FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 76277 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
sex 14-latek:) 
[powiadom znajomego]    
Autor "sex 14-latek:)"   

DISKOPOLO
 Wysłana - 8 listopad 2005 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

po 1, jesli dobrze pamietam tresc wszystkich postow, ktore tam byly (swoja droga ciekawe dlaczego zostaly usuniete?) to watek zaczynal sie tekstu na temat pierwszego razu, ktory -jak dla mnie- na odleglosc smierdzial sciema , traktowalabym to bardziej, jako prowokacje.
po 2, znow jesli dobrze pamietam, to wiekszosc (jesli nie wszystkie?) odpowiedzi byly zdecydowanie nieprzychylne, na zasadzie oburzenia i niedowierzenia.
Mysle, ze dzieciaki po prostu nabraly sie na prowokacje. Idac dalej, my chyba takze (no ale pewnosci nigdy nie ma, co to rzeczywiscie bylo).
Prog wieku pierwszej inicjacji seksualnej systematycznie sie obniza, chociazby ze wzgledu na coraz szybszy rozwoj u dzieciakow (hormony, pierwsze miesiaczki u dziewczynek, polucje u chlopcow) wiec automatycznie mysla o seksie szybciej, niz kiedys . Dopoki mysla, to wszystko jest ok..
Mysle, ze wypisywac na internetowym forum mozna wiele.. na insomni tez powtarza sie motyw "kolegi z problemem" albo "przelecialem wczoraj 3 dupeczki i bylo zaje.b...".
Cenzura nic nie da, jak ktos powiedzial, tylko ukryje, a nie rozwiaze problem, moze tez dac skutek odwrotny i problem sie zwiekszy (owoc zakazany lepiej smakuje).
Mysle, ze poki co nie bulwersujmy sie az tak , przydaloby sie wprowadzic edukacje seksualna na poziomie, ale tego za rzadow PISu nie uswiadczymy

tera mie to wali bo jestem na fali

Cicha_woda
 Wysłana - 8 listopad 2005 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

DISKOPOLO ciekawe czy byś też tak spokojnie mówił jakby twoja 14 letnia córka przyszła do ciebie i powiedziała "Tatusiu a kolega mnie rozdziewiczył.." a nie daj boże "...i jestem w ciąży". Wiesz lepiej na zimne dmuchać...... pozdro

MAM doła i nie zawacham się go urzyć

Hadouken
 Wysłana - 8 listopad 2005 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

"Wiesz lepiej na zimne dmuchać......"

Tzn. co? Bo nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz...

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

Znawca -

kumak48
 Wysłana - 23 listopad 2011 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

co to ma ****a być co za gzuby

kumak20

qbx92
 Wysłana - 24 listopad 2011 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

^ ogarnij się baranie

Parmenas
 Wysłana - 24 listopad 2011 00:56      [zgłoszenie naruszenia]

kumak48 gratulacje

Trique
 Wysłana - 2 grudzień 2011 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

wykopać wykopał , ale przeczytałem cały temat i uśmiałem się nie raz

Zmieniony przez - Trique w dniu 2011-12-02 14:31:54

Nowy samochod, to nim sąsiad jedzie.
Widzę zatem że chvjowi się wiedzie.

metan123
 Wysłana - 22 grudzień 2011 09:03       [zgłoszenie naruszenia]

sex w mlodym wieku to cos pieknego ja stracilem w wieku 14 lat super ylo chce jeszcze takich doznan doswiadczac

lubie to

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

sex 14-latek:)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10