FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 645 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
rachunek walutowy EUR 
[powiadom znajomego]    
Autor "rachunek walutowy EUR"   

lucid
 Wysłana - 24 maj 2010 19:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Potrzebuje jakiś magiczny rachunek walutowy w EUR
Który bank wyda mi kartę debetową do konta oraz dostęp do bankomatów zagranicznych za free?
jeśli jeszcze przelewy zagraniczne, prowadzenie konta i miesięczna opłata za kartę będzie = 0 zł to byłoby cudownie!!!

Narazie najlepszą ofertę znalazłem w Alior Banku, tylko mankamentem jest opłata 5zł za każdą wypłatę z ATM lub przelew + 5zł/miesiąc za kartę

ktoś coś poradzi?

life is pain

Doradca działu Zdrowie

BankoPL
 Wysłana - 25 maj 2010 15:23       [zgłoszenie naruszenia]

ja korzystam z mbanku
[http://www.mbank.pl/indywidualny/rachunki/walutowe/emax_walutowy/index.html#tabs=4]

[http://www.mbank.pl/indywidualny/karty/debetowe/Visa_Classic_eMAX_walutowy/]

Ogolnie spoko, ale lipne maja kursy ale to chyba w kazdym banku, za karte place raz na rok - 30zl ale za to wszystkie bankomaty za free

Mozesz wziasc tez jakas kredytowke maestro, bo jest rozliczona w EUR i nie pobieraja prowizji za przewultowanie

Zmieniony przez - BankoPL w dniu 2010-05-25 15:23:41

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

rachunek walutowy EUR

Warto przeczytać: Hierarchia wszystkich organów, urzędów, instytucji w RP | Podatek od zaciągniętego kredytu | Mandacik | do ekonomistów: dług publiczny | Duży kredyt dla laika | korekta podatku od umów ryczałtowych? | pożyczki w rodzinie | mieszkanie pod wynajem | Akt urodzenia | KURATOR | na prawdę poważne pytanie - sprzedaż bielizny | Weksel | prawwo budowlane | plagiat | prawo rodzinne | kupno poprzez telefon, niezgodność zamówienia i zwrot. Co zrobić? | joanna-jabłczyńska | ku8a | blog | jak odzyskać | historia drogi do uzalerznienia | historia alkoholika | jak sprawdzić nip | 147 JTD | cfnm | ginekologów | letni | regulamin | porysowany samochód | polkowice | dirty dancing 2 | xxx 3gp | gta V | iPhone 4, HTC Desire HD, Samsung Galaxy S, HTC HD 2 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.