FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10422 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
sex z zabezbieczeniem czy bez?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "sex z zabezbieczeniem czy bez??"   

Crue
 Wysłana - 3 marzec 2005 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

A jak jedziesz samochodem to wolisz żeby miał hamulce czy nie? W końcu nawet jak ma hamulce to wypadek może się zdarzyć. Po co więc hamować i montować takie rzeczy w samochodach?
No i jeszcze jedna sprawa wałkowana cały czas - w czasie stosunku i dużego podniecienia wypływa z penisa substancja, w której też są plemniki, nie chodzi o wytrysk, tylko wcześniej i tego nie zahamujesz, a jak poczujesz to już po fakcie. Lepiej poczekaj, aż panna ci powie, że łyka tabsy.

Edit: Raptor10 - myślałem o tym uczuleniu na lateks już wcześniej, ale jakoś w tych sprawach nie chce kłamać

Zmieniony przez - Crue w dniu 2005-03-03 17:07:53

Same shit, different day

vox
 Wysłana - 3 marzec 2005 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

ej seba a nawet jak jeszcze nie dojdziesz to w substancji jaką wytwarzasz sa plemniki więc mozesz zapłodnić tą kobiete

Znawca -

Gosia_p
 Wysłana - 3 marzec 2005 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

do autora postu: skoro chcesz to robic bez zabezpieczenia to niech chociaz twoja kobieta pigulki zarzywa i nie bedzie trzeba sie martwic czy zdazysz wyjsc czy nie i czy nie bedzie wpadki przypadkiem bo o nia bardzo latwo przy takiej "metodzie antykoncepcji"

crue: nie mam zielonego pojecia jak twoja kobiete naklonic do tabsow
mnie nikt do tego naklaniac nei musial, sama poszlam do lekarza bo wiem ze to najlepszy sposob antykoncepcji a sex w gumce czy na tabsach to nie ma porownania jak dla mnie. Musielibyscie chyba sprobowac raz bez prezerwatywy (inaczej sie zabezpieczyc) zeby wiedziala jaka jest roznica.

Zmieniony przez - Gosia_p w dniu 2005-03-03 17:18:55

Ekspert -

kesieo
 Wysłana - 3 marzec 2005 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

nie ważne czy uprawiasz sex w gumce czy bez gumki zawsze jest ryzyko zajscia w ciaże bo nie ma 100%zabezpieczenia nawet trafiały sie przypadki kiedy panna brała tabletki a zaszla wiec to bez znaczenia czy z zabezpieczeniem czy bez poprostu trzeba wiedziec kiedy nalezy wyciągnac i takie tam

@@-) [_^AjAk^_]};-)Wilk na mikrofonie w głowie sie nie miesci jebac leszczy z lamusami sie nie piescic
a tutaj są kaczki:-P [http://www.insomnia.pl/temat87594/]

Gosia_p
 Wysłana - 3 marzec 2005 17:24      [zgłoszenie naruszenia]

no chyba se kesieo zartujesz
ale jakie jest prawdopodobienstwo zajscia bez niczego a np z tabletkami czy prezerwatywa?
roznica zajsc w ciaze na 1000 kobiet jest chyba znaczaca
nie sadzisz

Ekspert -

Crue
 Wysłana - 3 marzec 2005 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki wszystkim.
Gosia: z tego co wiem to zaraz po okresie są dni niepłodne, więc nie ma ryzyka zajścia w ciążę. W związku z tym mogę bez prezerwatywy się sexić Ale cholera, mam za***iste opory, takie "Gdyby..." pozostaje i nie wiem czy próbować czy nie

Same shit, different day

marcov
 Wysłana - 3 marzec 2005 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

u mnie na poczatku wygladalo to tak ze panicznie balem sie nawet zblizac bez gumki do mysi bo za duzo sie naczytalem tych ******l....a ze mam starsza dziewczyne i troche bardziej doswiadczona z czasem zdazalo sie robic to bez gumeczki co prawda na poczatku tlyko w dni po okresie a pozniej juz niepatrzylismy na to i przewaznie bawimy sie bez gumek.....oczywiscie koncze sam lub Ona recznie zalatwia sprawe....wole bez gumki i skonczyc recznie niz w gumce bo to jakos nei to samo....pozdrawiam

kesieo
 Wysłana - 3 marzec 2005 18:05      [zgłoszenie naruszenia]

gosia no widzisz jedna ja kilka kobiet moze zajsc nawet po tabletkach przypadki sie zdarzaja bo sam slyszalem i takich no zadko tak sie trafia ale moze

Zmieniony przez - kesieo w dniu 2005-03-03 18:05:34

@@-) [_^AjAk^_]};-)Wilk na mikrofonie w głowie sie nie miesci jebac leszczy z lamusami sie nie piescic
a tutaj są kaczki:-P [http://www.insomnia.pl/temat87594/]

seba.pl
 Wysłana - 3 marzec 2005 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

ja wiem ze pojawia sie substancja taka w torej sa plemniki tylko w tej wlasnie substancji jest bardzo malo plemnikow i watpie ze taka ilość plemnikow spowodowala by poczatek nowego zycia:P

powiem tak dzisiaj byl seks bez gumki i odrazu mowie z gumofilcem owielee wieleeee gorzej. podam przyklad ze moj koles rok juz jedzie bez condona i w topy nie ma:)

Jonks
 Wysłana - 3 marzec 2005 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

do zaplodnienia wystrczy jeden plemink...

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

sex z zabezbieczeniem czy bez??

Strony: 1 2 3 4 5