FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 71505 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
sex (masturbacja) a testosteron 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "sex (masturbacja) a testosteron"   

bigos2
 Wysłana - 7 grudzień 2009 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

coś może jeszcze do tego tematu :P "nieużywany organ zanika" a więc im wiecej sie bzykasz albo walisz(oczywiście bardziej polecam seks :P) sobie tym bardziej masz sprawnego *****a :D jest wtedy grubszy , twardszy i możesz dłuzej posuwac swoją pannę. Oparte na własnych doświadczeniach :)

Od 3 dni sie nie spuszczałem więc zobaczymy czy "łojotok" sie zmniejsza czy to wszystko jedna wielka ściema :P
Jednak jeszcze jedną rzecz zauważyłem : jeśli sobie zrobie drzemkę w dzien aby sie zregenerowac i się przebudzę to też mam tłustszy ryj ;> więc teza, iż wypoczęty organizm czy podczas snu zwieksza sie poziom testosteronu. Może on jakoś wpływa na regenerację tkanek ?:> A może to calkiem inny hormon ?:P
C h uj wi :P

bigos2
 Wysłana - 7 grudzień 2009 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

już sam nie wiem co o tym mysleć... przeczytałem własnie artykuł na tej stronie [bb.suple.net/sterydy/a/2535/seks_a_testosteron] i wszystko jakieś pokręcone jest ;/

blackpanca
 Wysłana - 12 luty 2010 02:02      [zgłoszenie naruszenia]

Przeczytałeś to całe ? Koleś pieprzy jakieś głupoty i kazania niczym ksiądz lub niespełniony bonehead a Ty wierzysz w jego słowa? Posiadanie dzieci - owszem, zmniejsza poziom testosterenu, ale nie w sposób jaki zasugerował ten Pan Gdyby tak to wyglądało, to za każdym razie widząc dzieciaka na ulicy Twój testosteron leciałby w dół jak popieprzony.
Masturbacja/seks ma niewielki lub pozytywny wpływ na poziom testosteronu i ćwiczenia siłowe - i jest to potwierdzone praktycznie przez wielu kulturystów. Poza tym brak seksu powoduje depresje, złe samopoczucie, spadem libido(fakt - ejakulacja powoduje, że spada libido na chwilę, ale każdy kto często uprawia seks wie, że apetyt rośnie w miarę jedzenia w tym przypadku ) rozdrażnienie i agresję. Nie słuchajcie takich ludzi jak autor tamtego artykułu, mamy się rozwijać a nie wracać do pieprzonego średniowiecza. Może stwórzmy takie państwo dla boneheadów i innych fanatyków będą tam karać śmiercią 15-latków z lufą trawy, lekcje będą od 9 do 22, "żeby starsi ludzie mogli przejść" i ogólnie "nie będzie niczego!"

uknob
 Wysłana - 29 sierpień 2014 14:13     
 Usunięta przez za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

uknob
 Wysłana - 4 wrzesień 2014 12:11     
 Usunięta przez za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

hieronim22
 Wysłana - 7 październik 2014 10:29     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt6 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

max-scifi
 Wysłana - 8 październik 2014 01:09       [zgłoszenie naruszenia]

Jak poznać kolesi co dużo walą?

po zakolach.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

sex (masturbacja) a testosteron

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: dni plodne | zakonczenie akcji hehe :) | okres | jakie dziewczyny w lozku lubia faceci? | Darmowe Opowiadania Erotyczne | Gdzie wystrzelić? | Co byście zrobili ? | Ostrzejsze zabawy | "Mogłabym ale nie chcę." Czy aby na pewno? | co dalej.......jestem bezsilny? | PO związku | Jakie bledy popelniania kobiety podczas stosunku? | POMÓŻCIE!!! PROBLEM, a może nie?? | Problem z...samym sobą? | Jak wlozyc peniska... | o co chodzi tej pannie ???? | yennie | owijki | wróżbita maciej | Biała Podlaska | opis firmy po angielsku | brak seksu | zemsta brak seksu | front wyzwolenia | samotnosc | saga zmierzch | pytanie do | koniec | koniec swiata | cesar007 | jenifer long monster high | wczesny wytrysk | laracoft | zabawa z mailami | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.