FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 565 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
rejestracja krajowego pojazdu, kilka spraw 
[powiadom znajomego]    
Autor "rejestracja krajowego pojazdu, kilka spraw"   

wilkinson
 Wysłana - 26 czerwiec 2010 17:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam od poprzedniego właściciela:
- dowód rejestracyjny
- umowę kupna - sprzedaży
w dowodzie jest napisane: karty pojazdu nie wydano
pojazd to motocykl z 85 roku, pierwsza rejestracja 92 rok, potrzebuje coś jeszcze od poprzedniego właściciela? Jak kupowałem poprzedni motocykl dostałem kartę pojazdu i niemiecki brief, skoro tu nie ma karty pojazdu jak sprawa wygląda z ewentualnymi briefami?

druga sprawa, poprzedni właściciel nie rejestrował motocykla, nie jeździł nim bo był nie na chodzie, wystarczy że będę miał ksero umowy między nim a wcześniejszym właścicielem? no i do tego obecną umowę.

trzecia sprawa: poprzedni właściciel nie opłacał składki OC, interesuje mnie to coś? będę mógł zawrzeć umowę na siebie z pzu i płacić składkę od daty podanej w umowie? a pzu sobie ściągnie od niego dług?

czwarta sprawa: za pojazd (uszkodzony) zapłaciłem 500 pln, będę musiał iść do urzędu skarbowego opłacić podatek? ten smieszny druk pcc3?

założyłem nowy temat bo sprawa nagli, w dzień roboczy pójdę osobiście od pzu i wydziału komunikacji się dowiedzieć czy warto się z tym bawić, ale muszę się do jutra kolesiowi określić czy biorę złoma.

Chciej jak najlepiej, a rób to, co jest możliwe.

GB
 Wysłana - 29 czerwiec 2010 01:33       [zgłoszenie naruszenia]

trzecia sprawa: poprzedni właściciel nie opłacał składki OC, interesuje mnie to coś? będę mógł zawrzeć umowę na siebie z pzu i płacić składkę od daty podanej w umowie? a pzu sobie ściągnie od niego dług?
To już się spóźniłeś. W razie kupna pojazdu bez OC jesteś zobowiązany zawrzeć odpowiednią umowę w dniu sprzedaży, a żadne towarzystwo ubezpieczeniowe nie wystawi Ci umowy z datą wsteczną.

czwarta sprawa: za pojazd (uszkodzony) zapłaciłem 500 pln, będę musiał iść do urzędu skarbowego opłacić podatek? ten smieszny druk pcc3? Do 1000 PLN nie płacisz podatku. Problemy mogłyby się pojawić gdyby to 500 PLN było wartością w oczywisty sposób zaniżoną... no ale z Twojej wypowiedzi wynika że tak nie jest.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

rejestracja krajowego pojazdu, kilka spraw

Warto przeczytać: Idą wybory ---> powstają nowe partie... | W ktorych bankach sa karty? | firmy z grupa doc 15-30 | Przesylka paczki z USA... | polska w unii | policja +mandat | import z chin | 50 tys. zł jaki biznes za ta kase?? POMÓŻCIE | W jaki sposób mam znależć klienta?? Pomóżcie | VAT na Internet | afera z ZOZami | Telefony z polskich hurtowni | import samochodow | USA.... i kto potem ? | Import laptopów z USA | praca za granicą. wasze doświadczenia itp. | filip_o5 | bezrobotni | przegrańcy | homo | czarne buty | rowerowe | thong | celebs | maffka | praca w szwecji | Rozk?ad normalny liczby sygna??w o awarii docieraj?cych do punkt?w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz?dzenia elektroniczne | Niesmia?o?? | nie lubi? je?? musli z mlekiem | znalaz?em j? | wojna ?wiatowa | cherry | koks? ? ???? ?w | ksi??ka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.