FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 17648 razy ¬

ROZRYWKA | Poprawiamy naturę
sekret masy 
[powiadom znajomego]    
Autor "sekret masy"   

Februs
 Wysłana - 5 styczeń 2011 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

w sensie 50 lat? nie no, nie chodziło mi o skrajności w stylu regularnego odżywania się jakimiś śmieciami i słodyczami. raczej sugeruję, że i bez diety dokładnej diety zawierającej te kultowe produkty można urosnąć.

[http://www.insomnia.pl/Februs_%2F_dziennik_%2F_nie_warto_wchodzi%C4%87_%2F-t637537.html]

Young2
 Wysłana - 5 styczeń 2011 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

sam na sobie zrobilem eksperyment i na slodyczach, sokach, slodkich jogurtach, fast foodach faktycznie sie rosnie, z tym, ze bebzun powieksza sie 10x szybciej od bicepsa i to jest lipa jak jeszcze sie staralem w******lc zdrowe jedzenie; owsianki, tunczyki, to gowno z tego bylo. dopiero jak kcal przy***alem ze slodkosci poszlo do przodu

Zmieniony przez - Young2 w dniu 2011-01-05 21:03:16

these niggas broke, these niggas lazy

Znawca -

hajlajf
 Wysłana - 5 styczeń 2011 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

zdradzilbym wam tajemnice........

ale przy.j.ebiecie i bedziecie pocieci wiec ni c.h.uj

INSOMNIA
 Wysłana - 5 styczeń 2011 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

powiem tak, dla zwyklego smiertelnika trzymanie scislej diety 365dni w roku jest awykonalne i bezsensowne. Ale bez niej naprawde ciezko cokolwiek zrobic.
wszystko zalezy od dnia, czasami wpiedole jajecznice z 7 jaj wielkosci M a czasami nie moge zjesc 4ech! wiec zakladanie że moj pierwszyt posilek bedzie sie skladal z tego i owego a drugi z tego jest z dupy
A co do tego ze IG nie ma znaczenia przy robieniu masy?! hmmm..... i tak i nie.
załóżmy ze mamy dzień nietreningowy: ładujemy w siebie na obiad kartofle/ makaron zwykly/ bialy ryz! i co? kladziemy sie na lozko, odpoczywamy 30 min po czym wstajemy i myslimy... no kurde przed chwilą zjadlem duzy obiad, a jeszcze bym coś przekąsił (przynajmniej ja tak czasami mam)- wiec idzesz do lodówy i bierzesz cos na przekaske, na zapchanie- wiec dzienny bilans kcal idzie diametralnie do gory, przy nieskim IG to wiadomo, zje sie i tak nie "suszy" i bilans można przekroczyc spokojnie ale nie o 200% (u mnie obowiązkowo przed treningiem jest ryz brazowy). generalnie chodzi o samopoczucie po węglach.
Mówi się że węgle przed spaniem są beee. W moim przypadku *******e to stwierdzenie bo po węglach naprawde dobrze mi się śpi- odrazu zasypiam; nie tak jak po samym twarogu kiedys- meczylem sie 2 godziny ze spaniem, poczym jeszcze ****a głodny byłem w nocy. Twaróg jem tak 1,5h przed spaniem a tuż przed jugurt naturalny z owsianymi, i to czesto sporo ich na***ie

Zmieniony przez - cobra688 w dniu 2011-01-05 21:23:35

hajlajf
 Wysłana - 5 styczeń 2011 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

ok uchyle rombka tajemnicy, panie wyzej. naucz sie manipulowac swoimi wlasnymi hormonami. bedziesz pinkny. ukuj bedziesz pinkniejszy.

ale

lepiej puszczac latawce

INSOMNIA
 Wysłana - 5 styczeń 2011 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

Śpieszmy sie robić mase, tak szybko odchodzi...

hajlajf
 Wysłana - 5 styczeń 2011 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

prawdziwa masa nigdy nie odchodzi...
chyba ze z robakami.

Naly
 Wysłana - 5 styczeń 2011 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

tez teraz stosuje 100g ryzu brazowego i 15ml oliwy na noc i jest wpisdu lepiej niz pol kostki twarogu i 15ml oliwy. Nie zalewa w ogole.

Ekspert -

P4tr1ck
 Wysłana - 5 styczeń 2011 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

Co do IG węgli w budowaniu masy to staje się to istotne gdy już jej trochę nabierzemy, energia jest uwalniana powoli więc ciało czuje że jest na bogato, zasobne w energię i może sobie pozwolić na trzymanie większej masy mięśniowej bo ma za co, a gdy raz będzie energia a raz nie to będzie mu ciężko .

Podobnie jak mamy w chvj floty to sobie pozwalamy na luksusy (organizm na mase), a jak raz mamy a raz nie to już tak nie szalejemy z kasą

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 5 styczeń 2011 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

dobre żarcie nie jest znowu takie drogie w cenie jednego kebaba mam miecha na 2 dni i ryżu na 4

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 27 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

sekret masy

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27