FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7826 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
rozmiary jeansow 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "rozmiary jeansow"   

domik222
 Wysłana - 31 sierpień 2006 20:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

kurde ostatnio bylem w Zarze chce kupic jeansy(kupywalem tam pierwszy raz) a tu jakas dziwna numeracja spodni:PP wydawalo mi sie ze zawsze rozmiar jeansow to pas/wzrost a tu zonk... tylo jeden numerek.. od 36 do 50 hehe....znacie jeszcze jakies inne numeracje?? a tak wogole to panowie i panie pochwalcie sie jakie nosicie rozmiary:PP ja 31/34

tabcin
 Wysłana - 31 sierpień 2006 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

47/23

Specjalista -

kakoki
 Wysłana - 31 sierpień 2006 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

30/34 jestem prze***anie chudy i mi i tak z dupy zjezdzaja ;-(

"To siedzi w nas jak szósty zmysł.
Nic z tym nie zrobisz..."

vogue
 Wysłana - 31 sierpień 2006 20:28       [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - vogue w dniu 2006-08-31 20:31:25

.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

rozmiary jeansow

Warto przeczytać: Zdobienie paznokci | Szukam dobrej krawcowcy w Krakowie!!!! | Depilacja | ZMĘCZENIE + ZIMA !! | Fryzura na czeskiego piłkarza ! ;] Fryzura na czeskiego piłkarza ! ;] | Wlosy w nosie :( | Okulary przeciwsłoneczne | Identyfikacja kosmetyków | Corn row (kukurydziane rowki) | Studniówka !!! | Polscy projektanci | Autumn/Winter 06/07 | Miss World 2006 w Warszawie! | Lampa rozgrzewająca na podczerwień | Kamuflaż doskonały, czyli twarz bez skazy | dziara- dobry tekst na przedramie, albo pajeczynka na lokiec.... | dziewica czy doswiadczona | cebularze na weselu | wesele filmy | beef babcia na weselu | gryf | naziemna telewizja cyfrowa | VLAD-IV | VLAD IV | upskirt celebrity naked | fetysz | lesbijki | tramal | pierwsi w posce | lekarz wali pacjęnkę | raven | frytka | flexxip | bobeck | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.