FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1188 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
różnica wieku 
[powiadom znajomego]    
Autor "różnica wieku"   

bzd69
 Wysłana - 11 lipiec 2005 16:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

między moją siostrą a mamą jest 40 lat różnicy. Jak myślicie - rozsądne to było ze strony moich rodziców? coraz więcej kobiet decyduje sie na póżne macierzynstwo ale przeraża mnie że gdy moja siostra bedzie miała 20 lat to moja mama 60 , gdy 30 to 70 etc. co o tym sądzicie? aha, to wcale nie była wpadka

<LuTeK> A wlasnie.. nie kupujcie alufelg na allegro!
<LuTeK> Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien, bo musi zlokalizowac samochod z takimi

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 11 lipiec 2005 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

A niby czemu ma to być nierozsądne?

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

Methos
 Wysłana - 11 lipiec 2005 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

hmm temat trudny.. róznica spora.. fakt... ale czy to jest najważniejsze??? Ważna jest miłość!

Ekspert -

bzd69
 Wysłana - 11 lipiec 2005 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

OloKK nie zakładam że to nie rozsądne, ale pobudza mnie d wielu refleksji.
Mi mama kojarzyła sie z osobą młodą , a moja siostra w wieku 20 lat będzie miec troche młodszą mamę niż obecnie moje babcie.Wiadomo że miłość najważniejsza i to decyzja rodziców ;)

<LuTeK> Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien, bo musi zlokalizowac samochod z takimi

Kojo Shiro
 Wysłana - 12 lipiec 2005 11:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam nie widzę w tym nic niestosownego. Podziwiam tylko mamę za odwagę bo jednak bądź co bądź gdy kobieta decyduje się na dziecko powyżej 30-tki to istnieje już spore ryzyko na to, że ciąża będzie przebiagała z komplikacjami lub dziecko może się urodzić z jakimiś wadami, chorobami itp. a jak wiadomo im później kobieta będzie się na dziecko decydować tym to ryzyko będzie większe. Jeżeli zaś chodzi o stronę etyczną to dziecko jest w końcu owocem miłośći tak więc jeżeli w tym wieku rodzice jeszcze tak za sobą szaleją to tylko pozazdrościć i pogratulować !!!!

---BIAŁY TYGRYS POZDRAWIA---

"Bądźmy realistami-żądajmy niemożliwego" - "Che" Guevara

Tan
 Wysłana - 12 lipiec 2005 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

To jest jak najbardziej normalne, co innego gdyby rodziła po 50, to już jest zbyt ryzykowne dla dziecka

Gochan
 Wysłana - 12 lipiec 2005 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

Przy dzisiejszym poziomie medycyny jest to całkiem dobry wiek do rodzenia dzieci. Osobiście jestem zdania, że starsi rodzice popełniają zwykle mniej błędów wychowawczych, potrafią podejść do dziecka z większym dystansem.

"Czyń swoją wolę, niechaj będzie całym prawem"
Aleister Crowley

necco
 Wysłana - 12 lipiec 2005 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem z niczym nie powinno sie przesadzac. To dobrze ze kobieta decyduje sie na dziecko w pozniejszym wieku jednak wskazane jest zeby nie przedobrzyc, bo kiedy juz zapadnie decyzja o tym dziedzku ale w dosc poznym wieku to na pierwszym planie przynajmniej ja bym postawil dobro i zdrowie dziedzka a nie swoje zachcianki (nie wiem czy to dobre okreslenie).
Jednak z drugiej stony nie pochwalam tez 15-16 letniej dziewczyny w roli matki. Jak mowilem na poczatku z niczym nie nalezy przesadzac a przesada to dla kazdego oznacza co innego osobiscie jestem za przedzialem 22-35... poza tym warto sie zastanowic za co utrzymac, wyprawic do szkoly a potem pomoc urzadzac wlasne gniazkdo swojej pociesze i czy starczy na to sil w praypadku pozniejszego wieku bo np. kiedy na dziecko decyduje sie kobieta lat powiedzmy 40, a dziecko napewno bedzie chcialo sie urzadzac po swojemu powiedzmy pod koniec studiow kiedy juz bedzie jakas w miare stabiln i stala praca czyli w wieku 25 lat to mama ma juz prawie 70 i to juz tez troche niebardzo. Ale to tylko moje zdanie i nikt nie musi sie z tym specjalnie liczyc.

Miejsce na Twoją reklamę

bzd69
 Wysłana - 13 lipiec 2005 10:03      [zgłoszenie naruszenia]

myśle necco, że nie ma problemu o którym wspomniałeś bo moja mama jest bardzo tolerancyjna i opiekuńcza, na brak pieniędy tez nie narzekamy, chodziło mi raczej o to czy siostrze nie bedzie smutno z powodu wieku mamy

sonia80
 Wysłana - 13 lipiec 2005 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadzam się z opinią przedstawioną wyżej, że kobiety powinny rodzić w wieku 21-35 lat .

bzd69, cały problem, jak widzę sprowadzasz do :

Czy siostrze nie bedzie smutno z powodu wieku mamy ?

bzd69, siostra odmłodzi Twoją Mamę. Piszesz, że rodzice są zamożni. Jestem pewna , że Twoja Mama dba o siebie i będzie wyglądałą młodziej niż przeciętne kobiety w jej wieku . Siostra na pewno będzie kochała rodziców, bo przecież - zapomniałeś, a Ojciec też się starzeje - nie za ich zmarszczki , ale za ich miłość do Was..

Grooge
 Wysłana - 17 wrzesień 2005 19:13       [zgłoszenie naruszenia]

Różnica wieku.... więc tak...

Różnica wieku ma to do siebie, że zaciera się z biegiem lat... Tz. większą jest różnica między 10 a 30 latek. Ale jest już dużo mniejsza między 35 a 55 latkiem. Siłą żeczy przebija się przez taką interpretację teoria względności.

Reasumując.
Różnica wieku wynika głównie z systemu dziesiętnego jakim się posługujemy. Na tej samej zasadzie urodziny czy rocznice są uporządkowane. Różnica wieku mogła by zostać zupełnie inaczej określona, gdybyśmy np: nie posługiwali się 12sto miesięcznym kalendarzem, i 24godzinną pętlą czasową. Różnica wieku nie wynika więc z interpretacji czasu, ale z racji jego istoty. Tak wiem... należałoby wytłumaczyć czym jest czas... hmm... chyba już w jakimś poście o tym dzisiaj pisałem...

Pozdrawiam.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...;-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

różnica wieku

Warto przeczytać: jak podtrzymac rozmowe? | ideologiczo-religijna profanacja | UWAGA: Oto coś dla duszy - co działa! | E-booki Których szukam | Co to jest? | dochód Watykanu | Scjentolodzy już działają w Polsce | wszystko co ma początek, ma swój koniec | chrzciny | Problem z niepełnosprawnym!! | problemy, ktorych tak naprawde nie ma? hm nie wiem..:( | Przebudzenie | Co zrobisz gdy ... ?? | Dziwne wkręty | Nowy moderator w dziale Filozofia, Psychologia, Religie | borderline personality disorder | RB045081582CN | zeszmaci | Modelka bielizna | Modelka | oglozenia | michnik | michnik89 | qbek | qbek89 | diamond foxxx | tanie alko | wioluś | po jakim czasie mozna przepisac mieszkanie | mati919191 | truchła | Koaela | Klaeeo | kobiece stopki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.