FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 623 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
rachunek walutowy EUR 
[powiadom znajomego]    
Autor "rachunek walutowy EUR"   

lucid
 Wysłana - 24 maj 2010 19:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Potrzebuje jakiś magiczny rachunek walutowy w EUR
Który bank wyda mi kartę debetową do konta oraz dostęp do bankomatów zagranicznych za free?
jeśli jeszcze przelewy zagraniczne, prowadzenie konta i miesięczna opłata za kartę będzie = 0 zł to byłoby cudownie!!!

Narazie najlepszą ofertę znalazłem w Alior Banku, tylko mankamentem jest opłata 5zł za każdą wypłatę z ATM lub przelew + 5zł/miesiąc za kartę

ktoś coś poradzi?

life is pain

Doradca działu Zdrowie

BankoPL
 Wysłana - 25 maj 2010 15:23       [zgłoszenie naruszenia]

ja korzystam z mbanku
[http://www.mbank.pl/indywidualny/rachunki/walutowe/emax_walutowy/index.html#tabs=4]

[http://www.mbank.pl/indywidualny/karty/debetowe/Visa_Classic_eMAX_walutowy/]

Ogolnie spoko, ale lipne maja kursy ale to chyba w kazdym banku, za karte place raz na rok - 30zl ale za to wszystkie bankomaty za free

Mozesz wziasc tez jakas kredytowke maestro, bo jest rozliczona w EUR i nie pobieraja prowizji za przewultowanie

Zmieniony przez - BankoPL w dniu 2010-05-25 15:23:41

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

rachunek walutowy EUR

Warto przeczytać: Darowizna-kiedy trzeba sie rozliczyc? | cena gruntu rolnego | Ubezpieczenie i problemy z wypłata ubezpiecznia Co dalej ? | Allegro - sprzedający poleciał w kulki | PRZESZUKANIE | Pożyczka 1500 złotych - gdzie brać? | adres zameldowania. wazne | Ubezpieczenie | Dziwny problem | 2lata temu pocieto mi twarz dzis znalazlam sprawce .... | ERA sprawa | mam działalność, wygrałem nagrodę - jak to rozliczyć? | Windykacja dłużnika | stacja benzynowa - brak gotowki | Umowa na czas określony Play | SPRAWA CYWILNA O POBICIE | pseudoefedryna | whydack | kocurek272 | ondrash | jedno jądro | brak jednego jądra | Czułość | j600 | brak libido | brak znajomych | looper | Gokacy | Małgorzata Socha | ps3 | rosyjski | chada | muzułmanie | islam | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.