FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 27441 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
seks oralny ;/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "seks oralny ;/"   

xtenczax7
 Wysłana - 18 maj 2007 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

nic nie zrobisz... nie dotykaj w ogole tego tematu... rob swoje.. dawaj jej przyjemnosc a ona sama sie zreflektuje ze doznania fizyczne jej partnera tez sa wazne... kiedy z nia o tym rozmawiasz i nie daj Boze namawiasz do tego tylko ja zniechecasz... z czasem sama zacznie to robic.. cierpliwosci..

ale ******lisz! nie ma loda nie ma minety proste poza tym zastanowil bym sie czy z nia byc bo nie lubie lewych dziewczyn w łóżku

rybcio
 Wysłana - 18 maj 2007 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

Może wysmaruj wacusia czymś słodkim np nutellą

Szczyt depresji - myśleć o samobójstwie w czasie masturbacji

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 18 maj 2007 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ja robię jej minetkę aby sprawić jej przyjemność i nie oczekuję niczego i nie robię tego z przymusu, ale kiedyś o tym rozmawialiśmy

to jestes frajer...
najpier powinienes oczekiwac przyjemnosci dla siebie, a potem ewentualnie ją odwzajemniać

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

xtenczax7
 Wysłana - 18 maj 2007 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

frajer to synonim zagubiony? w ogole vlad pomozesz mi cos z jedna dupa czy nie?

Zmieniony przez - xtenczax7 w dniu 2007-05-18 11:53:32

VLAD.IV
 Wysłana - 18 maj 2007 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

sam sobie poradzisz, jestes lepszy ode mnie

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

xtenczax7
 Wysłana - 18 maj 2007 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

serio mowie mam pisac tu teraz (bo nie bede posta zakladal osobnego) bo chcialbym uslyszec obiektywna opinie mojego planu

VLAD.IV
 Wysłana - 18 maj 2007 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

zakladaj posta, co Ci szkodzi

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

basikaniol
 Wysłana - 18 maj 2007 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

jejku powiem tak ona musi dojrzeć do tego inaczej nie da rady nawet jak odstawisz minetę nic nie da na mnie nie działało ona sama będzie chciała. Ja nie uważałam tego za poniżenie tylko po prostu się wstydziłam robić bo wiem,że na to patrzył to raz a dwa, że nigdy nie robiłam to się bałam ,że coś źle zrobię. Tylko, że ja po miechu już byłam gotowa a tu tyle hmmm.. Nie rozmawiaj z nią o tym bo tyko pogarszasz i pokazujesz,że bardzo Ci na tym zależy. Są takie babki co tego nie lubią echh i może jej koleżanki też bzdur do głowy nawkładały...
powodzenia autorze

nie szukaj tego właściwego mężczyzny,ale staraj się unikać tych niewłaściwych

Znawca -

xtenczax7
 Wysłana - 18 maj 2007 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

za duze zamieszanie sie zrobi a ja chce konkretnych odpowiedzi a nie z dupy postow o tenczy
patrz w ogole (kazdy tak mial) 1 milosc ta szczera , naiwna , kobiety mowia ze facet jest mily (ja tam uwazam , ze naprawde milych jest bardzo malo i tak naprawde malo ktora spotkala tego na serio milego i dobrego). w zwiazku z tym wszystko zyebalem , bawila sie mna , <tu wszystkie akcje ktore daja sobie pisssdy robic>
nooo...w sumie wtedy nie mialem problemow z dziewczynami ale w tej sie zakochałem jak AŁA i jeszcze duzo szczegołów właściwego postępowania nie znałem
no co ja tu będe ******lił wiesz o co chodzi...
mineło jakieś 3-4 lata i ja już jestem zupełnie inny i przyszła do mnie mówie wchodz dałem drinka do ręki pogadaliśmy z 20-30 min i powiedziałem że musi już mykać
i mam taką ochote napisze w skrócie: teraz zabrać ją rozkochać w chvj w sobie i zostawić jak szmate
bardzo to głupie?

bolande88
 Wysłana - 18 maj 2007 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

A moja potrzebowała wiekszej ilości alkoholu i sama to zrobiła (ja nic nawet nie proponowałem) Dasz rade

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

seks oralny ;/

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14