FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 17648 razy ¬

ROZRYWKA | Poprawiamy naturę
sekret masy 
[powiadom znajomego]    
Autor "sekret masy"   

INSOMNIA
 Wysłana - 9 styczeń 2011 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

Już nie wiem co gorsze - polska kulturystyka, którą uprawia banda *****i i narcyzów, czy amerykańska, gdzie dla odmiany brylują męskie dzifki i aktorzy ciepłych filmów.

nupel
lachoniator
 Wysłana - 9 styczeń 2011 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

to 2

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Specjalista -

P4tr1ck
 Wysłana - 9 styczeń 2011 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

Wiadomo, dobre bo polskie

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

byku15
 Wysłana - 9 styczeń 2011 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

wytatoowałem sobie ten motyw bo on naprawde mnie odzwierciedla.jestem zwierzakiem-jak tylko przekraczam próg siłowni(przekraczam go codziennie i jestem tam cały dzien hehe)zaczynam trening to dzieje sie cos nieokreslonego.wszyscy wymiekają.niewazne ile wazy i jak jest silny,moja intensywnosc i moc jest zwierzęca.tak samo moja sylwekta i udowodnie to na najbliższych zawodach ze koniec żartów.a co wazne używam najlepszych suplementów na swiecie i dlaczego i dlaczego mam sie z tym chowac?jestem z tego bardzo dumny i wdzięczny.jak pewnien mądry człowiek mi kiedys powiedział-wszystko inne to oranżada!!!

czuje że to może sie przyjąc na forum

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 9 styczeń 2011 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm-styl życia który wykreował producent odżywek???cos ci powiem i wielu innym którzy mają te swoje negatywne zdanie-krótka piłka, zapraszam na trening ze mną do mojej siłowni i przekonamy sie czy jest to tylko znaczek firmowy dla lepszej reklamy.nie czuje sie jak produkt:produktem jest odzywka(suplement)i to nie byle jaki tylko cholernie dobry:tego zwierzaka trzeba miec w sobie a tatoojąc sie tylko podkresliłem to dla takich "niewidomych" ludzi jak niektórzy tutaj co drzemie w moim ciele-i bardzo dobrze sie z tym czuje,wręcz wspaniale(wiele osób własnie nie ma tego czegos i dlatego nigdy nie wykorzystają swojego potencjału a suple i odzywki to dodatek umozliwiający przełamanie punktów krytycznych,dodające motywacji i dostarczające najwazniejszych elementów budulcowych.gdy ja jadłem suplementy universala(nie było tego forum, nie było fitness authority, ) co niektórzy z was mądrych ludzi nie wiedzieli co to siłownia i bawili sie he-manami i wtedy nikt mi nie narzucał jakie suple mam brac.jadłem i jem to co najlepsze!!większosc z was napewno wie o co mi chodzi ale tak na marginesie dla cięzko kapujących.pozdrawiam i dzieki za miłe wypowiedzi

jadl najlepsze odrzywki !!!!!

Czorny90
 Wysłana - 10 styczeń 2011 01:42      [zgłoszenie naruszenia]

ale jestem slepy albo nie ma w ofercie keltona drazka do pompek na poreczach ;/

Znawca -

Naly
 Wysłana - 10 styczeń 2011 01:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -

david91
 Wysłana - 10 styczeń 2011 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

ma to jakis sens ?

odpowiadam z gory; nie, nie ma mozliwosci zjedzenia lepszego sniadania przeze mnie

Zmieniony przez - david91 w dniu 2011-01-10 11:15:54

Naly
 Wysłana - 10 styczeń 2011 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

zaraz sprawdze reszte, ale na sniadanie kup lepszego gainera, mass mutation bo ma wiecej bialka. Do tego wypil 15ml oliwy i nie pjerdol ze rzygasz bo nigd nie bedziesz turem

Ekspert -

Czorny90
 Wysłana - 10 styczeń 2011 14:39      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki wielkie

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 27 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

sekret masy

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27