FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3522 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
rodzinne kombi z pazurem 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "rodzinne kombi z pazurem"   

Loya
 Wysłana - 29 styczeń 2016 13:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jako, że nadal noszę się z zamiarem zamiany sedana na kombi - MB w 211 nie kupiłem, a na forum ostatnio cisza, postanowiłem wrzucić nowy temat.

Rozważam samochód nieco nowszy i droższy, pod kątem leasingu używanego.

1.Ile masz pieniędzy na SAM SAMOCHÓD? w przypadku leasingu przedział 40-50 kzł brutto

2.Do czego Ci będzie służył samochód? na codzień miasto, krótkie i nieco dłuższe odcinki, dość często trasy do 100 km w jedną stronę, dalsze wyjazdy jedynie wakacyjnie, weekendowo.

3.Jakie są twoje typy samochodów ? kombi, ew. liftback z dużym bagażnikiem - musi być wogodne z dzieckiem, wózkiem itp.

4. Czego oczekujesz od samochodu ? przestronny, wygodny, z dużym bagażnikiem, dobrze wykończone wnętrze, ale musi się też fajnie prowadzić i mieć te ok 150 km lub więcej. Musi być też względnie reprezentacyjny.

5.Jaki rocznik Ciebie interesuje.- od 2011 w górę, przy starszym z leasingiem może być gorzej

6.Ile mniej więcej masz zamiar nim jeździć ? pewnie 3- max 4 lata

7. Ile średnio na rok robisz km ?? 15 tys.

Po przejrzeniu ofert sensowne wydają się: Peugeot 508 2.0 hdi ew. 1.6 thp, Mondeo Mk4 2.0 tdci ew. 2.0 benz., Laguna III 2.0 dci, Superb 2.0 tdi. Zawsze podobała mi się AR 159 ale bagażnik dupy nie urywa. BMW e90 lub Audi b8 też mi się widzą, ale tutaj znów pojawia się rocznik (w tym budżecie z tego co widzę max. 2010 r.).

Co myślicie?

Zmieniony przez - Loya w dniu 2016-01-29 13:54:11

Znawca -

Neptas
 Wysłana - 29 styczeń 2016 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

Avensis, Insignia, Accord

Specjalista -

Loya
 Wysłana - 29 styczeń 2016 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

Insignia jest kotem jeśli idzie o wygląd, ale nie jest zbyt przestronna wbrew pozorom i słyszałem różne opinie pod kątem awaryjności.

Accord - podoba mi się, ale w moim budżecie to mogę liczyć na max 2008r.

Znawca -

Neptas
 Wysłana - 29 styczeń 2016 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy co chcesz tam władować.
Jak wózek i kilka walizek to wejdzie.
Jak dwie szafy z Ikei i 1000-litrową beczkę to gorzej

Insignia 2,0 cdti 160 KM jest bezawaryjna raczej. Występuje ze skrzynią F40, w dobrej opcji spokojnie kupisz. Do tego program na 190 KM i masz fajne auto.

Ja odpuściłem Accorda (z innych względów ) i szukam teraz właśnie Insigni ~2010-11.

Specjalista -

smutasny
 Wysłana - 29 styczeń 2016 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

Z takimi wymaganiami to nie wiem czy jest nawet sens szukać e90 czy b8. Roczniki w premium będą starsze, przeloty też większe. Wyposażenie będziesz mógł trafić ciekawsze, które w skodach, fordach i alfach nie występuje Do tego jak ma być pazur to chyba 330d?

ew. Accord jest b. ładny ale nie wiem jak z rocznikami

Zmieniony przez - smutasny w dniu 2016-01-29 14:47:10

INSOMNIA
 Wysłana - 29 styczeń 2016 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu odpusciles?

dr Vitamin
KRAKOWSKI BUC
 Wysłana - 29 styczeń 2016 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

508 2.0hdi/C5 2.0 HDI/Volvo V60 2.0HDI

Nowy Focus z salonu ale to juz z 65k lub Kia Ceed kombi.

Ew. Passeratti.

Insignia poza wyglądem to nic ciekawego.

Darmowa rada: jeżeli właśnie skończyłeś szkołę średnią - kup bilet i w

Loya
 Wysłana - 29 styczeń 2016 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

Neptas, nie chce robić z auta dostawczaka broń boże, ale wózek i walizki np na wakacje wystarczą, żeby nawet taki duży sedan jak Magentis miał problem.

O Cee'd II w kombi myślałem, ale powiem szczerze, że o ile z zewnątrz kosa, to w środku i kabina i bagażnik są przeciętne.

Po głowie przeszła mi Octavia 2.0 tdi 170 km z DSG, ale jakoś nie mogę się do tego auta przekonać, poza wersją RS, za którą można już kupić przyzwoitego Superba.

Ma ktoś pojęcie jak spisują się 1.6 thp w Peugeocie i 1.8 tfsi w VAGach? bo z tego co widzę można w nieco lepszej cenie niż diesle wyrwać

Zmieniony przez - Loya w dniu 2016-01-29 16:56:15

Znawca -

smutasny
 Wysłana - 29 styczeń 2016 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

Przed chwilą widziałem 159 SW Q4 R czy jak to tam jest i całkiem ładnie już to wyglądało. Wyrwać taką z system doświetlania lawety i powinien być spokój

Zmieniony przez - smutasny w dniu 2016-01-29 18:13:03

Neptas
 Wysłana - 29 styczeń 2016 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu odpusciles?

Jeśli o mnie pytasz, to nie dogadałem się z właścicielem delikatnie mówiąc

Insignia w wersji cosmo jest do wyrwania poniżej 5 dych brutto. Jeden feler - rdzewieje jak siemasz.

Accordy będą starsze na pewno.

Alfa za ten hajs - moim zdaniem nie bardzo.

Specjalista -

Loya
 Wysłana - 29 styczeń 2016 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Wlasnie widz, ze insignie chodzą w niezłych cenach, ale opinie podzielone, Neptas masz jakieś pewne opinie na temat awaryjności itp?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

rodzinne kombi z pazurem

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: diesel do 50 000 zł | Passat B5 FL 1.8 T | jakis gracik do 2500k zł | nowy samochod dla kobiety | do 35tys dla studenciaka | mały dostawczak 8-10k | Hatchback poszukiwany | czy warto kupić Clio? | Ford Cougar vs Hyundai Coupe | opel signum | Furka do 1500zl vol.2 :)) | autko do 15k zł z gazem | Pomoc przy kupnie pierwszego samochodu | Max 3-letni do 50k | Samochód " Tani i dobry" GDZIE? plus jak trochę przyoszczędzić? | auto terenowe .... | cerebellum | kapsułki | 4chan | leki | sprężarka | dupcie | KurWA | mtv | strony | ciekawe strony | GASTXXX | wmdamian | wampiry | showup kasia | wampir | filmiki | Dymanie | bara | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.