FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 609 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
sąd grodzki 
[powiadom znajomego]    
Autor "sąd grodzki"   

freaky6
 Wysłana - 25 marzec 2009 15:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, nie ukrywam że mam 16 lat i boję sie troche iść w piątek do sądu, ale przejde do sedna.
Mialem wypadek, przy skręcaniu skuterem na posesje po lewej stronie, koleś chciał mnie wyminąć, uderzył w przednie koło, rzuciło go i jeszcze zaliczył płot, który został rozwalony.
Przyjechała policja itp.
Ja byłem bez karty. Tzn. sama karta była zdana, jednak jeszcze nie wyrobiona. Dowiozłem ją na Policje dopiero po kilku dniach.
Szanowny kolega który walnął wtedy we mnie, był bez prawa jazdy, oraz pod wpływem alkoholu.
Ja mam prośbe do was, jakie mogą być tego zajścia konsekwencje?
A jakby się wam chciało, opiszcie mi mniej więcej jak to jest w sądzie grodzkim. Bardzo się stresuje. :(

Zmieniony przez - freaky6 w dniu 2009-03-25 15:10:27

curwood
 Wysłana - 25 marzec 2009 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

Nie znam sie na tym dokladnie w aspektach prawa,ale wg mnie skoro koles byl pod wplywem (o ile jest to udokumentowane badaniem alkomatem ew. krwi) to jest jego wina i nie masz co sie bac, a skoro doniosles swoj kwit na polcje wiec jest raczej OK

freaky6
 Wysłana - 25 marzec 2009 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

tak, jest to udokumentowane badaniem alkomatem
gdy zeznawałem, Policjant chyba mnie zastraszył mówiąc, że oskarżony był pod wpływem MAŁEJ ilości alkoholu. Nie wiem jak mam to rozumieć, faktycznie mało miał... troszke powyżej dopuszczalnej dawki.

curwood
 Wysłana - 25 marzec 2009 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

i co z tego ze mial MALO, to moge sobie wypic malo i jechac?
skoro byl pod wplywem mial powyzej 0,2 promila
od 0,5 to juz zdaje sie jest nietrzeżwość, za co grozi surowsza kara, co w Twoim przypadku nie zmienia faktu ze to JEGO wina

nie spinaj sie idaj soga

freaky6
 Wysłana - 25 marzec 2009 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

a jak miał ponizej 0,2? nie jestem pewny ile to było, bo wypadek w październiku był.
jak miał 0,1 ? boje się ze to tyle było.

curwood
 Wysłana - 25 marzec 2009 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

jak miał ponizej 0,2 to wszystko bylo w porzadku. 0,2 to granica,jesli miał mniej to jej nie przekroczyl

ale w takim wypadku nawet nie poruszaliby sprawy jego nietrzezwosci,nie mowiliby Ci o tym na komendzie itd, wg musial byc pod wplywem, chocby dlatego ze mowili Ci o tym na policji i ze w ogole o tym piszesz

jak mial ponizej 0,2 to wedle przepisow był trzeźwy,tzn mogl prowadzic = masz przypał

Zmieniony przez - curwood w dniu 2009-03-25 15:51:30

mich4s
 Wysłana - 25 marzec 2009 16:39       [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli sygnalizowałes skręt to był pod wpływem czy nie, to jego wina.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sąd grodzki

Warto przeczytać: Wazne pytanie! | kilka pytań?? | Czwarta Rzeczpospolita (partia) | gdzie rejestrowac auto?? | Zakupy na telefon jak zacząć | jaka hurtownia | czy zgodne z prawem ? co grozi | Program Lex | ILE ZA ZAGRANICZNY PRZELEW | Ciekawe programy o polityce w TV | Idą wybory ---> powstają nowe partie... | W ktorych bankach sa karty? | firmy z grupa doc 15-30 | Przesylka paczki z USA... | polska w unii | policja +mandat | southern charms4com | Opowiadania pies seks | z teściem | Wzwod u syna | Syn miał wytrysk u lekarza | opowiadanie erotyczne babcia | dom z papieru | sex babci i wnuczki les | kuki | Leszek | odwyku | sex tata corka | sex z siostrą opowiadania | sex z tesciowa | Babcia | jak sprawic by wrocila | Złamany kręgosłup | Marcin Pawłowski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.