FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13034 razy ¬

ROZRYWKA | Moda i Uroda
seksowne laski 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
fuj oponki są fuj 
nie przeszkadzają mi 
jestem laską i sama paraduje z oponką 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "seksowne laski"   

MarvBoy
 Wysłana - 6 maj 2006 17:35   

Przeniesiona przez slonce_m z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

dziś w tą piekną śłoneczną pogode wybrałem sie na miasto po fajki a że taka piękna pogoda postanowiłem wybrać się po te fajki do centrum a nie do najbliższego kiosku który stoi 10 metrów od domu

ide sobie i widze laseczki tyłeczek w opiętych dzinsach bluzeczce odsłaniającej pępek w pękpku kolczyk opalnoy brzuszek. Tylko ten brzuszek wyglądał jak opona, która wylewa się spod tych spodni obrzydliwe. I drugi typ lasek w zwykłym podkoszulku o rozmiar zadużym co też jest brzydkie no chyba że ten podkoszulek jest mój a laska ubrana w niego wytacza siez mojego łóżka i idzie mi śniadnaie zrobić

czy was też to obrzydza? czemu laski kreują sie na seksowne chociaż wogule nie są? jaki jest konsensus między ubieraniem sie ładnie a niepokazywaniem tej opony, też takie widujecie?

temat w sumie do mody pasuje, ale przed chwilą napisałem posta i niechciało mi sie już z seksu wychodzić

wanilja
 Wysłana - 6 maj 2006 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

mnie to śmieszy, że niby taka wielka pani i laska a nawet sie ubrac nie potrafi

z głowa trzeba robic wszystko z głowa

chemistry
 Wysłana - 6 maj 2006 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

A dlaczego ja bedąc juz po 20 stce dawno ubieram sie czasami jak 17 latek w ortalionwe spodnie poniewaz w tych spodniach jest mi najwygodniej,

Zmieniony przez - chemistry w dniu 2006-05-06 17:41:57

MarvBoy
 Wysłana - 6 maj 2006 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

a czy to temat o twoich spodniach? o wygodnie (zresztą niewidze nic wygodnego w opiętych spodniach i wystajacym kabzunie) ale o wrażeniach estetycznych jakie to wzbódza

rozumiesz? bo chyba sie rozmineliśmy

nioonia
 Wysłana - 6 maj 2006 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

takie osoby raczej nie maja poczucia dobrego smaku, ale z drugiej strony jesli dobrze sie w tym czuja... to nie sadzisz ze niech sie ubieraja jak chca?
a kolczyk w pepku tez mam mimo ze jakiegos super za***iscie zgrabnego brzuszka nie mam chociaz trzeba popracowac, bo juz sie goi i nie boli

Gacu116
 Wysłana - 6 maj 2006 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

ej niektóre zetak powiem otyłe laski tez sa ładne missie dwie w zyciu takie podobały,bylo zaco je złapać:D a co dotego jak sie ubieraja to popieram wypowiedź powyzej przeciesz taka dziewczyna niezałozy nasiebie bluzy jak zagiel w jachcie,skoro sie czuje dobrze to niech sie tak nosi,a jakbyś miał brzydkie owłosione nogi i laskom bysie to niepdoodbało to chodziłbyś cały czas w długich spodniach chcociasz ze by było 40stopni??? niewiem czemu są natym swiecie ludzie tacy jak ty:D niepodoba cisice to twoja decyzja twój gust ale niepowinienes naciskac na ludzi by im wmawiać ze takie coś jest wstretne brzydkie itp.Pozdro

Mustafa.
 Wysłana - 6 maj 2006 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Mnie drażni to, że laski często zaniedbują swój wygląd i ubiór, co napisałęm w poście: [http://www.insomnia.pl/temat189244/]

MUSTAFA. 2005-2007

MIŁO BYŁO ALE SIE SKOŃCZYŁO.

OLcia w-w
 Wysłana - 6 maj 2006 18:17      [zgłoszenie naruszenia]

a***** wam wszystkim do tego w co sie inni ubierają.
Nie podoba sie to sie nie patrz, obróć głowe i idź dalej.
Dlatego (między innymi) Polska chowa sie w tyle za krajami europejskimi.
Wyjedzcie ludzie za granice naszego zacofanego kraju, a przekonacie sie ze w większosci miejsc NIKT NA TO NIE ZWRACA UWAGI.
Mozesz isc w japonkach w zimie, w bikini z 20 kilową nadwagą, w mini z ocierającymi sie udami, bez koszulki a z krostkami na plecach....
INNYCH TO WALI !!! i mozecie miec pewnosc ze taki widok na bank skomentuje Polak.

Grubasom tez jest ciepło więc jak chce odsłonić brzuch czy nogi to jego sprawa.

Ludzie ładni nie mają pretensji do brzydkich ze wychodzą na ulice i przez widok brzydkiego ładny psuje sobie wzrok...

Moze glupie porownanie ale przesłanie jest proste

to je na piču .

Znawca -

niwix
Kłapouchy
 Wysłana - 6 maj 2006 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

Olcia czy ten manifest to w związku z tym co mi ostatnio na gg psiałas ?

OSIOŁKOWY MODERATJER
[http://www.insomnia.pl/temat192606/] nju autoportret str 15
[http://www.insomnia.pl/temat177875/] wakacje bandyty [http://www.insomnia.pl/temat167811/] kłapouchy vel niwix
[http://www.insomnia.pl/temat186368/] me and my .. son

Gacu116
 Wysłana - 6 maj 2006 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

Olcia i łoto mnie chłodziło co itobie:P Pozdrowionko

kicia_d
 Wysłana - 6 maj 2006 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

Niektóre laski poprostu nie widzą rzeczy które inni dostrzegają. Chodzi mi np. o to ze są otyłe i nie pasuje by sie ubrały tak ze im brzuch wypływa Mam kolezanke która jest otyła i stara sie wszystko zakryć Ale nie wszystkie na to uwazaja. A ta laske co widziałes w za duzym podkoszulku to moze od chłopaka go dostała i sie z nim poprostu nie rozstaje

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

seksowne laski

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8