FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3232 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
seks a kler 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "seks a kler"   

GoldenEyes
 Wysłana - 12 luty 2008 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

faktycznie z tej ankiety cos wyniknie czy to tylko dla zachety,zeby wziąć w niej udział

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

valencia
 Wysłana - 12 luty 2008 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Tak samo uszanuj Angel to, ze my akceptujemy to co jest zawarte w tej ankiecie i uszanuj to, ze mozemy miec inne zdanie niz wiekszosc spoleczenstwa i uszanuj to, ze z jezusa tez mozemy miec polewe Wolny kraj podobno
Ja moge uszanowac twoj poglad, ale go nie rozumiem

Zmieniony przez - valencia w dniu 2008-02-12 19:49:29

Angel...
 Wysłana - 12 luty 2008 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

alez ja szanuje jak najbardziej, przeca nie wrzucam na Was ze jestescie po***anymi zwyrolami, bo macie takie zdanie na ten temat

staram sie zrozumiec Twoj poglad z tym ze trudno mi to przychodzi - pomimo tego iz nie wierze w boga itd. sadze ze mozna sie na tyle wysilic zeby chociaz nie zartowac w taki sposob

Ekspert -

valencia
 Wysłana - 12 luty 2008 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

oboje siebie nie rozumiemy :P loozik ;)

Petz
 Wysłana - 12 luty 2008 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Valencja czy jak ci tam, a wiesz ze obraza uczuc religijnych jest przestepstem ? kapujesz , ze tego typu ankiety, moga wywolac taka rekacje u ludzi wierzacych w zasady chrzescijanskie? czy moze jestes zbyt glupi by to zrozumiec jak wiekszosc dzieci neostrady, ktorej poziom edukacji jest na poziomie debila a szacunek do pewnych wartosci wogole nie istnieje? powiem ci tylko tyle, ze z ciebie zapewne tez moznabylo by niezle pozartowac.

dodam od siebie, to co napisalem na forum UŚ.

"ta ankieta, nie bada ani nie sprawdza niczego, ani postaw, ani poziomu religijnosci i z badaniem seksualnosci nie ma nic wspolnego. pytania są kretyńskie i autor ktory zapewne jest czytelnikiem pseudogazety "Fakty i mity", chciał uderzyc w religijnosc młodych Polek, aby ukazac im że ich postawa wobec faktów uznanych za świetę, tak naprawde jest hipokoryzja.
Sluchaj panie autor, ankiete, można ułożyć w taki sposob, by zdecydowanie otrzymac odpowiedzi, których sie oczekuje, tak jak kiedys badaczami rzeczywistości byli agenci UB, tak samo ty widze masz z ich metodami wiele wspólnego.
Taki z Ciebie nieuk i humanista, ze aż wsty, ze studiujesz nauki społeczne na uniwersytecie śląskim, zajmij sie lepiej prowadzeniem walce, ponoć płacą za to całkiem niezły hajs i nie wymagaja wyższego, od tego typu intelektualistów za jakich ty sie' uważasz

Zmieniony przez - Petz w dniu 2008-02-12 23:12:24

Daj żyć.

Malevin
 Wysłana - 12 luty 2008 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

od kiedy obraza uczuc religijnych jest przestepstwem? w taki sposob mozna by sadzic wiekszosc ludzi ktora np sprzeciwila sie kultowi papieza... nie popadajmy w paranoje jak w UE, mamy wolnosc slowa (ograniczona)

Specjalista -

Petz
 Wysłana - 12 luty 2008 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

Art. 196 § 1. Kto umyślnie obraża uczucia religijne innych osób poprzez publiczne znieważenie miejsca przeznaczonego do wykonywania obrzędów religijnych lub znajdującego się w tym miejscu przedmiotu czci religijnej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 6 miesięcy.

Daj żyć.

timo6
 Wysłana - 12 luty 2008 23:39      [zgłoszenie naruszenia]

co tu sie tak niektorzy oburzyli? a co to z papieza tez nie mozna sobie robic zbity? co to jakis ****a nad-czlowiek do chuia czy co?

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

Znawca -

StoPRO
 Wysłana - 12 luty 2008 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze jestes kompletnym matolem, dziwie sie ze bana ci nikt nie dal

Znawca -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 12 luty 2008 23:51       [zgłoszenie naruszenia]

ban,
zamykam.

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

seks a kler

Strony: 1 2 3