FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3696 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
rozmyślania ;-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "rozmyślania ;-)"   

Beblok
 Wysłana - 19 grudzień 2005 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

Chlopaki jednocze sie z wami, bo mam niestety nie ten sam ale podobny problem:/ 18 lat na karku, a w zyciu znikome doswiadczenie w wyzej niz przyjacielskich kontaktach z dziewczynami. Dobrze, ze chociaz pare na studniowke w bolach ale w koncu znalazlem, i to niczego sobie:D A wszystko to przez moja ogrooooomna niesmialosc. Mysle, ze mam potencjal ale jak przychodzi co do czego to calkowicie sie spalam:/ Aha sog dla wszystkich samotnych z wyboru i z koniecznosci...

NATASZ
 Wysłana - 19 grudzień 2005 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

dolaczam

]:->

Los sprzyja odważnym

MR.MST
 Wysłana - 19 grudzień 2005 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam prawie dokladnie tak samo! Tez mam 21lat,i zerowe doswiadczenia z laskami.Tez ,(w tym roku) byla dziewczyna,ktora chciala cos wiecej ,ale raz ,ze miala faceta,a dwa,ze jakos poprostu niezalezalo mi...
Kiedys,dawno,uwazalem,ze najtrudniejsze jest nie tyle poznanie,choc moze nie latwe,ale doprowadzenie do zwiazku,powiedzielisciebyscie o tym :bajerowanie?,w kazdym razie tak zeby ona poprostu chciala byc ze mna,wlasnie ze mna.Teraz mysle,ze najgorsze jest utrzymanie tego zwiazku,w moim przypadku to moglaby byc kwetia ...hmm...tygodnia(!!!). Z drugiej strony to juz od dawna nie bylo takiej ,z ktora chcialbym tak naprawde byc.Niby poznaje raz wiecej,raz mniej lasek,glownie przez kumpli,ale znajomosci szybko sie koncza. Imprezy to nie dla mnie,niby bylem kilka razy ,ale juz wiem,ze to nie dla mnie.Tak wiec sytuacja wcale nie ciekawa:z jednej strony laski za mna zbytnio nie przepadaja,z drugiej wcale nie mam ochoty tego zmieniac,bo nie ma tej ...hmm...moze nie jedynej ,ale tej wlasciwej.

F0rest
 Wysłana - 19 grudzień 2005 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

jak ja lubie to forum

''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

Gawellus
 Wysłana - 19 grudzień 2005 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

ja tam licze na sylwestra może wgryzę się na jakąś dobrą imprezę może poznam jakąś miłą dziewczynę, może nawet zagadnę i ... wymięknę przy próbie zdobycia nr tel !
tak było ostatnio (żałuję tego po dziś dzień!) dziewczyna jak z moich marzeń, ale widziałem ją tylko ten jeden jedyny raz..
niech nikt nie powtarza tego błędu, bo to nęka człowieka jeszcze przez długi czas!

Alisterek
 Wysłana - 19 grudzień 2005 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

Tak wam powiem z perspektywy kogos, kto przez podobna sytuacje przeszedl.
20 lat sam, a potem przyszlo samo na 18 kumpla.
Potrwalo 8 mieisecy z czego 5 psychicznego wykorzystywania mnie w roli przenosnego poprawiacza humoru.
Na koniec zostalem zotawiony dla narkomana.

To potrafi zachwiac samoocena.

Ale jesli pol roku pozniej zostajesz (jak to bywalo wczesniej z kobietami, ktorymisie interesowalem) "just friends" z kolejna.

To jest dewastujace.
Ciezka depresja: hustawki nastrojow, niepochamowane jedzienie, oglona niechec do wszystkiego (nie tylko do pracy/studiow, nawet grac na kompie mi sie niechce).

Tak to juz jest, z kobieta zle, ale bez niej jeszcze gorzej.
Ehhhhhh

/Sorry za wylewanie zali, ale gdzies musze, moim "just friends" wole nie, a facetowi wygadywac to jakos mi glupio :]/

Beblok
 Wysłana - 19 grudzień 2005 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

Dokladnie, jednego juz sie nauczylem, ze nie mozna nigdy zaniechac proby zagadania, bo pozniej zaluje sie bardzo dlugo i wyrzuca sie sobie ze to moze byla ta jedyna, a my tej pannie pozwolilismy odejsc, nie nawiazujac zadnego kontaktu.
No to ja jeszcze dodam sog dla mojego przedmowcy :]

Zmieniony przez - Beblok w dniu 2005-12-19 23:47:01

ferry
 Wysłana - 20 grudzień 2005 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

Beblok: pójdziesz na studia to się wyrobisz, gwarantuję przede wszystkim poluzuj i zmień podejście. Na starcie miej dystans do tego i nie myśl o "jedynych" tylko o tym co tu i teraz.

Ekspert -

djbajb
 Wysłana - 20 grudzień 2005 02:05      [zgłoszenie naruszenia]

"kyo szuka ten znajdzie..." ale stary pamietaj nic na sile,na sile mozesz kupe zrobic,chociaz nie zawsze wychodzi powiem tak: spoko znajdzie sie tak warta twego serca,a tym czasem pukaj w jajko lub kiś ogórka w jakiejs dzipelce i tyle... pozdro

Babo ( Czernin Club Thc Smokers)

zrk
 Wysłana - 20 grudzień 2005 02:09      [zgłoszenie naruszenia]

mi tez sie nawet grac na kompie nie chce ,z nimi zle bez nich jeszcze gorzej

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

rozmyślania ;-)

Strony: 1 2 3 4 5