FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3775 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
rozmyślania ;-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "rozmyślania ;-)"   

Raptor10
 Wysłana - 2 styczeń 2006 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

"wiesz można to uznać jako obiach i wogóle ale można to też zinterpretować jako to że czekasz na tę jedną jedyną która będzie miała w sobie tyle tego czegoś żę będziesz wiedział na 100% że to ta ;)"

i tak sie właśnie zostaje starym zezgrzybiałym kawalerem

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Gawellus
 Wysłana - 2 styczeń 2006 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

Oj Rochu, Rochu !
Niezbyt uważnie przeczytałeś wszystkie posty.
rozpoczęie tematu to nie żalenie się, ale "komentarz do"
nikt tutaj nikogo nie rosi o radę, czy może o pogłaskanie po głowie i powiedzenie "będzie dobrze", jest to tylko przedstawienie innej sytuacji młodego człowieka w opozycji do tych biedaków, którzy mają problemy sercowe.
ja ich nie mam i bardzo dobrze mi z tym, nie użalam się, bo wiem, że wszystko zależy ode mnie i jeśli coś zepsuje to jest to tylko i wyłącznie moja wina..
jeśli nie mam dziewczyny, to też z pewnością moja wina, bo nic nie robie by taką sobie zdobyć, jeszcze nie wiem czym to jest spowodowane, ale jak się dowiem to pewnie nad tym popracuję, jak narazie stworzyłem dyskusję i muszę przyznać, że nawet lepiej się poczułem zauważywszy, że nie tylko ja w takim wieku jestem sam.

Szych4
 Wysłana - 2 styczeń 2006 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

a myslalem ze jestem odosobnionym przypadkiem moze moja sytuacja nie odpowiada do kaca waszym opisom ale jest podobna
nie jestem tam wybitnie niesmialy ale jedynak panny do mnie nie lgna
ja mysle ze to wynika z mojego charakteru dziewczyny nie lubia raczej takich kolesi jak ja czasem sie zdazy jakis obiekt zauroczenia ale ostatnio to sam odzucam takie propozycje bo nie mam ochoty na jakies zwiazki chociaz czasami zaloje takich decyzji

TakedaShi
 Wysłana - 3 styczeń 2006 00:07       [zgłoszenie naruszenia]

Mój komentarz : No Woman , no cry , No woman , no smile
Ja szukam nadal i też mi nie wychodzi zbytnio . Zawsze jest tak że jak laska mnie sie podoba to ja jej nie zabardzo, i z kolei odwrotnie . Co prawda jakieś doświadczenie mam, ale bylo zawsze bez jakiego kolwiek uczucia . Ktoś już pisał o obniżeniu wymagań, w sumie też prawda. W dobie seksu w mediach i wszedzie to nasze idealy chyba zawyzone są. Ja bym chciał jedynie " kobiecą " kobiete , mała ładna,kruchą istotke...

BZDURA!!! Raz mieczem machnął - 3 Głowy spadły!!!
Na Pohybel Skurwysynom!!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

rozmyślania ;-)

Strony: 1 2 3 4 5