FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6903 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
seminarium duchowne 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "seminarium duchowne"   

Joseph888
 Wysłana - 21 lipiec 2010 12:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Moja starsza chce mnie wysłać do seminarium ktos jej nagadał ze jak skoncze seminarium (za darmo) to pozniej nie biore wyświęceń i nie jestem księdzem a wyksztalcenie mam tak super ze prawie wszedzie mnie przyjmą. mnie osobiscie sie to nie podoba ale pisze to tutaj aby matce pokazac ze to bez sensu, z tego co wiem to miałbym tam niezłe rycie bani przez te 6 lat

Osobiscie sam prawdopodobnie pojde na fizjoterapie. Jak uwazacie, korzystne to jest?

Aanarath
 Wysłana - 21 lipiec 2010 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

seminarium masz chyba 6 lat z czego po ktoryms roku juz masz jakies swiecenia ze musisz zachowac celibat

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 21 lipiec 2010 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

Naucz się jeszcze grać na gitarze i rzeczywiście, po 6 latach wszystkie oazy stoją przed Tobą otworem

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Joseph888
 Wysłana - 21 lipiec 2010 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

haha ta;p
a mamy tutaj na forum w ogole jakiegos duchownego ? albo chociaz kogos kto był w seminarium?
słyszałem ze to straszne pranie mózgu. Ze idziesz tam myśląc ze nie chcesz byc księdzem a to wszystko tak psychologicznie ze po 6 latach mozesz być święty

klonn
 Wysłana - 21 lipiec 2010 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

coś w tym jest, mam kumpla, który w liceum był nieśmiały, małomówny i w ogóle.
poszedł do seminarium to jak go ostatnio widziałem to nie dał mi dojść do słowa, inny człowiek

Zmieniony przez - klonn w dniu 2010-07-21 13:43:57

A guy walks into a bar and...

Joseph888
 Wysłana - 21 lipiec 2010 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

odswiezanie ;D

kle0_
Cycata %)
 Wysłana - 21 lipiec 2010 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

dwoch moich kolegow poszlo- jeden juz jest ksiedzem, a drugi po ktoryms tam roku zrezygnowal i ma jakies tam wyksztalcenie, ale to chyba odpowiada licencjatowi i musial konczyc w innych miejscu. wyzsze teologiczne.

z dupy wyksztalcenie. klechow sie w posce nie lubi oraz co ty niby po tym bedziesz umial? aniele bozy po lacinie?

kon jaki jest, kazdy widzi %-)
"Nieważne, co mam w sercu- ważne, co mam w dupie" - Kapitan Bomba

Znawca -

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 21 lipiec 2010 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

I przemieniać wino w krew

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

ciamciara
 Wysłana - 21 lipiec 2010 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

Będziesz mógł zostać szafarzem oraz po skończeniu studiów teologicznych katechetą

"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu" Francois de la Rochefoucauld

[http://www.insomnia.pl/Piekne_bramki__na_biezaco.-t617215.html]

GadDemyt
 Wysłana - 21 lipiec 2010 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

wyrazam swoja opinie -> kosciol upadnie ,a Twoje wyksztalcenie na c***a Ci sie zda jezeli lubisz obracas sie w towarszystwie kryptogejow, pedryli , oraz starych bab to moze i jest to Twoja zyciowa sciecha . Lecz jesli tak nie jest, to pjerdolnij matke w lep i dajesz na fizjoterapie

Zmieniony przez - GadDemyt w dniu 2010-07-21 15:23:58

"Nie zgadzam się z Tobą,
ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania "

Joseph888
 Wysłana - 21 lipiec 2010 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

ok, dzięx insomniaki ))))
a cos o fizjoterapii jestescie w stanie powiedziec? jest ktos tutaj kto studiuje to? ogólnie mnie interesuje ten temat, jak rowniez medycyna, ale z wiadomych przyczyn nie pcham się na akademie medyczną .

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

seminarium duchowne

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: kiedy? | Studia techniczne | zmiana wyboru szkoły ponadgimnazjalnej | Co to za testy ? | Co wybrać | co studiować, by mieć możliwość pracy na kopalni? | Szkoła muzyczna | AWF Biała Podlaska | Co wybrac ?? | Zasady studiów podyplomowych | informatyka wroclaw problem? | UJ - zakwalifikowany | Wybór pomiędzy inżynierią środowiska a zarządzaniem | bn vs fir | WSCiL | Energetyka - Gdańsk czy Szczecin | słynne domy mody | sekretarka | jiggad | przeciw histaminowe | cezar pies | cezar | piracetam | pleyboy,ckm | playboy,ckm,itp | wso 2012 | buty | up skirt | filu1992 | roksa | leonardo | zoofilia | seks zoo | apartament w bułgarii | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.