FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 795 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
reklamacja monitora upadłej firmy 
[powiadom znajomego]    
Autor "reklamacja monitora upadłej firmy"   

Nindżor
hipochondryk
 Wysłana - 27 maj 2009 12:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Miesiąc temu oddałem do media marktu monitor do naprawy który kupiłem razem z komputerem w komplecie niecałe 2 lata temu. Niestety firma Belnea (tego monitora) ogłosiła upadłość więc monitor wysłano do tej firmy komputerowej gdzie wyprodukowano ten komputer do którego był dołączony monitor. Dzisiaj mi zadzwoniła ta pani z media marktu i powiedziała że jeśli będzie trzeba wymienić tam jakąś część w tym monitorze to niestety mi tego nie naprawią Czy da sie coś z tym zrobić żeby znów nie wywalać kasy na nowy monitor ? Czy skoro nie da sie go naprawić to nie powinienem dostać nowego ?

Zmieniony przez - Nindżor w dniu 2009-05-27 12:49:28

anastazyty
 Wysłana - 27 maj 2009 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

Zadzwoń do jakiejś Państwowej Inspekcji Pracy, bo z pewnością da się to załatwić tylko kluczowe pytanie brzmi - czy jest to gra warta świeczki.

brg
 Wysłana - 27 maj 2009 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

do jakiegos znowu PIPu? Do ochrony konsumentow dzwon. Ale najpierw idz do media i zrob dym, powinno pomoc. Z tego co sie orientuje masz 2 lata rekojni (od sklepu). Idziesz i mowisz ze chcesz dzialajacu monitor albo zglaszasz sprawe do UOKu - powinno pomoc.

Nindżor
hipochondryk
 Wysłana - 28 maj 2009 09:08       [zgłoszenie naruszenia]

już ponad 4 tygodnie czekam na ten monitor - czy moge dostać jakiś inny do momentu kiedy ewentualnie by naprawili tamten ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

reklamacja monitora upadłej firmy

Warto przeczytać: Numer NIP | UCZELNIA WYZSZA OSZUKALA(??)!!!!!! | mandat - sciganie | Państwo a Kościół | wiecej urlopu dla zaocznych?? | Napasc na policjanta | TK i tryb ustawodawczy | Dwa pytania - moze ktos pomoze?? | Reklamacja obuwia | ubezpieczenia pojazdow. | nauki penalne | nasiona z Amsterdamu | Umowa zlecenie dla sprzedawcy | Wybory w Palestynie | odwołanie- czy dobrze napisałem? | Sprzedaz filmow szkoleniowych | najlepszy film | mod | weight watchers mobile | pępku | fiesta latina | octavia rs | 100 faceta | vegas | smocze kule | dojtzale chetne na seks z mlodszym | imperium dzwieku | hattrick | umk | lizanie odbytu | sex z córką | piekne kobiety | gorace laski | życie studenta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.