1 marzec 2012 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

jak słaba karta starczy na grę to po co wykorzystywać mocniejszą?
zainstaluje coś bardziej wymagającego, np cod4 i zobacz czy się będzie ścinać

woroczu, wybieram cie!

Znawca -

oobennyoo
 Wysłana - 2 marzec 2012 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

gra mi się nie ścinała. jedynie w ustawieniach gry nie widzi dodatkowej grafy no i nie wiem czy po prostu program nie pokazuje czy uśpiona jest w komputerze.

I druga sprawa - mam jeszcze pytanko o procesor i5-2430m
przed chwilą grałem w Heroes V ustawiłem w kompie grafikę na najwydajniejszą dla tej gry, w grze same najmocniejsze ustawienia, w tle jeszcze odpaliłem wmp z muzyką i to wszystko kontrolowałem hmonitorem. No i jak patrzyłem - temperatura cpu-core 0 i 1 w stresie oscylowała pomiędzy 70-80. po wyłączeniu wszystkich programów spadła i gdzieś przez 15 minut utrzymywała się na ok 50-55 stopniach. Potem wyłączyłem na kilka minut, włączyłem z powrotem i włączyłem hmonitor. Sam początek temp 30 stopni i szybko urosła do ok. 40-45 i utrzymywała się na tym stopniu przez ok. 10 minut w spoczynku.

Czy te temperatury są prawidłowe jak na nowy laptop i ten proc, czy jest powód do zmartwień?

Toudi163d
 Wysłana - 2 marzec 2012 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

prawidłowe

Zmieniony przez - Toudi163d w dniu 2012-03-02 18:03:34

Specjalista -

szakal2402
PRZYDUPAS
 Wysłana - 2 marzec 2012 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

jak ci sie gra nie ścina to w czym problem masz
temp myślę że ok, ale w stresie to może ciut dużo lecz nie wiem ja się mają te i5

Chodźmy chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę

Specjalista -

oobennyoo
 Wysłana - 4 marzec 2012 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

Przeniosłem tego laptopa na biurko, gdzie jest odrobinę cieplej i temperatura spoczynkowa podskoczyła do 55 a stresowa trzyma się na wcześniejszym poziomie.
Da radę zrobić undervolting? I czy to byłoby za pomocą jakiegoś programu, czy trzeba by było coś majstrować w sprzęcie? Na razie ustawiłem w planach zasilania max wykorzystanie proca na 70% i temperatura w spoczynku już nie przekracza 45 a stresowa 65 przynajmniej w tescie który robiłem zostawiając najpierw komputer na kilkanaście minut bez niczego, a potem jako stres pykałem w gierkę na najwyższych detalach grafy.

szakal2402
PRZYDUPAS
 Wysłana - 4 marzec 2012 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

nic nie rób zostaw jak jest

Chodźmy chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę

Specjalista -

Sejdżej
T1000
 Wysłana - 4 marzec 2012 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

HD3000 jest jak na integrę bardzo wydajna
do DX9 wystarcza aż nadto a do DX10 jest wystarczająca. w DX11 już są schodki.

jeśli to gothic 2 lub 3 wystarczy Ci HD3000. Jeśli 4 która obsługuje DX11 pewnie jedzie na DX10 jeśli nie używa radka.

poszukam recenzję tego radka może on niewiele lepszy niż integra

Zmieniony przez - Sejdżej w dniu 2012-03-04 19:37:27

Czasem coś sprzedaje na alegroszu:
[allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9936423]

Znawca -

Sejdżej
T1000
 Wysłana - 4 marzec 2012 19:39       [zgłoszenie naruszenia]

hmmm wg tego szybsza o 9% ?

Czasem coś sprzedaje na alegroszu:
[allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9936423]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pytanie o grafikę

Warto przeczytać: Jaką konsolę warto kupić ? | Wie ktos jak sformatowac dysk w lenovo n200 3000? | sciezka dzwiekowa z filmiku z youtube | jaki aparat za 500-600zł | telefon | wybor laptopa | Simlock w nokii 6500slide | Problem z monitorem | Cyfrowy Polsat ? Jak to jest ? | Pasek Start | Problem z PC!!! | jak nagrać płytę z windowsem? | Nagrywarka dvd + taśma 40 / 80 żyłowa | spolszczenie do westward | telefon za ~400zl? | Monitor lcd 19 | stronki xxx | sylwia nowak | sylwia nowak playboy | Star Foods | audi 80 b4 zlom | monesca | layout | tvp | glamour | e glamour | euphoria | clarkson | pawlacz | seks z przyjacielem | majka | oczy | przeszłoś | w czasie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.