FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4906 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
radio w toyocie yaris 
[powiadom znajomego]    
Autor "radio w toyocie yaris"   

obanon
 Wysłana - 8 kwiecień 2007 13:41       

Przeniesiona przez Banan z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam taki problem z radiem w toyocie bo gubi mi fale poprostu po jakims czasie przeskakuje mi automatycznie a radio jest zapisane co jest tego przyczyna mozecie powiedziec????

piotrusxtc
 Wysłana - 8 kwiecień 2007 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem co to za radio ale jak cos nowszego to normalne ze po zgubieniu sygnalu skanuje i chce znalezc cos nowego... Zaloz wzmacniacz antenowy i powinno pomoc.

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2007-04-08 14:37:31

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

etom
 Wysłana - 8 kwiecień 2007 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

Mozesz jasniej - co znaczy ze przeskakuje ?

proste jak koło

obanon
 Wysłana - 9 kwiecień 2007 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

bo to jest wbudowane radio a o co chodzi z tym wzmacniaczem antenowym???
a jasniej to tak ze wlacze fale pogra mi z 10 sekund i dalej auto szukanie innej;/

Dzudi90
 Wysłana - 9 kwiecień 2007 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

widocznie jest za slaby sygnal a odnosnie wzmacniacza to jest taki element co sie go podpina pod radio z tylu pod miedzy kabel od anteny i podajze pod +.
Ale wytlumaczylem

Zmieniony przez - Dzudi90 w dniu 2007-04-09 20:13:01

Jesli będziecie się lekac,nigdy nie poznacie bohatera którym było pisane wam się stac.

Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy etc ®®

piotrusxtc
 Wysłana - 9 kwiecień 2007 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

no to probuj wlasnie z takim wzmacniaczem antenowym. Idz po to do jakiegos sklepu z elektronika albo na allegro do 20 zł max kupisz to i powinno smigac bez zarzutu.

i daj soga

etom
 Wysłana - 10 kwiecień 2007 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

Rozumiem ,ze masz zaprogramowana stacje i jak ja wlaczysz to pogra chwile i zaczyna szukac innej ?
Jezeli tak to na pewno musi byc cos popsute.
Nie wiem jak w Yarisach II ,ale w Yarisach I (a mam juz trzeci) takie cos jest niemozliwe.Nawet jak odjedzie sie dalej od stacji i sygnal jest slaby to po prostu szumi lub przestaje grac ,ale na pewno nie zalacza sie wtedy skanowanie stacji.
Mysle ,ze i w innych radiach jest tak samo ,raz ustawiona czestotliwosc i przypisana do konkretnego numeru nie moze sie sama zmieniac (no chyba ze chodzi o funkcje AF - Alternative Frequencies w RDS`sie)

Zmieniony przez - etom w dniu 2007-04-10 01:12:17

proste jak koło

piotrusxtc
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

ja w safrane mialem fabryczny system alpine i jesli tracil zasieg to skanowal w poszukiwaniu mocniejszego nadajnika tej samej stacji radiowej...

Kvan
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

w pasacie dokladnie tak samo, jedziesz nad morze z wrocławia i całą drogę słuchasz sobie np trójki bez ruszania radia i szumów.

Vorsprung durch Technik

etom
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 00:51      [zgłoszenie naruszenia]

Wlasnie o tym pisalem - to jest AF w radiach z RDS ,ale autor watku ma chyba inny problem bo pisze ze po kilku sec. grania juz mu szuka innej stacji a w tym czasie chyba wiele nie ujedzie

proste jak koło

obanon
 Wysłana - 13 kwiecień 2007 10:52      [zgłoszenie naruszenia]

tylko ze to nie jest tak ze jak nad morze jedziesz tylko w miescie wiec nie wiem:)
i tak jest z jedym radiem moze wina nadajnika??:)

Zmieniony przez - obanon w dniu 2007-04-13 10:54:50

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

radio w toyocie yaris

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Audi 3.2 FSI - opinie | spalanie. | Automat DSG | Samochody z naklejką | język kierowców | nowa opona | eskort 1992 | przebita opona | Gwizdek odstraszający zwierzynę | Skutery, Motory | AUDI A8 3,3TDI wymiana wałków rozrządu | SPRZEDAM BEZPIECZNIKI SAMOCHODOWE WIELOKROTNEGO UŻYTKU | [mz etz 150] pali tylko na pych | Jaki GPS kupić? | Co to za motocykl? | SKuter jinlun | kokolino | koko | riko | violetta arlach | violetta arlak | Envire | nie dla osób | mayday | rafee | zmierzch | koksów | Roland_GT | przybylska nago | GIllian Anderson | jelena jensen | nude | wędzikowska | aktorki i piosenkarki polskie w playboyu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.