FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1645 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
samotność w Polsce 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "samotność w Polsce"   

adamoosi
 Wysłana - 18 maj 2017 21:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam wszystkich serdecznie juz wrocilem z niemiec z kitzingen do polski do krakowa i spotkałem się lub stanałem twarzą w twarz jak kto woli ze swoją przeszłością, czyli, tak samo dalej nic sie nie zmienia w moim życiu, cały czas sam, jade na rynek wypije 6 albo 7 piw narąbany wracam do domu nikogo nie poznawszy itd, ciagle to samo,czyli ciąglenie moge lub nie jest mi dane mieć kogoś bliskiego sercu, przepraszam wszystkich których podenerwowałem moimi ostatnimi postami z niemiec, ale czasami po prostu nie panuję juz nad sobą i dlatego napisalem wczesniej te wszystkie glupoty za które mi jest teraz wstyd, po prostu ja mam 34 lata i chcę miec dziewczyne, czy to jest takie niespotykane czy nienormalne? nie chce nic od zwykłych ludzi, mam prace, auto, pieniadze ale nie mam dziewczyny, ostatnio jak bylem na rynku podszedlem do dwoch dziewczyn pogadalem z nimi przez 5-10 minut i jedna z nich powiedziala, ze ja nigdy nie bede mial dziewczyny, co mnie bardzo zdolowalo, mam prosbe do was drogich forumowiczow o jakas rade, wskazowke, to nie jest zadna prowokacja, mowie jak jest, mam 34 lata i chce miec dziewczyne, ostatnio w klubie tanczylem z kilkoma dziewczynami w 4 roznych klubach i wszystkie te dziewczyny powiedzialy, ze albo maja mezow, albo sa zajete, albo maja chlopaka, albo nie maja czasu, trzem dziewczynom zostawilem swoj wlasny numer telefonu, zeby zadzwonily bo zapraszalem je na impreze do zywca, ale zadna z tych kobiet nie zadzwonila,nie chcialem od nich wyciagac numeru, chcialem zeby same mialy ten komfort ze jak beda chcialy to same zadzwonia no i pomimo tego dalej nic nic sie nie zmienia, pozdrawiam,czekam na jakies mysli wasze pozdrawiam

wariaty
 Wysłana - 19 maj 2017 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

ostatnio jak bylem na rynku podszedlem do dwoch dziewczyn pogadalem z nimi przez 5-10 minut i jedna z nich powiedziala, ze ja nigdy nie bede mial dziewczyny, co mnie bardzo zdolowalo

musi byc cos z toba konkretnie nie tak

i w tym czyms dopatrywalbym sie zrodla problemu

Niezły z Ciebie aktor powinni Ci dać oskara
Zapiekankę taką, co to jest obsrana

INSOMNIA
 Wysłana - 20 maj 2017 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

Obstawiam combo niskie IQ + niepełna klawiatura + robak style + wiejskie/śląskie/kaszubskie zaciąganie + ogólny wygląd emigranta wyklętego zabijającego świnie prądem u Njemca

melvinmik
 Wysłana - 20 maj 2017 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Wklej zdjęcie tego jak wyglądasz i ja sie ubierasz - z zamazanym ryjem. Może bedze to jakąś wskazówką.

_mlody_93
 Wysłana - 21 maj 2017 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

czemu na dziwki nie pojdziesz, zakochany facet uganiajacy sie za kobieta to najbardziej zalosna rzecz na swiecie, badz prawdziwym facetem plac i wymagaj

melvinmik
 Wysłana - 21 maj 2017 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

Zakładam, że jemu chodzi o coś więcej niż ruchanie.

q2w
 Wysłana - 22 maj 2017 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

Na nic wiecej nie ma co liczyc.

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Specjalista -

adamoosi
 Wysłana - 24 maj 2017 02:16      [zgłoszenie naruszenia]

w agencji byłem już nieraz no i co z tego, ja chce mieć kogoś bliskiego sercu tak naprawde, chce chodzic z dziewczyna tak jak inni chodzą ja im zazdroszcze, ze im sie udalo, jakos tak sie stalo, ze maja dziewczyne, nie potrafie tego pojac bo sam nigdy nie mialem dziewczyny, zawsze mi mówili, że nie będę miał dziewczyny,i to sie cały czas za mną ciągnie jak klątwa jakaś, jak widze chłopaka i dziewczynę jak się trzymają za ręcę to aż mi sie coś dzieje takie podku...wienie, ze nie mogę, ****ica, szlak mnie trafia, mam żal do nauczycieli i innych osób, że nie przekazały mi wiedzy jak to zrobic zeby miec dziewczyne, co ja mam powiedziec moim znajomym, ludziom co mam powiedziec, niektorzy mysla ze jestem pedalem ale nim nie jestem, chce miec dziewczyne

soroz666
 Wysłana - 24 maj 2017 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

Startuj do samotnych matek

wariaty
 Wysłana - 26 maj 2017 00:59      [zgłoszenie naruszenia]

cokolwiek zrobisz prosze cie tylko nie rozmnażaj sie

Niezły z Ciebie aktor powinni Ci dać oskara
Zapiekankę taką, co to jest obsrana

hendriks
 Wysłana - 26 maj 2017 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

jak widze chłopaka i dziewczynę jak się trzymają za ręcę to aż mi sie coś dzieje takie podku...wienie, ze nie mogę, ****ica,

kolejny elliot rodger rośnie kwestia czasu aż kogoś zamorduje, dobrze ze nie ma powszechnego dostępu do broni

Dlaczego inso? Bo tu od zawsze był wygryw, trzeźwo myślący ludzie, jasne spojrzenie na świat.
Tak od zawsze pamiętam tą społeczność

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

samotność w Polsce

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Połykaj - na zdrowie! %-) | Brązowe plamienie zamiast okresu - pomocy! | Tajlandia - raj dla erotomanów | Zestaw ponownej dziewicy ! | Masturbator z lego %-) | Japonskie Show Erotyczne | pomoc ;p | Jakie miewałyście objawy ciążowe ? | nie umie sie kochać | Prostytutka | wstydliwy problem... ;/ | cd. dalszy tematu o seksie i miłości %-) | Jak bardzo kochasz swoja/ego dziewczyne/chlopaka?? | Z mercedesa do malucha %-) | czy ktoś może mi pomoc???? | rozmiar kondoma ;) | PC Klame | podoficerska szkoła | Ivory skład | ewab | preminent | amelia666 | polska przestępstwo | Sandii | temat187644 | bodek | tarnów | tomek kołsut | suash | jak załatwić benzo | skie | diablo | doładowanie heyah | chamskie 12 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.