FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 38015 razy ¬

ROZRYWKA | Militaria
słuzba więzienna 
[powiadom znajomego]    
Autor "słuzba więzienna"   

bajczy
 Wysłana - 17 październik 2009 07:11      [zgłoszenie naruszenia]

Interesuje mnie czy pracownik działu finansowego ma takie przywileje jak np. emerytura po 15 latach, czy otrzymuje "mundurowke", zalicza psychologa i testy sprawnosciowe...o to mi chodzi. Jest pracownikiem służby wieziennej i kozysta z wszystkich przywilejów jakie ta służba gwarantuje czy jest pracownikiem na zwykłych zasadach, 35lat pracy itd.

klawisz_ol
 Wysłana - 17 październik 2009 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

moga byc f-sze lub cywile, ostatnio za kazdego mundurowego, ktory odchodzi z dzialu zatrudniany jest cywil

bajczy
 Wysłana - 17 październik 2009 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

a potrafi ktoś wytłumaczyć od czego to zależy?

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 17 październik 2009 12:28      [zgłoszenie naruszenia]

OD tego czy jesteś zatrudniony jako funkcjonariusz czy pracownik cywilny, tego drugiego zatrudnia się łatwiej

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

klawisz_ol
 Wysłana - 17 październik 2009 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

teraz jest cisnienie z gory zeby do administracji zatrudniac cywilow...

bajczy
 Wysłana - 17 październik 2009 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Naciskać to chyba nikogo nie trzeba, są chyba na to przepisy i według nich jest prowadzony nabór. No ale nie znam się, tylko przypuszczam:P

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 18 październik 2009 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

Przepisy w tym kraju się często dostosowuje w ten sposób, aby zwykłym ludziom życie utrudnić.
Większość przepisów można zinterpretować tak żeby pasowało, oczywiście zwykły kowalski tego nie zrobi, ale instytucje..czemu nie ?

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

bajczy
 Wysłana - 18 październik 2009 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

A czy ktoś z Was wie jaka będzie nowa ustawa emerytalna dla SW? co się po 1 stycznia 2010r. zmieni a co zostanie po staremu?

klawisz_ol
 Wysłana - 18 październik 2009 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

reforma emerytana wejdzie najwczesniej 01.01.2011 nie wiadomo jeszcze w jakim ksztalcie,czekaja az prezydent bedzie z ich kregu zeby nie zawetowal.przepisy dopuszczaja zarowno cywili jak i f-szy w administracji, ale jest nacisk zeby zatrudniac cywili i dyrektorzy sa z tego rozliczani.

Zmieniony przez - klawisz_ol w dniu 2009-10-18 20:47:44

zrk
 Wysłana - 8 listopad 2009 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

dobra a jak wyglada sprawa z wychowawca w ZK, jaki jest zakres jego obowiazkow i co dokladnie robi ??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

słuzba więzienna

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10