FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 66503 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
sól fizjologiczna i zaczerwienione oczy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "sól fizjologiczna i zaczerwienione oczy"   

hingis22
 Wysłana - 12 listopad 2007 16:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

gdzieś czytalem,że ta sol moze pomoc. ale ile i jak czesto mam sobie zakraplac ja do oczu??

I'm just a little bossy...

ona1983
 Wysłana - 12 listopad 2007 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze warto znaleźć przyczynę czerwonych oczu (brak snu, komputer, zadymione pomieszczenie) i jak jest możliwość to to wyeliminować. Sól fizjologiczną najlepiej się używa do płukania oka. Jak chcesz jej używać to w aptece są małe opakowania, które możesz użyć ,,na raz''. Stosuj ją jak masz suche oczy lub odczuwasz dyskomfort.Jeśli masz większe problemy to kup sobie krople do oczu albo parz zioła np. swietlik, arnikę- która obkurcza naczynka krwionośne.

hingis22
 Wysłana - 12 listopad 2007 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

ale jak sie "płucze oko"?? wkropic duzo tych kropli czy jak??

GoldenEyes
 Wysłana - 12 listopad 2007 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

jdna gora dwie krople na jedno oko i nie zaczesto

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Termitek
Little boy
 Wysłana - 13 listopad 2007 05:09      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym jednak kupil krople specjalnie do tego przeznaczone jak chocby reklamowany visine efekty sa naprawde zadowalajace

...

Specjalista -

hingis22
 Wysłana - 13 listopad 2007 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

visine tez stosowalem...po zakopleniu myslalem ze mam w oczach kwas solny,tak mnie pieklo.
pomagaja mi krople blekit metylowy (mibalin),oczy(bialka) staja sie naprawde biale jak snieg,ale mozna to stosowac jedynie przez 5 dni,bo zwiekszaja cisnienie w galce ocznej.

ona1983
 Wysłana - 13 listopad 2007 09:38      [zgłoszenie naruszenia]

Płukanie oka polega na ,,zalaniu'' oka dużą ilością płynu do płukania. Spróbuj zaparzyć sobie zioła do oczu tak jak pisałam świetlik lekarski, arnikę która obkurcza naczynka krwionośne. W aptece są specjalne kieliszki do płukania oka, przykładasz brzeg kieliszka do oka i odchylasz głowę, przez to pozbywasz się wszystkich zanieczyszczeń będących w oku. Takie płukanie raz dziennie wieczorem powinno być ok. W ciągu dnia to tylko zakraplanie kilkoma kroplami albo soli fizjologicznej albo jakimiś specjalnymi kroplami. Sól bedzie miała za zadanie oczyścić oko, gdyż jest to substancja neutralna.

Termitek
Little boy
 Wysłana - 13 listopad 2007 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm sam chyba ten sposob wyprobuje

...

Specjalista -

ona1983
 Wysłana - 13 listopad 2007 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

Dość nieprzyjemne doznanie bo oko musi być otworzone jak się przechyla głowę, ale tylko w taki sposób można wypłukać oko, ale za to skuteczny.

Angel...
 Wysłana - 13 listopad 2007 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

a jakies domowe sposoby, bez takich drastycznych na suche oczy?
ostatnio co jakis czas odczuwam taki wlasnie dyskomfort, musze czesto mrugac, bo nie idzie wytrzymac...
jakies oklady czy cos w ten desen?

Znawca -

ona1983
 Wysłana - 15 listopad 2007 13:24       [zgłoszenie naruszenia]

Może praca przy komputerze lub suche powietrze na to wpływają albo jakaś alergia np na kosmetyki. Z takich szybkich sposobów to najlepiej mieć przy sobie ,,sztuczne łzy'' ja je zawsze używam przy soczewkach bo tez mam wysuszone oczy. Najlepsze są te homeopatyczne pakowane pojedynczo(troszkę droższe niż duże opakowanie) bo używasz na raz i wyrzucasz później. Z resztą jakiekolwiek krople do oczu trzeba szybko zużyć bo mogą się rozwinąć bakterie.
Jeśli coś tańszego (tak myślę, że będzie taniej) to kup w aptece sól fizjologiczną pakowaną w małe plastikowe buteleczki, tylko nie są tak wygodne bo nie mają zakrętki i trzeba je na raz zużyć

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

sól fizjologiczna i zaczerwienione oczy

Warto przeczytać: Wymiana zęba | Uczulenie na ciepło? | Problem z rozumieniem mowy | Nadwrażliwe zęby | Pęknięta skóra pod palcem u nogi | szczoteczka do zębów Curaprox | 'Krwotok'? Co zrobić? | Jak skutecznie rzucić palenie? | Co z tymi zębami? | Ciągłe niewyspanie | Duże najądrze (uwaga fotka) | Zapach? pomocy | wyniki badan | Ucho | powiększone węzły chłonne | Czy to może byś krwotok? | cirno perfect math class | peugeot 406 coupe | lewic | gra analna | dysk przenośny | legnica kszysztow oleszczyk | new balance | aktorki | ford mustang | jebewdenko | CHŁOPAK ROBI LODA | presecutr | biseksualizm | trampekfromnightmare | trampek | fromnightmare | tarcza przesuwna | magnez | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.