FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6629 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
rozmowy ze swoją dziewczyną.. czemu ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "rozmowy ze swoją dziewczyną.. czemu ?"   

crociet
 Wysłana - 13 styczeń 2006 23:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

podoba mi sie pewna dziewczyna.. ja jej też.. wiemy to na tyle dobrze że już sie całowaliśmy pare razy dosyć namiętnie .. ale...
czasami jak ją odprowadzam.. to gadam jakies głupoty których ona nie rozumie.. albo poprostu jest ta tzw. niezręczna cisza i nikt nic nie mówi... i nie wiadomo o czym tu rozmawiać..

1) czy na początku takiej znajomości tak zawsze jest ? ..
2) czy możliwe by było żebym sie wygadał już i poprostu.. zrobił sie nudny itp ?
3) czy to przejdzie z czasem jeżeli będziemy ze sobą chodzić ?
4) mam sie martwić że mi dziewczyna powie że.. jestem nudny albo coś w tym stylu ? wesprzyjcie radą/pocieszeniem

itz
 Wysłana - 13 styczeń 2006 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

o lol
Nie gadaj o walkach bokserskich i samochodach skoro ona tego nie lubi i bedzie git, spytaj sie jej co ją interesuje, oczytaj sie troche w tych dziedzinach i niech widziz ze macie podobne zainteresowania.

accuface
 Wysłana - 13 styczeń 2006 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

Nie dopuszcza aby panowała cisza gadaj z nia oczymkolwiek tylko chcesz unikaj jedynie tematów samochodów, elektroniki, sportu i polityki.
Prawidłowa jej reakcja na któres z tych tematów jest tylko ziew u panny jesli jest inaczej to uważaj bo prawdopodobnie nadziałeś sie na posła Dziewulskiego.

ferry
 Wysłana - 13 styczeń 2006 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

ekhmmm... ładna dziś pogoda, prawda?

Ekspert -

itz
 Wysłana - 13 styczeń 2006 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat186117/]

A to nie przypadkiem twój temat o "pannie z klasy" ?

pozdro :P

condik
 Wysłana - 14 styczeń 2006 00:17      [zgłoszenie naruszenia]

przy nastepnym spotkaniu to Ty badz tym biernym i kiedy nastanie cisza, czekaj az ona pierwsza cos zagada .Czemu to zawsze "My" musimy podtrzymyac rozmowe? Jak jej bedzie zalezalo to sama cos wymysli ,chyba ze sie nie domysli i bedzie czekala .Pozniej tez tak bedzie - zaczynasz od takich drobnostek, a kiedy nie ockniesz juz bedziesz pantoflarzem a w lozku ona bedzie robila za klode . powodzenia

ps-

co czyni mnie innym od Was wszystkich ?

slaweh
 Wysłana - 14 styczeń 2006 08:35      [zgłoszenie naruszenia]

itz miałem ten sam link wkleić

edit: czemu nie można rozmawiać z dziewczyną o sporcie? ja z jedną panienką(szkoda, że nie moją, bo zajęta jest) dosyć często o tym rozmawiałem i to ona ciągnęłą te tematy. Dodam tylko, że skńczyła AWF i czynnie uprawiała wcześniej sport. Ale takie dziewczyny często się nie zdarzają. Najlepsze były tematy rozciągania tu i tamNo i czasami jak z nią grałem np. w kosza to jakoś nie wychodziła mi ta gra, pewnie za duży kontakt fizyczny z przeciwnikiem był

Zmieniony przez - slaweh w dniu 2006-01-14 08:41:54

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

accuface
 Wysłana - 14 styczeń 2006 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

Slaweh heh wiadome jest że zawsze sie trafiają wyjątki, z taką AgatąWróbel nie bedziesz rozmawiał przecieżo motylkach. Na wstępie znajomości wy poczatkach wole nie gadać na tematy wymienione powyżej a co dalej to zalezy wyłącznie od indywidualnego wyczajenia mojej rozmówczyni.

