FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3669 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
rozmyślania ;-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "rozmyślania ;-)"   

Gawellus
 Wysłana - 18 grudzień 2005 21:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

tak sobie czytam te posty i myśle sobie: "fajnie, że ludzie mają takie problemy.." nie zrozumcie mnie źle, ja poprostu odstaje od reszty, mam 21 lat, nie mam i nigdy nie miałem dziewczyny, nie powiem, żebym czuł się z tym źle, ale (fakt) czasami mi czegoś brakuje (niekoniecznie sexu, chociażby przytulenia się, pogadania), mniejsza o to, mój problem tkwi raczej w tym, że brak doświadczeń miłosnych i brak dziewczyny w moim wieku to jawny obciach! jak spoglądam na dzieciaki w gimnazjum, które chodzą "za rękę" lub całują się na ulicach to ehhh.. nawet rodzice już marudzą: "kiedy sobie wreszcie dziewczyne znajdziesz?!" itd, a ja im na to: "jak dorosnę", albo "sam bym chciał wiedzieć" ..
no cóż wygadałem się
skomentujcie, jestem ciekaw ..
Pozdrawiam

NiePytaj
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie w prawym bicepsie masz o 3wiecej niz w lewym(chyba ze jestes leworeczny to na odwrot)...hehe

Zmieniony przez - NiePytaj w dniu 2005-12-18 22:05:03

Sila plynie z krwia duma razem z nia.

Caresse
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

No przydałaby ci sie jakas:)moze za mało chodzisz na jakies impry - tam sie czesto zawiera nowe znajomosci i moze by ci sie w koncu cos udało. Fajnie miec osobe z która mozna pogadac poprzytulać sie i od czasu do czasu sie z nia.Ja nie mam od 1,5 miesiaca, chodz jak mialem to czasem myslałem sobie fajnie byłoby być wolnym, ale teraz gdy juz tak sie stało no to nie wiem czy jest tak fajnie chiałoby sie wrocic do tamtych czasów. Trzeba chyba wyruszyc na jakies łowy:p...Zycze powodzonka:)

--==d(^_^)b==--

Gumis777
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

Gawellus niech zgadne jestes niesmialy.

Stary wez jakiegos kumpla walnijcie sobie pare browcow (na osmielenie) i idzcie sobie na jakies dicho ,albo tam gdzie duzo lasek jest.
trzeba sie odwarzyc raz.Panny nie gryza

A jak mimo to niedajesz rady to masz portale randkowe tylko ,ze tam to jest jeden wielki burdello

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

Gawellus
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

heh, z tymi bicepsami to mie powaliłeś (nie mierzyłem )
co do łowów, to stara śpiewka "jestem nieśmiały"
na imprezy chodzę maniakalnie, ile wlezie, tylko nawet po alkoholu mam jakieś opory żeby podejść i zagadać..
no cóż, zdarza się

desperatem nie jestem, mam tylko nadzieje, że kiedyś znajdzie się jakaś dziewczyna, która złapie mnie za rękę i powie : "hej, tu byłam przez całe twoje życie"
(mam jeszcze nadzieje, że do tego czasu nie zmienie swojej orientacji! )

ps
tak wiem, cud musiałby się zdarzyć, a cudów nie ma..

F0rest
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

ja tak samo nie mam dziewczyny a ma na karku 19 lat,wcale nie jestem jakis tam brzydki,a wrecz przeciwnie bo mam powodzenie u kobitek,ale jakos w nikim nie moge sie zakochac,a szukanie dziewczyny na sile tez odpada no i dochodze powoli do wniosku ,że jeszcze wcale niechce miec dziewczynyhmm moze ja jestem jakis inny

''Roses are red. Violets are blue. Milk, eggs, coffee.'

NiePytaj
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

Moze boisz sie ze Cie ktoras zrani ?
powodzenia

Gumis777

Stary panny znalezc jest nietrudno ,tylko znalezc ta co trzeba to jest PROBLEM !!!

Puki sie nie zlamiesz to bedzie lipa,nikt za ciebie nie zagada.Przebywaj w towarzystwach ,moze jakas zagada,albo jedz za granice .

Sam niejestem figo fago ale jak troche golne to opory mijaja (oczywiscie bez przesady te picie)

Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Znawca -

Technista

wiesz można to uznać jako obiach i wogóle ale można to też zinterpretować jako to że czekasz na tę jedną jedyną która będzie miała w sobie tyle tego czegoś żę będziesz wiedział na 100% że to ta ;) zamotałem troszke ale powinnobyć wiadomość o co chodzi ;] każdego chłopaka który jeszcze nie miał dziewczyny zżera ciekawość jak to jest w zwiazku nie tylko ciebie;] ale to jest dobra rzecz...Mobilizuje! i może w końcu weźmiesz sie do roboty!!!
pozdrawiam i życze powodzenia
ps.może też czekałeś aż sama sie znajdzie bo i tak czasami bywa ;) jeśli do tej pory czekałeś nie czekaj ;] sam zacznij szukać
Ciao bambina

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

NiePytaj
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

albo po prostu nalezysz do tych ludzi co czekaja na kogos godnego swej milosci a nie na 1 lepsza :) w tym wypadku dolaczam sie do CIebie...
pozdrawiam

(nie zdazylem edytowac)

Gumis777
 Wysłana - 18 grudzień 2005 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

Ale czekac tak to mozna do usr... smierci , no chyba ze sie ma farta w zyciu.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

rozmyślania ;-)

Strony: 1 2 3 4 5