FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1873 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
słuchawki koss 
[powiadom znajomego]    
Autor "słuchawki koss"   

kogucik_
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 01:11      [zgłoszenie naruszenia]

Mam drugie Spark Plugi i po ok. 6 miesiącach zyebała się wtyczka - gra jedna słuchawka, jak się porusza, to czasem druga zaskoczy. Wcześniej miałem takie same i wytrzymały z 2-3 lata.
Mam też Porta Pro - mają bardzo krótki kabel i nie zliczę ile razy wstałem z nimi na głowie zapominając, że są podłączone do kompa przy samej ziemi. Są (odpukać) zayebiście trwałe.

Poleci ktoś jakieś trwałe, dokanałowe, tłumiące otoczenie jak Spark Plugi słuchawki?

Zmieniony przez - kogucik_ w dniu 2011-04-02 01:12:51

Xeros

PESYMISTA

Wysłana - 2 kwiecień 2011 01:13      [zgłoszenie naruszenia]

[allegro.pl/koss-pathfinder-spark-plug-nowosc-doz-g-i1524984872.html] cos takiego mam, nie slucham jakos codziennie, glownie jak gdzies wybywam na miasto/wracam do domu. innych nie mialem, wiec raczej nie porownam. ogolnie mi odpowiadaja, dobrze graja, ludzie obok mnie nie slysza muzy, jak narazie nic sie w nich nie z***alo.

Kukułek
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 02:15      [zgłoszenie naruszenia]

gastxxx
ole !
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 08:53      [zgłoszenie naruszenia]

USA!!!

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Specjalista -

resumo
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

Poczytaj dokładnie o tej gwarancji. Jeżeli nic się nie zmieniło, to za naprawę (obojętnie jaką) płacisz w ramach gwarancji ~50zł, więc przy tańszych słuchawkach nie ma to zbyt dużego sensu. Spokojnie znajdziesz kogoś, kto Ci wymieni wtyczkę za 15zł jak sobie z tym nie poradzisz.

Co do samych słuchawek w tym segmencie cenowym, to właściwie obojętnie co kupisz (Koss, AKG, Sennheiser... bla bla), to będą one grały mniej więcej tak, jak reszta konkurencji (po chińsku).

Jak nie są to szczególnie duże pieniądze dla Ciebie, to polecam Ci zainteresowanie się chińskimi SoundMagic'ami (np. PL-30, które kosztuję niecałe 100zł obojętnie gdzie chcesz je kupić). Lepszych słuchawek w tej cenie prawdopodobnie nie dostaniesz, aczkolwiek mają one też swoje minusy (związane z ich wykonaniem i większością wkładek, których dostajesz i tak za dużo w opakowaniu [moim zdaniem najlepsze w komplecie są te piankowe - takie, jak w Kossach, które wybrałeś]).

W ich przypadku stosunek cena/jakość wypada korzystniej, niż w wypadku znanych firm, ponieważ chińczyk nie ma na utrzymaniu tak wielkiej marki jak zachodnie giganty. Ostatecznie pewnie część znanych "dobrych" słuchawek wyjeżdża właśnie z ich fabryki.

Zmieniony przez - resumo w dniu 2011-04-02 10:15:12

Kokobann
F.W.I.
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

kogucik

ale z porta pro dostales przedluzke bo sam kabel od sluchawek faktycznie krotki, ale z przedluzka jest juz spoko

ja mialem w komplecie

"...Mam własny show jak Kuba Wojewódzki, gdzie włochaty grubas gryzie wszystkich gości w sutki.

dni bez chipsów : 1

kogucik_
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 12:20       [zgłoszenie naruszenia]

Nie dostałem żadnej przedłużki. Oszukali mnie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

słuchawki koss

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Pomóżcie coś wybrać | Błąd Kart xD | Gry online MMORPG MMO | Przetwornica napięciowa do samochodu | jak odblokowac porty w orange freedom? | Mio Moov 200 Pl + mp3 | komp chodzi non stop - co to będzie? | Erepublik - Chyba najbardziej rozbudowana gra via WWW. | k800i maly problem | Ile max mb ram w tą płytę wejdzie ? | Problem ze stronami www. | Aktywacja karty Orange | Webmaster | Telefon z dobrym aparatem | iphone | Problem z Sd | michnik89 | qbek | qbek89 | diamond foxxx | tanie alko | wioluś | po jakim czasie mozna przepisac mieszkanie | mati919191 | truchła | Koaela | Klaeeo | kobiece stopki | stopki | zainteresowania | ogolone | genitalia | włosy | okulary | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.