MarvBoy
 Wysłana - 14 styczeń 2006 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

hmm
z działem seks jest tak : większość tematów zakładają jakies dzieci, które pierwszy raz trafiają na forum ze swoimi dziecięcymi problemami. Dziewczyna mnie rzuciła po raz milionowy, dziewczynan ie hcce anala w dupala, dziewczyna to tamoto kurde już tmy rzygam. My sie udzielamy a autor postu zazwyczaj pierwszego i ostatniego więcej sie nie pojawia ani dzięki, ani soga ani pocałujcie mnie w dupie.
Bojkotuje problemy dzieci może mniej będzie takich gimnazjalnych parek na ulicach.

Ja ******le do autora postu : zastanów sie co my ci mamy powiedzieć?? nie znamy jej nie znamy ci, może jesteś nudny jak flaki z olejem i 3 razy opowiadasz tą samą historie, może ona jest niemową a może stary ją zapinał i ma teraz uraz do facetów***** to wie. Więc zanim założysz jakiś kolejny mało wnoszący post w moje życie byś najpierw z nią pogadał, czemu czasami zapada niezręczna cisza, czy uwarza, że nie macie współnych tematów czy unika czegoś i dlaczego. O tym pewnien ie pomyślałeś co?? Bo teraz ferie z jedynką sie zbliżają czas wyciągnąć sanki i bawić sie z innymi dziećmi a ty dziewczyne se znalazłeś

BOJKOT DURNYCH TEMATÓW JEDNOPOSTOWCÓW kto sie przyłącza??

Ekspert -

Kecup
 Wysłana - 14 styczeń 2006 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

1) czy na początku takiej znajomości tak zawsze jest ? ..
2) czy możliwe by było żebym sie wygadał już i poprostu.. zrobił sie nudny itp ?
3) czy to przejdzie z czasem jeżeli będziemy ze sobą chodzić ?
4) mam sie martwić że mi dziewczyna powie że.. jestem nudny albo coś w tym stylu ? wesprzyjcie radą/pocieszeniem

ad. 1) Nie, to zależy od tego czy potrafisz poprowadzić gadke czy też nie.
ad. 2) Nie bardzo rozumiem, ale faktycznie możesz po pewnym czasie wydać się totalnie nudnym frajerem w oczach koleżanki
ad. 3) Nie, skoro jest tak teraz to dlaczego jak będziecie "ze sobą chodzić" (gdzie to będziecie chodzić razem? do sklepu? do szkoły? To najbardziej infantylne określenie jakie znam, uhmmm...) miałoby się to zmienić?
ad. 4) Skoro jesteś nudny to jaknajbardziej martw się, że Ci to powie . Anyway laski "mówią" to inaczej - po prostu olewają Cię z góry, z boku i w podskoku i koniec znajomości.

Miałem posłużyć radą, więc...
Jeżeli nie masz o czym gadać to najwijaj o czymkolwiek co Ci ślina na język przyniesie - może być o ***niętym koledze w klasie, który odwala szopy, o stukniętej nauczycielce, o Twoich wszystkich wydarzeniach w dniu dzisiejszym, o kuvwa śmiesznych sytuacjach, o dupie maryni,no normalnie o wszystkim!

Andy Hug [*]

matijass
 Wysłana - 14 styczeń 2006 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

sparwa jest taka, ze na poczatku zawsze jest o czym gadac, potem dopiero zanikaja tematy, a jak chodzisz z laska do jednej klasy, spedzasz z nia cale przerwy, siedzisz w jednej lawce to 4 mies max, a potem juz tylko w.k.u.r.w.i.e.n.i.e tyle w temacie

niektóre kobiety są bezcenne.... za wszystkie inne zapłacisz kartą MASTERCARD.....

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

rozmowy ze swoją dziewczyną.. czemu ?

Strony: 1 2