FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2081 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
sam już nie wiem czy..... 
[powiadom znajomego]    
Autor "sam już nie wiem czy....."   

rexakwa1
 Wysłana - 20 marzec 2006 07:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hej! Napisze krótko o swoim problemie,w sumie nie wiem czy można nazwac to problemem...spotykam sie dziewczyną od miesiąca, wszystko niby fajnie itd, spotykamy się, nawet zdecydowała sie przyjechac do mnie do domu, zabieam ja wszedzie itd, ale zauwarzylem ze Ona ostatnio zachowuje sie jakos dziwnie, jakbym sie juz dla niej znudzil, wczoraj kiedy odwiozlem ja do domu razem z jej mlodsza siostra pozegnalismy sie tak jakos przynajmniej dla mnie nie zręcznie, cyt. jej siostre "dobra ja wychodze a wy sie sobie pozegnajcie" troche mnie wkurzyl ten tekst musze powiedziec, no i ona pocałowala mnie ale widac ze tak od niechcenia:( i pa, nawet nie ustalilismy następnego spotkania:( i jeszcze dzwonil do niej kolega po 22.00, nawet nie powiedziala kto to,a ja nie chcialem pytac:(zeby nie wyjsc ze jestem zazdrosny, tylko jej siostra usmiechnela do niej po tym telefonie. No i wlasnie tu jest sedno sprawy otóz mam wrazenie ze spotyka sie ze mna, itd ze jej zalezy na spotykaniu sie, ale cos jest nie tak, albo ja juz sam nabralem do glowy .........nie iwem co mam myslec o tym wszystkim, NIBY wszystko dobrze ale ........,co o tym sądzicie?

rexakwa1
 Wysłana - 20 marzec 2006 07:10      [zgłoszenie naruszenia]

moze dziewczyna potrzebuje czasu na to wszystko, w sumie to wszystko potoczylo sie tak szybko chodzi mi o .......o NAS.sam juz nie wiem, dziewczyna jest bardzo spokojna i taka troche niesmiala

minevra
 Wysłana - 20 marzec 2006 07:21      [zgłoszenie naruszenia]

Zapytaj o ten telefon do niej, moze ona chce zebys byl zazdrosny..
Albo jestes dla niej za dobry i jest Toba znudzona Niektore kobiety nie potrafia docenic dobrych mezczyzn.. :/

Skąd ja Cię mam... ;*

owieczka89
 Wysłana - 20 marzec 2006 07:35      [zgłoszenie naruszenia]

wcale się tobie nie dziwie, tylko gratuluje ze wytrzymałes i nic jej nie powiedziałes ja w takiej cierpliwosci nie mam;] pogadaj z nia o tym co czujesz ze masz wrazenie ze jej sie znudziłes itp a jesli dalej tak panna bedzie robic to rob tak samo jak ona jesli zalezy jej na tobie to napewno to odczujesz, a jesli nie to ja bym olała to bo szkoda nerwy psuc. powodzenia

rexakwa1
 Wysłana - 20 marzec 2006 08:05      [zgłoszenie naruszenia]

no własnie jak ją chociaz troszeczke olewam, to wtedy mowi "co Ty taki zly jestes?" i nic, a jesli chodzi o to czy sie jej znudzilem to rozmawialem z nia o tym. Powiedziala mi ze sie nie nudzi ze mna bo gdyby sie nudzila to by sie ze mna nie spotykala, nie przyjechalaby do mnie ani nie zapraszalaby do siebie, i koniec:( tak wiec mysle ze teraz poczekam, nic nie bede do niej pisac ani nie bede puszczal sygnalow, poprostu niech dziewczyna sie pierwsza teraz odezwe i wtedy zobacze czy jej chociaz troche zalezy na mnie czy nie!

rexakwa1
 Wysłana - 20 marzec 2006 08:06      [zgłoszenie naruszenia]

do minevra--- to co mam rozumieć ze mam byc dla niej niedobry wtedy bedzie wszystko wporządku:)hehe dzieki

owieczka89
 Wysłana - 20 marzec 2006 08:16      [zgłoszenie naruszenia]

watpie zeby powiedziała Ci wprost ze jej sie znudziłes, ale masz racje takie chwilowe milczenie dobrze robi na zwiazek tylko aby te milczenie nie bylo za dlugie! bo skutek wyjdzie odwrotny jezeli piszecie z sobą na biezaco (codzienie kilka smsow) to niech to nie bedzie dłuzsze niz 2 dni, mysle ze sie odezwie i jakoś sie dogadacie.ale po smsie nie jedz odrazu do niej i nie rzucaj się w ramiona musisz mieć swoje zdanie tez. Zobaczysz to działa! <lol>

zimn
 Wysłana - 20 marzec 2006 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ja czekałem od czwartku az moja dziewczyna się odezwie...
I sie odezwała :) Warto czekac

Jak mam, tak pcham.

zimn
 Wysłana - 20 marzec 2006 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

Poczekaj troszke, odezwie sie :)

Jak mam, tak pcham.

Drukarka
 Wysłana - 20 marzec 2006 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

Ja czekam od roku ...
Ja na twoim miejscu zabralbym ja do jakiejs knajpy i pogadal przy piwie (SPytaj jej sie dlaczego jest z toba, czy cos sie zmienilo, czy chce nadal byc z toba) -- to tez czlowiek wiec napewno nie zje cie (lepiej pogadaj i dowiedz sie osochosi, bo jesli jest cos nie tak to dalej bedziesh zyl w nieswiadomosci angazowal sie coraz bardziej a ona pewnego pieknego poranka powie ze sorry no ale bywa ... a to zaboli (i wlasnie tu dojdzie do glosu twoja meska duma- dlaczego to ona zerwala ?? ... dlaczego ja jak debil sie angazowalem a ona to poprostu olala ?? ... dlaczego wczesniej nie wyjasnilem sobie z nia tej sytuacji??)

PS ... A moze siostry popytaj ?

Zmieniony przez - Drukarka w dniu 2006-03-20 09:31:41

zimn
 Wysłana - 20 marzec 2006 09:35      [zgłoszenie naruszenia]

Jej siostrzyczka to zamulona, i mysle ze rozmowa z nią nic nie da:) Bo to pewnie 2 kochane siostrzyczki i coś ukrywają o czym koles się nie dowie :)

Jak mam, tak pcham.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

sam już nie wiem czy.....

Strony: 1 2 3