FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1988 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
rozmiar buta 
[powiadom znajomego]    
Autor "rozmiar buta"   

jakubwch
 Wysłana - 24 sierpień 2007 22:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witamw szystkich ...mam zamiar sobie kupic buty
[skateshop.pl/product-pol-1152702345-DC-Rob-Dyrdek-07-whiteblack-bialo-czarne-buty.html]
lub
[skateshop.pl/product-pol-1152702339-DC-Tag-07-whiteblackm-silver-bialo-czarne-buty.html]

i mozecie jak moge sprawdzic jaki rozmiar mam zamowic ? zmierzyć mam sobie noge i dodac ile cm czy jak , mozecie mi wyjasnic
pozdro

-w-i-k-i-
 Wysłana - 24 sierpień 2007 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

no przecież pisze ci tam, jaki to rozmiar, niżej masz tabelkę wiec jak nie jesteś pewien, to zmierz nogę i porównaj czy zgadza sie z numerem który nosisz zazwyczaj

Znawca -

jakubwch
 Wysłana - 24 sierpień 2007 22:13       [zgłoszenie naruszenia]

ok, dzieki

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

rozmiar buta

Warto przeczytać: kamizelka...yes/no? | Sklepy z ciuchami D&G w Warszawie - ?? | jak zrobić taką fryzure | poszukuje zegarka | fajna fryzura | Moda na ubrania | Czy solarium rozjaśnia włosy? | wzrost | Problem z kolczykiem w brwi :( | przebijanie ucha | Adresy | Potrzebuje wsparcia =] Podrobki czy oryginaly? AF1 | zielone trampki | Co na wiosne? | buty Kappa - jak oceniacie? | Czy mężczyzna w sandałach jest qool???? | kamińska | julia kamińska | zabawka dla mezczyzny domowej roboty | europa wschodnia | słoik w dupie | pada snieg ciesza sie | odpocząc | odpocząć | lodz | oczu | pismo o wypłatę wynagrodzenia | corrado | odwrócenie funkcji popytu | animals opowiadanie erotyczne | piersi galeria | slang mafi | pieszczenie po amfie | Rzęsa staff | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.