FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2969 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
sciaga na prawo 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "sciaga na prawo"   

niezdalem2
 Wysłana - 19 luty 2016 17:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Jestem posiadaczem Nissana Almera n16 1.8 i okolo tygodnia, moze 2 zauwazylem, ze samochod sciaga w prawo i to dosc znacznie. Zauwazylem tez ze lewa krawedz, prawego, przedniego kola jest zdarta na balon.
Wybralem sie dzisiaj do mechanika w celu ustawienia zbieznosci. Wymieniony tez zostal sworzen na prawycm wachaczu. Zbieznosci tylu niestety nie da sie zrobic, a w tescie wyszlo, ze jest troche krzywo. Mechanik jedynie polecil wymiane belki bo ona moze byc krzywa. Zaplacilem 140 zl, Zbieznosc zrobiona, natomiast samochod dalej sciaga tak jak poprzednio. Co jest do licha? Co moze byc powodem sciagania? Ta belka z tylu? 2 tygodnie temu jechal jak po sznurku, a nie mialem zadnego zdarzenia, ktore mogloby spowodowac takie uszkodzenia. Czy mozliwe jest, ze ta prawa przednia opona, ktora jest zdarta na wew krawedzi powoduje sciaganie? Wg mnie to juz bardziej na lewo powinno sciagac. Nie wiem co z tym fantem zrobic, a prowadzenie samochodu powoduje u mnie wystapienie objawow bialej goraczki. Dodam, ze zauwazylem, iz jadac samochodem pod gore, samochod jedzie prosto. Przy hamowaniu takze samochod jakby wjezdzal na tory i jedzie prosto. Prosze o pomoc.

PS. Oczywiscie mechanik dobil mnie iloscia czekajacych mnie w niedalekiej przyszlosci napraw :D

Neptas
 Wysłana - 19 luty 2016 19:26       [zgłoszenie naruszenia]

Zbieżność robiona, a nie zrobiona, skoro dalej ściąga

Skoro tnie oponę to do sprawdzenia na początek całe zawieszenie (końcówki drążków, łączniki stabilizatora, tuleje wahaczy). Po tym geometria do poprawki.

We własnym zakresie, zanim wydasz hajs możesz przerzucić prawe przednie koło na lewy tył i zobaczyć czy coś się zmieni

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

sciaga na prawo

Warto przeczytać: Osiągi aut - jakas strona | Gdzie sprzedać katalizator ? Wrocław | tanie autko | Radio CB | pogawędka o cofniętych budzikach | Sprzęgła w japońcach | tarcze brembo + klocki ferodo. mondeo mk1 | Ubezpieczenie i rejerstracja | Polerka | polerowanie bezpieczne | biały dym z rury i brak oleju w silniku | Lancia Delta i pasy bezpieczeństwa! | Motor 50cm3 dla 14 latka | YAMAHA DT 80!!!!!!!!!!!!PILNE | Oznaczenia felg i opon - co znacza poszczegolne litery i cyfry ? | Kratka do ML 320 | zima | klonazepam | clonazepam | klony | kod kontrolny | fellatio | Przenikanie się świata realnego i fantastycznego w literaturze Określ, jaką funkcję pełni to zjawisko w wybranych utworach literackich | kuba | bezpłatne | Londi | młot na czarownice | astrologia | Julia Volkowa | doA,adowanie heyah | przyA,apany | roksa nagrywa | enginego | betfair | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.