FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18755 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
sinusoida epok 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "sinusoida epok"   

DISKOPOLO
 Wysłana - 12 luty 2007 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

tera mie to wali bo jestem na fali

Znawca -

W.Bulencja
jarząbek%-)
 Wysłana - 13 luty 2007 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

Frajdej to chyba gdzies u Ciebie taka byla sinusoida u mnie na gorze nacjonalistyczne , na dole mistyczne

Kto sie smuci ten jest smutas , kto sie kłóci ten jest ..... %-)

Frajdej
 Wysłana - 13 luty 2007 20:10      [zgłoszenie naruszenia]

no to jakąś z***aną miałeś

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam." Witkiewicz

YodoNk
 Wysłana - 14 luty 2007 10:48       [zgłoszenie naruszenia]

ja jakos wiecej mialem info na tej sinusoidze wg pro.f Krzyzanowskiego^^

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

sinusoida epok

Strony: 1 2

Warto przeczytać: [pol] Owidiusz - Cztery wieki ludzkości | Historia | Wisława Szymborska "rozmowa z kamieniem"<--naprowadźcie White! | PROSZE O POMOC | Różnice między woją na zachodzie, a wojną na wschodzie. | (pol) Granica | (his)Różnica i podobieństwa totalitaryzmu w III Rzeszy i Zwiazku Radzieckiego | [pol] groteska romantyczna - cele i sposoby istnienia w literaturze i sztuce | (pol) Mity Greckie-praca stylistyczna | (pol)analiza i interpretacja wiersza "Chrystus Miasta" Juliana Tuwima | [pol] interpretacja, analiza | List-profilaktyka HIV i AIDS | [wos] Trójpodział władzy jakos podstawa państwa demokratycznego :( | społeczne tworzenie, teorie nierówności płci | [pol] "Przedwiośnie" | Bibliografia do filmu | parapetówa | prezent na | szef | inteligencja | wykształcenie | essentiale forte | skręcanie | motorolaw220 puk misi | własna DG | only cats | TOPIK | piłkarzy | nagość | co warto | klus stańska | durex classic | termos | pepe | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.