FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5056 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
pytanka po rozmowie z kumpela 
[powiadom znajomego]    
Autor "pytanka po rozmowie z kumpela"   

balbinek2
 Wysłana - 10 sierpień 2005 18:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszytkichSzegolnie witam nasze Szanowne Panie bo pytanko ktore zadam bedzie glownie kierowane do nich Oki bedzie wstepu i podlizywania juz pisze o co biega
Otóż rozmawialem z kumpela bardzo dobra kumpelą i ona mi pwoiedzial ze zerwala a facetem ponieważ nieodpowidal jej rozmiar jego przyrodzenia.I dalo mi to do myslaenia czy to jest czesta praktyka czy czesto sie zdaza ze panie stwierdzaja "jest za maly" tudziez "jest za duzy"(niechodzi o wzorst a o no wiecie o co) zerwe z nim. Myslalem ze jak sie kogos kocha jak sie cos do kogos czuje to niewazne ile ma sie w spodniach.wiem rozmiar jest wazny ale czy to jesttak do konca<mysli>.Czy jak ktos niema standardowego peniska to co aut<mysli>. Czy zdazylo sie kiedys naszym paniom miec faceta z malym lub z zaduzym i co zrobily podizekowaly? qrde powiem szczerze troszke sie przerazilem takim podejsciem do sprawy i nie to zebym mial jakies kompleksy no ale bezsens chociaz jak kobiecie niepodchodzil w lozq to moze i lepeij ze koniec bo to wsumie wazna czesc zycia jest to co wyprawiamy w sypialni.

ferry
 Wysłana - 10 sierpień 2005 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawe jakbyś zareagował jakby miała pochwę o głębokości 5 cm...

Ekspert -

evelunka
 Wysłana - 10 sierpień 2005 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ekchm...Niesamowite...Nie wyobrażam sobie takowej sytuacji,jest dla mnie nieziemsko śmieszna;)Niezależnie od wielkości penisa kochająca kobieta potrafi znaleźć sposób na ogromną dawkę przyjemności.Wiadome jest,iż małe przyrodzenia osiągają większy rozmiar w czasie podniecenia[jaki więc problem z tym,ze facet ma "za małego"?],natomiast duże są...zawsze duże:P,a średnie też zapewne się powiększają.Doprawdy przekomiczny powód zostawienia mężczyzny.Dla mnie to jednoznaczne z zostawieniem kobiety dlatego,że ma małe pośladki,albo piersi[a zdarzyło się tak?:P].Ludzie są śmieszni...

"[...]rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,
dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,
myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością."K.I.Gałczyński

slonce19
 Wysłana - 10 sierpień 2005 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm panuje powszechna brednia , ze faceci są wzrokowcami i szukaja ladnych lasek a kobiety kierują sie sercem , charakterem itp.To prawda ale kobiety tez są wzrokowcami!!!hmm mysle ze gdybym bardzo kochala faceta to jego wielkosc nie sprawialaby tak ogromnego wrazenia na mnie , ale nie wiem sama.. jak by mial takiego 3 cm ?? uhuh soryy ale nie wiem co bym zrobila :)mowi ze ze nie wielkosc ale jakosc ??moze akurat bylby swietnym kochankiem?? :D

czanymotyl
 Wysłana - 10 sierpień 2005 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

łooomatko, ale powod aby sie roztać z facetem, zapewne te dziewczne ma jakiś kompleks
ja zacytuje moją ukochana:"ciekawe czy mężczyźni selekcjonują kobiety na "małe cipki " i "duże" buahaha,jest różnica między penisami,cipki si ni powiększają ,tylko rozciągają buahahahaha"

%-)

Specjalista -

Raptor10
 Wysłana - 10 sierpień 2005 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

jesli sie kogoś kocha to pewnie nie ma znaczeia ale w tym co opisujesz zapewne głebszego uczucia nie było

Zmieniony przez - Raptor10 w dniu 2005-08-10 18:56:51

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 10 sierpień 2005 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

bo to zła kobieta była....

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

ferry
 Wysłana - 10 sierpień 2005 19:33      [zgłoszenie naruszenia]

gdzie się podziewa nasz DIRTY and NASTY Sanchez

Zmieniony przez - ferry w dniu 2005-08-10 19:34:07

Ekspert -

GaLaZ
 Wysłana - 10 sierpień 2005 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

Taka kobieta to prymityw i tyle... Jedna rzuci Cie bo masz za malego, druga bo masz pusty portfel i nie masz M8 czy tez A6

Zmieniony przez - GaLaZ w dniu 2005-08-10 19:47:59

...C8 H11 N...

wodór
 Wysłana - 10 sierpień 2005 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

Dobrze że M8 a nie AK47

Żyjemy nie tak, jak chcemy, lecz tak, jak potrafimy. Demokryt z Abdery (ok. 460 - 370 p.n.e.)

Specjalista -

Mendelejew
 Wysłana - 10 sierpień 2005 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

taaa... dogodzić kobiecie...
masz 13 cm :D we wzwodzie to źle
masz 13 cm w zwisie tez nie dobrze

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pytanka po rozmowie z kumpela

Strony: 1 2 3 4 5 6