FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2628 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
pytanko? 
[powiadom znajomego]    
Autor "pytanko?"   

ewamagda
 Wysłana - 14 marzec 2005 19:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam pytanko mam zaczac brac Celest ale lekarz przepisal mi badania i wychodzi ze mam zaczac brac tabletki 6 dnia cyklu a gdzis na jakiej stronie internetowej tego leku przeczytałam ze jezeli zaczie sie brac 5 dnia cyklu to ten pierwszy miesiac moze byc jeszcze plodny wiec jezeli wezme pierwsza 6 dnia to czy tez moge byc plodna jeszcze przez ten pierwszy miesiac?

ferry
 Wysłana - 14 marzec 2005 19:37      [zgłoszenie naruszenia]

zazwyczaj pierwsze opakowanie tabletek bierze się od 1 dnia wystąpienia okresu.

najlepiej spytaj ginekologa

Ekspert -

ewamagda
 Wysłana - 14 marzec 2005 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

ale on mi tazal wziasc po badaniach a to bedzie 6 dzien?

Wodzu10
 Wysłana - 14 marzec 2005 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam radzę zastosować się do zaleceń lekarza a nie do opisów różnych stronek itp. Każdy człowiek ma inny organizm. Wydaje mi się że z wszelkimi wątpliwościani też lepiej udać się do lekarza.

Znawca -

RaDzYkU
 Wysłana - 14 marzec 2005 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

Z podręcznej ksiązeczki" Z Antykoncepcją na Ty"
Cytuje:
Jedno opakowanie Cilestu zawiera 21 tabletek. Pierwszą pigułkę musisz zażyć w pierwszym dniu miesiączki. Później systematycznie codziennie wieczorem lub rano(zawsze o tej samej porze) po jednej przez 21 dni. Na odrocie opakowania znajdują się skróty nazw tygodnia oraz strzałki wskazujące kierunek i kolejność przyjmowania Cilestu. Po tymokresie należy 7 dni przerwać przyjmowanie tabletek,by mogło wystąpić krwawienie podobne do miesiączki( z reguły mniej obfite i mniej bolesne) Ósmego dnia należy rozpocząc kolejny cykl przyjmowania Cilestu....

Ale lepiej zadzwoń do ginekologa i się upewnij

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

P4tr1ck
 Wysłana - 14 marzec 2005 20:55      [zgłoszenie naruszenia]

Na Twoim miejscu to przez pierwszego miecha bym w gumach jechał, a w następnych bez. 1 opakowanie bierze sie 1 dnia krwawienia, Pogadaj z lekarzem.

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

Gosia_p
 Wysłana - 14 marzec 2005 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

a moze on ci kazal wziasc je po badaniach ale skoro wypadaja juz po 1 dniu miesiaczki to powinnas wziasc je chyba dopiero na nastepna miesiaczke i bedzie bez problemu

Ekspert -

butt3rfly
 Wysłana - 14 marzec 2005 22:51       [zgłoszenie naruszenia]

No wlasnie tez mi sie tak wydaje.. Ze mowiac "masz wziac po badaniach" mial na mysli przy nastepnej miesiaczce, nie w 6. dniu.. Radze sie troszke zapoznac tu i ówdzie.. Dla strostowania tabletki zwą sie Cilest jakbys chciała gdzies szukac..

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pytanko?