FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1825 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
renta rodzinna a kwota bazowa 
[powiadom znajomego]    
Autor "renta rodzinna a kwota bazowa"   

chudyelo
 Wysłana - 16 wrzesień 2006 09:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam . Mam natepujace pytanie :
Jesli zostala przyznana nedawno pewnej osobie retna rodzinna z powodu snierci ojca To od jakiej kwoty bazowej sie oblicza rente rodzinna ??
W przypadku znajomego ktory jest w takiej sytuacji jest to kwota bazowa z
31.08.1996 roku ktora wynosi jesli sie nie myle 1667 zl.
Czy renta rodzinna nie powinna byc obliczana od kwoty bazowej obowiazujacej teraz ? Czyli na rok 2006 jest to mniej wiecej ok. 2000 zl.

prosze o pomoc z gory dziekuje!

Bajdzo
 Wysłana - 17 luty 2007 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

nie będe zakłądac nowego tematu ale również mam pytanie związane z rentą rodzinną.

Otóż czy jest możliwość otrzymania renty rodzinnej jeżeli osoba po której ma być otrzymywana renta zmarła 2 dni przed ukończeniem 55 lat kiedy miała przejść na emeryturę.

Mam nadzieję ze napisałam w miarę jasno jaki jest problem, czekam na odpowiedź i z góry za nią dziękuje.

curf
 Wysłana - 17 luty 2007 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

Pytanie do pytających: kim jest ta "osoba", która miałaby otrzymywać rentę? Czy ma uprawnienia do renty, tzn. czy spełnia warunki jej otrzymywania?

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

Bajdzo
 Wysłana - 17 luty 2007 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

syn , 20 lat, student - chyba wszystkie kryteria spełnia zeby otrzymać rentę

curf
 Wysłana - 17 luty 2007 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

Renta rodzinna przysługuje uprawnionym członkom rodziny osoby, która w chwili śmierci miała ustalone prawo do emerytury lub renty z tytułu niezdolności do pracy albo spełniała warunki wymagane do uzyskania jednego z tych świadczeń. Przy ocenie prawa do renty przyjmuje się, że osoba zmarła była całkowicie niezdolna do pracy.

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

Bajdzo
 Wysłana - 17 luty 2007 22:40       [zgłoszenie naruszenia]

dziekuję za pomoc

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

renta rodzinna a kwota bazowa

Warto przeczytać: Rejestacja w Urzędzie Pracy. | Z cyklu: absurdy eurokolchozu... | jak napisać CV? | Rząd bez Gilowskiej | Rezolucja PE n/t Polski | Czemu ****a nie moze byc 1 staly minister finansow? | praca - umowa zlecenie | książeczka oszczędnościowa | Zagraniczne czeki w Polsce | wyrok za posiadanie | Co grozi ... | TYMCZASOWY PASZPORT/DOWÓD | Brutto, netto | Min. Wojciechowski, pseudonim - "Reagan" | koszty reklamy | Konto dla wyjezdzajacego studenta | pasek | ekipa | herkules | koka | dojscie reką | ataksja | windykacja | seat leon | topos | toposy | zmierzch koks | mielenie krowy | włocławek | jak odzyskac login w orange | siusiak | amfa | pupa | shore | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.