FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1322 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
seat ibiza 
[powiadom znajomego]    
Autor "seat ibiza"   

lukaszk
 Wysłana - 20 październik 2007 17:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam! Mam zamiar nabyć taki pojad, na oku mam 2 wersje silnikowe 1.4 TDI (75KM) oraz 1.9 TDI (101KM). Lepszą propozycją wydaje mi się ten wiekszy motor, z kolei stan samochodu z mniejszym silnikiem jest lepszy a cena obydwu zbliżona. Kilka razy miałem przyjemność przejechać się polo z tym mniejszym silnikiem i szczerze mówiąc nie byłem zadowolony z kultury pracy silnika. Jeżeli ktoś użytkował seata z tym małym dieslem to prosze o opinie, ewentualnie jeżeli ktoś miał styczność z obydwoma wersjami silnikowymi to prosze o porównanie odczuć z jazdy jedną i drugą. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

bartus_
 Wysłana - 20 październik 2007 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym na bank brał 1,9, a nie tego 3cylindrowca. już normalne 4cyl tdi ma raczej niewysoką kulturę pracy, a ten mikrus to już katastrofa jak dla mnie. poza tym te 101KM juz sie będzie jako tako odpychać choć i tak bez rewelacji.

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

czo.ł.gu
cgb
 Wysłana - 21 październik 2007 00:00       [zgłoszenie naruszenia]

aś go pocieszył

Wszystko można braść...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

seat ibiza

Warto przeczytać: Rodzinne auto do 45 k | Potrzebuje pomocy | opel frontera | Mondeo 2004r / Accord 2004 czy moze jakis inny diesel??? | Motor do 8000 | Honda Civic 95r Coupe. | Strony, portale z autami z austrii, belgi... | pojezdzic i odsprzedac - tanie cos | Laguna III,nowe Mondeo,Passat,Avensis,C5,407 ktory najlepszy?? | Złomowanie... | Rodzinne auto za ok 25k | corsa | Autko do 18 tysiecy złotych? | vw touran | toyota rav 4 | mazda mx-3 | minety | kurczak w sosie śmietanowo | Rozk ad normalny liczby sygna w o awarii docieraj cych do punkt w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz dzenia elektroniczne | beidziol | joanna krupa kulturystka | punkt g filmik | ibiza party | ma chłopaka | zxp1 | solariom | projektowaie korków piłkarskich | Fast Furious 6 | aaaaaaaaaaaaaaaaaa | _en_ | bia ko | Pan-Śmierć | Pan | Baron | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.