FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1859 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
słuchawki koss 
[powiadom znajomego]    
Autor "słuchawki koss"   

deuzy
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 23:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jak to jest z tą dożywotnią gwarancją producenta ? rzeczywiście są takie trwałe ? musze kupić jakieś lepsze słuchawki dokanałowe bo średnio co miesiąc pjerdolą mi się nowozakupione słuchawki, chyba jakieś fatum ew mogą się niszczyć od tego że często je przepinam z laptopa na odtwarzacz mp3? 2 ostatnie pary z***ały się tak że jedna słuchawka grała dobrze a druga w ogóle.

stooley get stooleier

Znawca -

NoName90
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

czyli wtyczka
mi tez sie kossy z***aly po miesiacu ale sobie je naprawilem

Ekspert -

rootzky
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jak z dokanałowymi, ale nauszne działają już kilka lat bez zarzutu.

deuzy
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

nie, nie, 2 ostanie pary słuchawek mi sie tak z***ały - sennheiser 'y - prawdopodobnie kupiłem fejki i jakieś nołnejmowe za 3 dychy, teraz właśnie zastanawiam się nad tymi kossami bo miałbym do odebrania w krakowie na miejscu, o te
[allegro.pl/legenda-koss-the-plug-siec-sklepow-gwr-fv-i1540794461.html]

"gwarancja sklepowa 1 rok
gwarancja producenta dożywotnia"

chce jakieś kanałowe bo dobrze można się odizolowac od np ***anego huku podczas jazdy tramwajem i są dla mnie praktyczniejsze od nausznych

stooley get stooleier

Znawca -

NoName90
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

no ja mialem takie tylko biale i po miesiacu wtyczka poszla

gwarancja moze bcy dozywotnia ale zobacz zasady.
Bo pewnie uznaja to za uszk. mechaniczne i tyle z wymiany

Ekspert -

fraggy1
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Sklepowa rok,a producenta dożywotnia?Czyli jeśli po roku czasu się s*******ą,to musisz na własny koszt do producenta wysłać na koszt własny czy jak to jest?
Tak swoją drogą,czytałem kiedyś karteczkę od creative fatality,to tam gwarancja producenta chyba była tylko uznana jak je bóg z pioruna cisnął bo ****a była każda możliwa przypadłość wymieniona,ze nie uwzględniają.

Zmieniony przez - fraggy1 w dniu 2011-04-01 23:25:14

Can't force trust.

Kokobann
F.W.I.
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

hui w dvpe !!!!!!!!!!!!!!!!!!

"...Mam własny show jak Kuba Wojewódzki, gdzie włochaty grubas gryzie wszystkich gości w sutki.

dni bez chipsów : 1

fraggy1
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ktoś wrócił z imprezy

Can't force trust.

deuzy
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

BAN DLA BUMELANTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

a co do tej gwarancji to nie liczę na zgłaszanie słuchwek na gwarancję za 5 lat ale chciałbym żeby pograły czysto chociaż z rok, a że koss tak się obnosi z tą dożywotnią gwarancją to pomyślałem że słuchawki mogą być solidnie wykonane, co do tej wtyczki to może za mocne ciągnięcie za kabel podczas wypinania słuchwek jest przyczyną bo widzę że duż osob ma takie problmey przy słuchawkach różnych marek

stooley get stooleier

Znawca -

Kokobann
F.W.I.
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

mam sluchawki kossa i chwale je

ale jak ejst z gwaranajc ato nie wiem naprawde wiec nie pytaj mnie

ale polecam

mam koss konkretnie to porta pro

polecam !!!

a jakie chcesz kupic

"...Mam własny show jak Kuba Wojewódzki, gdzie włochaty grubas gryzie wszystkich gości w sutki.

dni bez chipsów : 1

v_c_t_r
 Wysłana - 1 kwiecień 2011 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

ogółem gwarancja dożywotnia jest, po uprzedniej rejestracji produktu i zapłaceniu jakiegoś tam datku, ale powiem wprost, korzystałem z tej gwary po trzech miesiacach ( do pół roku miałem gware ze cokolwiek sie nie stanie - wymiana na nowe) i generalnie wymiana poszła elegancko. a teraz mam słuchawki firmy o2 i jestem zadowolony

INSOMNIA RACING CLUB! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

słuchawki koss

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Jak zinstalować wtyczki w operze? | Prosba | Fifa 2008 polski komentator | /DRUKARKA- TUSZ/ | Gdzie kupic procesorowy sterownik zmiennokodowy?? | SM2232BW - jaki do tego tuner?` | Nagrywanie filmów kamerą internetową | Mały problem... | Głośniki do kompa za ok 100zł | komórka NOKIA | Słuchawki Sennheiser CX 300 | n czy cyfra | Włoski, albo hiszpański office 2007 | wykres excel | dżwięk | Proszę o pomoc | dr-Vitamin | onion movie | znaczenie tatuazu | hyper shred | siatkarki | jak usun?? konto | siatkarki zdjęcia | remont u ?aby | sperma na bieli? ?.????nie | piotr ?uszcz | od sprzedawcy kunte bez ??adnej | A . 1.lub | si ,ownia hsf | oppwiadania erotyczne | uprawnienia | A . 1.lub | altintopi | OR-MO | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.