FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14858 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
pytanie o okres(raczej do dziewczyn) 
[powiadom znajomego]    
Autor "pytanie o okres(raczej do dziewczyn)"   

buku69
 Wysłana - 30 listopad 2006 22:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

chcialbym sie was spytac dziewczyny ile wam sie najdluzej spuznil okres!!!
i jeszcze jedno bo tez nieznalazlem jakie sa objawy ciazy?
czy sa to czeste wymioty od pierwszych ciazy i naciagania na wymoty i czy dosc mocny bol brzucha ale jednorazowy???(pytam sie z ciekawosci bo mojej dupy kolezanka powiedziala ze sie jej spuznil 2 miesiace)

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 30 listopad 2006 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

Njadłużej 3 tygodnie.
Pierwsze objawy ciaży po ok 2 -3 tygdoniach to brak okresu, powiększenie piersi, senność, mdłośći, troszkę podniesiona temperatura.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

marcin-ek
 Wysłana - 30 listopad 2006 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

jak jej się poźni 2 miesiące , to ciąża , ale nie koniecznie , jak na mnie to może byc to powodem również jakiejś choroby , jak myślicie :>?

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 30 listopad 2006 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

2 miesiące spóźnienia to na pewno (jeśli nie była w ciąży) zaburzenie hormonalne np po odchudzaniu gwałtownym.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

RozkosiQ
 Wysłana - 30 listopad 2006 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

Brak okresu może być spowodowany różnymi problemami zdrowotnymi.

Np. chora tarczyca - która zmienia poziom hormonów i powoduje zanik miesiączki. To tylko jeden z przykładow.

I na co czeka Twoja laska?? Na smsa od jajników?? Niech idzie do lekarza!!!

Zmieniony przez - RozkosiQ w dniu 2006-11-30 22:16:11

Fuck me like you hate me...

Specjalista -

Saymonn
 Wysłana - 30 listopad 2006 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

gumki się nie chciało zakładac,co?

Znawca -

hallucyon
 Wysłana - 30 listopad 2006 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwsze objawy ciaży po ok 2 -3 tygdoniach to brak okresu, powiększenie piersi, senność, mdłośći, troszkę podniesiona temperatura.

brak okresu -- niekoniecznie, zagnieżdżająca się zapłodniona komórka jajowa może wywołać krwawienie doskonale imitujące miesiączkę

powiększenie piersi, senność -- to zbyt subiektywne objawy, żeby na nich polegać

mdłości -- wraz z wymiotami występują później

trochę podniesiona temperatura -- zwyżka wynosi przeciętne pół stopnia, więc bardzo łatwo ją przeoczyć lub, w wypadku stwierdzenie, opatrznie zinterpretować (np. infekcja wirusowa)

Autorze tematu, jeśli minął już termin spodziewanego krwawienia miesięcznego, proponuję udać się do apteki celem zakupienia i samodzielnego wykonania testu ciążowego. Przed użyciem należy koniecznie zapoznać się z treścią ulotki. Jeśli wątpliwości wciąż będą się utrzymywały albo wynik testu będzie dodatni, polecam wizytę u specjalisty ginekologa-położnika!

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 30 listopad 2006 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

Najdłużej 7 dni

Ekspert -

_MiNiA_
 Wysłana - 30 listopad 2006 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

Njadluzej ok 21 dni czyli 3 tyg. Kazda kobieta przechodzi ciaze inaczej. Z tymi wymiotami to dziwnie bywa, bo moja siorka(jest teraz w ciazy) w ogole nie wymiotowala, z bolami brzucha tez bywa roznie. Niech dziewczyna uda sie do lekarza, albo kupi test ciazowy.

Sweet69
 Wysłana - 1 grudzień 2006 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

mi pół roku kidyś ale to sie nie liczy bo jakieś 15 lat miałam

Ekspert -

WieSma
 Wysłana - 1 grudzień 2006 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

mi raz jakies 2 tyg:] tez polecam test ciazowy bo brak miesiączki nie musi oznaczać ciąży. Okres spóźnia się z wielu różnych powodów, takich jak stres, przemęczenie, choroby....
pozdr

"MistyczneWyjaśnieniaUchodząZaGłębokie-Prawdą ZaśJest,ZeNieSąNawetPłytkie &
F. Nietzsche

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pytanie o okres(raczej do dziewczyn)

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: cos dla przyszłych ojcow %-) | POMOCY NIEDOŚWIADCZONEMU | pomocy - byl tu taki temat... | co to kur... jest ? | Wasz pierwszy raz - kiedy ? | nietypowy problem....:/:/:/ | Kat:/ Problem! | POMOCY! jak z nią zagadać | co dla zycia wazne??? | Ile partrerow?? | wakacyjny zawód | głownie do facetow | Dziecko - problem na drodze do udanego zwiazku??!! | dziewczyny i sztuki walk | (-% zonk stulecia %-) | Kochać nad życie- przeznaczenie ?? | google index | google pliki | czego teraz sluchacie | tatry | stanisław M | pompek | ruskie techno | podczas okresu | przemowienia romana dmowskiego | tags | trance space | intro szczecin | ilu partnerów | niemiecka roksa | po dropsach | chan | Jak zaciągnąć ją do łóżka | Jak poderwać dziewczyna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.