FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3147 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
samochody z USA 
[powiadom znajomego]    
Autor "samochody z USA"   

boleczek17
 Wysłana - 20 październik 2007 18:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam
mam takie pytnie chciałbym sprowadzić samochód z usa.Jestem rezydentem usa i slyszalem ze moge sprowadzic samochód jako mienie przesiedlencze i ze jeśli go sprowadze jesem zwolniony z jakiś opłat.Tu pojawia sie moja prośba jeśli możecie mi powiedzieć jak wygląda sprawa sprowadzenie auta w moim przypadku to będe bardzo wdzięczny.Jeśli możecie to napiszcie jakie opłaty mnie obowiązują a jakie nie. z góry wielkie dzienki za odpowiedz
pozdawiam mati

mati

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 21 październik 2007 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

przy sprowadzaniu samochodu z usa trzeba poniesc, oprocz kosztu zakupu i transportu samochodu, koszty zwiazane z cłem 10% od wartosci samochodu, akcyza zalezna od pojemnosci samochodu jesli samochod ma 2 litry pojemnosci i ponizej jest to 3,1 % od wartosci jesli ma powyzej 2 litrow to wtedy 13,6 i jeszcze vat 22% nie wiem z ktorych oplat jestes zwolniony, ale pewnie z cla i akcyzy.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

fck
 Wysłana - 23 październik 2007 12:31      [zgłoszenie naruszenia]

no a jak juz przyprowadzisz to chyba jeszcze trzeba dokonac kilku zmian w samochodzie typu swiatla i inne ale to juz niewiem jakie

rEaL gAnGsTa ShIt

nopiotr
 Wysłana - 23 październik 2007 13:38      [zgłoszenie naruszenia]

czyli w sumie prawie 50% wartosci samochodu to opłaty.

brg
 Wysłana - 23 październik 2007 13:50       [zgłoszenie naruszenia]

Jesli masz status rezydenta i posiadales samochod przez min. rok to mozesz go sprowadzic bez oplat (oczywiscie za transport zaplacisz) jako mienie przesiedlencze. Potem tez trzeba przerobic troche auto (m.in. swiatla), ale nie sa to juz duze koszty. Ogolnie, jak masz mozliwosc sprowadzenia na przesedlencze to bierz i sie nie zastanawiaj.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

samochody z USA

Warto przeczytać: | | samo | język jako środek manipulacji | metamfetamina | within temptation | mondial assistance | ulubiony sport po angielsku | tiesto | lekki fotomontaż | lekki fotomontaz | anoreksja | rossmann | grzybica | opieka nad chora na cukrzyce | katowice | two | reggie | w twojej szkole powstał pomysł | mensah | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.