FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13237 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
rodzice nie akceptuja mojego chlopaka 
[powiadom znajomego]    
Autor "rodzice nie akceptuja mojego chlopaka"   

marika_88
 Wysłana - 17 październik 2008 22:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam problem. Moi rodzice nie akceptuja mojego chlopaka. On o niczym nie wie. na poczatku myslalam, ze potrzebuja czasu by sie do niego przyzwyczaic, jednak problem nie ustaje a wrecz sie narasta w miare poglebiania sie naszego zwiazku. Ciagle wytyjakaja mi jego wadyi probuja naklonic bym znalazla sobie kogos innego. jest mi ciezko bo mimo ze staram sie ich nie sluchac to czesto mam chwile zwatpienia i chcialabym go rzucic by juz miec spokoj. z 2giej strony jednak czulabym sie z tym bardzo zle bo go kocham. jest dla mnie kims wyjatkowym. fakt ze nie jest idealem ale daje mi wsparcie w ciezkich chwilach i widze ze bardzo sie stara by nam wyszlo. Ciagle musze toczyc z nimi walke. Nie chce jednak wybierac miedzy nim a nimi, co mam zrobic.?! pomozcie<prosi>

kwiatula16
 Wysłana - 17 październik 2008 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

To im to powiedz a nie w necie piszesz...

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

INS4N3
 Wysłana - 17 październik 2008 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

jak go kochasz to olej rodzicow.

pogadaj z nimi co im na prawde w nim nie pasuje.
jest dresem? metalem? prz***anie łysym kafarem bez szyi?

napisz coś wiecej, bo z tego co napisałas to nie ma opcji w jakikolwiek sposób Ci pomoc, doradzic.

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

.WZY.
 Wysłana - 17 październik 2008 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem jak to jest moze nie do konca ale wiem,

niby rodzina to jest wazna podstawa itp.
niby ja jako patriota znaczy polska jest dla mne wazna to rodzicow tez powininem szanowac bo to powiazane

ale kurvva bylem mlodszy mialem kilkanascie lat myslalem ze jak bede tai calkiem starszy juz to sie nie bede klucil

Minęły lata i wrazto samo .

ale ja to wogole mam pecha i przeyebane. poradzic nic nie umiem bo ja rozkminiam zawsze nad czyjąś sytuacją a własna mnie w****ia...

LPC
 Wysłana - 17 październik 2008 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rob bledu jak moja byla !!!
7 Lat bylismy razem, ona nic nie robila z tym,ze jej matka mnie nie akceptowala. Ja musialem dzialac i prostowac rodzine az w koncu po tylu latach zeswirowala i podporzadkowala sie rodzicom jak zawsze. Wszystko robila tak by im tylko pasowalalo,a ja przesuwany bylem na bok. Teraz mamy problem. Zreszta poczytaj moje tematy.

Olej starych! Jak kochasz go i jestes pewna jego to olej ich. Oni nie znaja jego jak Ty, nie wiedza o nim tyle co Ty, Wy bedziecie razem nie oni z Wami.

Wiec wyprostuj to i niech widza,ze Ci zalezy na nim i koniec !

Pzdr.

Zmieniony przez - LPC w dniu 2008-10-17 23:16:18

"Po co gonic zajączka skoro tak fajnie sie za nim biegnie"

Znawca -

kapdevilla
 Wysłana - 17 październik 2008 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

wyobraź sobie, że ja akurat jestem w takiej sytuacji jak twoj chlopak. mialem tego pecha /lub szczescie/, ze ulokowałem uczucia w dziewczynie, ktora pochodzi z tzw. dobrego domu. jednym slowem jej starzy mają w piżdziet kasy i czekają na ksiecia z bajki dla swej kochanej coreczki.
cieżko jest ci powiem, doszlo do tego, że nie mam wstepu do jej domu.. ale mniejsza o to. w sumie zmierzam do tego, by ci powiedzieć, ze jak rodzice zobaczą, że pomimo tego co mowią, jak go ponizają w twoich oczach itd. ty nadal z nim bedziesz, a ich gadki, docinki ignorować /w sensie racjonalnie na nie odpowiadać, a nie klocic sie strzelajac fochy/, to z czasem sami zauważą i zrozumieją swoj blad. moze nie przyznają sie do winy, by zachować twarz, ale zaakceptują twoj związek. chyba, ze jest druga opcja, mianowicie jestes slepo zakochana w jakims recydywiście penitencjarnym, to sie nie dziw starym.

napisz wlasnie cos wiecej, czemu niby nie akceptują go?

za wysokiej jakości życiem - ciągły pościg!

marika_88
 Wysłana - 18 październik 2008 00:30      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za odpowiedzi, ktore juz nieco pomogly rozjasnic mi w glowce:D piszac dalej na wczesniejszy temat... to nie zakochalam sie w zadnym recydywiscie, faktycznie problemem moze tu byc $. I chyba glownie o to chodzi. ale chyba w zyciu bywa roznie raz sie ma wiecej raz mniej... pieniadze mozna przeciez zdobyc w kazdej chwili a o uczucie nie jest juz tak łatwo.

Krankou
 Wysłana - 18 październik 2008 01:00      [zgłoszenie naruszenia]

up@

zależy jakie uczucie ;d

marika_88
 Wysłana - 18 październik 2008 01:14      [zgłoszenie naruszenia]

prawdziwe oczywiscie;p

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 18 październik 2008 01:28      [zgłoszenie naruszenia]

Weź udział w programie na MTV: "CO NA TO TATO"

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Methos
 Wysłana - 18 październik 2008 07:34      [zgłoszenie naruszenia]

a moze napisz wiecej
- kim jestes,
- jaki jest twój status społeczny
- kim jest twój chłopak
- i dlaczego rodzicie mogą go nie tolerować????

wtedy sytacja sie nam rozjasni....

Bo jesli moja córka przyprowadziłaby do domu jakiegos "dyskotekowego amanta" lub brudasa spotkanego dzień wczesniej... to lekko by nie miał, zeby nie powiedziec dosadniej

Zmieniony przez - Methos w dniu 2008-10-18 07:36:06

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

rodzice nie akceptuja mojego chlopaka

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: nie ma ze boli... | Nie wiem co robić :( HELP! | Brak doswiadczenia... | Cóż .... | Miłosc bez wzajemnosci1.Jak zapomniec?? | I jak tu je zrozumiec... ;/ | problem z dziewczynom | Jak worcic do bylej..? | jak ją odzyskac??? POMOCY | Wakacyjna miłość | Problem z Dziewczyna. | Kontakty z byłymi-jak reagować. | jej przeszlosc | Przyjaciółka | jak zerwać? | Przyjaciel trzymany w ukryciu. | fraszyńska | adam na siłowni | power center | w203 | maja bohosiewicz | handel | audi tt | kurfa znów 50 | cima | sex oralny | higiena | elegancki | suplementy erekcja | dyskoteka | expert sex | kontrola wytrysku | fetysze | krawat | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.