FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10390 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
sex z zabezbieczeniem czy bez?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "sex z zabezbieczeniem czy bez??"   

seba.pl
 Wysłana - 3 marzec 2005 15:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

a wiec panowie jak tam u was sprawa wyglada czy zabezpieczacie sie w czasie seksu czy nie?? bo z tego co wiem jedna z najbezpieczniejszych metod jest uprawiac seks bez condona tzw.jechać na wyczucie,bo wiecie jak to condon moze zsunac sie albo zrobić boom a w tedy my nie wiedzać o tym jedziemy do końca i potem wtopa,a tak to na wyczucie i sie wie ze wszystko jest w pozadelu. co o tym sadzicie? ja osobiście zawsze w condonie dzialalem ale teraz jakoś kusi mnie bez condona bo w kondonie to nie to samo co bez:D

TURBOX
 Wysłana - 3 marzec 2005 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

z zabezpieczeniem!!
niemam stałej partnerki a więc bez niewchodzi w gre!

...a życie się kręci powyżej 4 tyścięcy!
idealna kobieta potrafi robić 70 rzeczy -----> 69 i gotować :)

Crue
 Wysłana - 3 marzec 2005 16:09      [zgłoszenie naruszenia]

No masz rację, nie używaj żadnych środkow antykoncepcyjnych, a pewnie niedługo zostaniesz szczęśliwym tatusiem.
Ja korzystam z prezerwatyw - perspektywa wczesnego ojcostwa za bardzo mnie przeraża, żeby ryzykować.

Btw. wiecie może jak przekonać dziewczynę do pigułek? Bo ja swoją próbuje nakłonić do takiej metody antykoncepcji, ale nie bardzo mi to wychodzi.

Same shit, different day

ferry
 Wysłana - 3 marzec 2005 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

Crue dlaczego ona nie chce pigułek, jaki podaje powód?

Ekspert -

duramen
jem tablety a one mn
 Wysłana - 3 marzec 2005 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

ja jade w gumce bo jak turbox nie mam stalej partnerki

Krolewicz Imprez i Używek%-)
oraz moderator seksu

Specjalista -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 3 marzec 2005 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

W ogumieniu

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

Crue
 Wysłana - 3 marzec 2005 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ferry
W sumie to sam nie wiem czemu nie chce. Uważa, że jej zaszkodzą, że poźniej będzie coś nie tak z organizmem. Ponadto mam wrażenie, że ona poprostu będzie zapominać o braniu (to takie moje zdanie - nie wiem czy ona tak samo sądzi - ale to nie problem ustawić przypomnienie w komórce). Przedstawiałem już różne argumenty, że ponoć miesiączki są mniej bolesne i są regularne, że można kiedy sie chce i że podobno jest lepiej , że wychodzi to taniej niż gumki. W sumie to nie wiem co jeszcze wymyślić za argument. Jest uparta i nie chce ich brać. Jak poruszam ten temat to przytakuje i mówi, że się zastanowi, i już tak pół roku myśli...
Licze na dobre rady

Zmieniony przez - Crue w dniu 2005-03-03 16:30:00

Same shit, different day

Raptor10
 Wysłana - 3 marzec 2005 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

1.powiedz swojej partnerce ze sex w gumce to jak lizanie lizaka przez folie :) i że ona z tego bedzie miała wiekszą przyjemność i ty :D pare razy jej to powtórzysz powinno pomóc no chyba ze jest bardzo uparta to nie wiem :D 2.powiedz ze masz uczuulenie na lateks i ostatnio ci jakas wysypka wuskoczyla w okolicach krocza

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

pumpintek_
 Wysłana - 3 marzec 2005 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

bez raz sie zyje. a jak.

zart dla mnie to glupie bez zabezpieczenia a jak nie wytrzymasz i strzelisz to co bedzie masz za duzo hajsu na alimenty ??? to daj mi

seba.pl
 Wysłana - 3 marzec 2005 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

no ale wiesz kiedy dochodzisz wiec masz wyczucie. jesli o moja laske to sama powiedzial ze bedzie brala tabsy ant. i nawet nie musialem jej naklaniac na to:D ale powracajac o tematu bez gumy jest owiele lepiej dreszczyk emocji itd:D mam wlasnei teraz przy sobie condona i wlasnie laska idzie do mnei i sie zastanawiam czy z gumofilcem wyjechac poraz juz***** wie ktory czy bezzzzzzz:D pozatym te durexsy to jeden wielki shit pekaja kijowo sie zaklada na penisa, natomiast unimile moga sie zesunać:/ wiec zalwazcie ze ryzyko w condonie jest o wiele wieksze niz bez:D

Raptor10
 Wysłana - 3 marzec 2005 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

no tak nie masz kondona to nie peknie ani ci nie zsunie sie faktycznie bezpieczniej

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

sex z zabezbieczeniem czy bez??

Strony: 1 2 3 4 5