FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3036 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
siostrunia 
[powiadom znajomego]    
Autor "siostrunia"   

sylwik23
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

wiec tak... zacyne od poczatku.. ponad rok temu przyjechalam do Anglii, poznalam fajnego faceta jest nam razem swietnie mieszkamy ze soba ukladamy sobie zycie jak normalna para.. jednak problemy zaczely byc po przyjezdzie jego mlodszej siostry ktora z nami zamieszkala... zaczela sie we wszystko wtracac,mowic mi co mam robic,zaczela mowic jak to ona zawsze bedzie najwazniejsza ja zaczelam sie o to klocic z moim facetem no bo przeciez my jestesmy dorosli mamy swoje sprawy i swoje zycie...zaczela wspominac byla dziewczyne mojego chlopaka z ktora byl 3 lata ale to bylo dawno... non stop ja wychwala jaka ona jest ladna jak sie pieknie ubiera.. do tego stopnia ze tej bylej dziewczynie napisala ze tylko ona jest jej bratowa i innej nie chce... a do mnie przychodzi i wchodzi mi w tylek... wiec o co jej chodzi?? zabolalo mnie to bo wiem jak wygladal zwiazek mojego chlopaka z tamta.. jego siostra sama mi mowila ze tamta nie byla dla niego dobra... a ja sie staram o nia ona ma 21 lat jest rozpieszczona jak dziecko ma swoje pierwsze milostki pomagam jej, doradzam a i tak to nie ja jestem ta dobra... a wy co myslicie??

hernandezK
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ja na miejscu Twojego chłopaka sam bym porozmawiał ze swoją siostrunią... skoro widzi, że coś się przez nią nie układa, a może nie chce widzieć?

MORS

Andromedaa
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

Porozmawiaj z chłopakiem żeby siostrę do pionu ustawił.

Ekspert -

agniesia
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:18      [zgłoszenie naruszenia]

Rozwiązanie jest proste, ale oczywiscie twój facet musi sie w tym z tobą zgadzać.
1. Mówicie dziewczynce, ze nie zyczycie sobie aby sie w wasze sprawy wtrącała, nie podoba wam sie to i jest to z jej strony poprostu infantylne i sugeruje ze sama nie ma własnego zycia i własnych problemów.
2. i teraz jest zasada taka jesli zrozumie co robi nie tak i jesli nadal chce miec wami kontakt i normalne stosunki tudzież mieszkać z wami to albo
a) koryguje swoje zachowanie i przystaje na wasze warunki ( w koncu to do was przyjechala i u was mieszka)
b) jesli nie skoryguje swojego zachowania mówicie jej poprostu, że ma znaleźć sobie mieszkanie, krótka piłka- wypie*****j

Takie małe zastrzeżenie:

Z wlasnego doswiadczenia wiem, że pewnie bedziecie zmuszeni do opcji B. Ale ja uwolniłam sie od problemu raz na zawsze, miałam tylko później dupe obrobioną w 2 krajach (nie była to siostra ale kuzynka faceta wiec może troche łatwiej było się odciąć)

Sometimes you need to accept everything in this life, because you have no choice. That is how you get STRONG.

sylwik23
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

juz z nim rozmawialam... pogadal z nia odnosnie wtracania sie w nasze sprawy itp wiec juz tego nie robi teraz zaczela z tak jego byla i tez mu juz to mowilam tak stwierdzil ze to sa nasze sprawy moje i jej ze to nie jest jego wina ze jego siostra koleguje sie z jego byla... bo przeciez on nie utrzymuje z nia kontaktu...

Andromedaa
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Możesz próbować zakolegować się z tą siostrą, o ile masz na to nerwy.

Ekspert -

sylwik23
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie z tym problem ze ona jak rozmawia z mama na skype to zachowuja sie jak normalnie nie wiem dzieci ona i jej mama. nikolka a jadlas obiadek nikola a czemu ross nie przyjechal po ciebie do pracy... ross to moj chlopak... czemu nie spedzacie wiecej czasu z nikolka itp no masakra jakas... a on jej nie moze zostawic samej sobie bo matka by go zabila...

sylwik23
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

ale ja sie z nia koleguje zmienilam front jestesmy kolezaanki mowimy sobie o wszystkim imprezujemy itp a wczoraj sie dowiedzialam ze ona napisala to jego bylej ze tylko on jest jej bratowa i innej nie chce... przy czym moj chlopak mowil swojej siostrze ze to ja jestem milosc jego zycia ze ze mna bedzie sobie ukladal ze mnie kocha najbardziej na swiecie ze on juz nigdy innej nie chce itp ona to wie wszystko a pisze jego bylej takie rzeczy...

Andromedaa
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Aha, to ja bym to z nią wyjaśniła sobie na osobności

Ekspert -

sylwik23
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

myslisz ze nie zrobilam awantury??? zrobilam a ona sie tlumaczy ze tamta juz zna dlugo ze byla 3 lata z jej bratem itp ze ja lubi i ze mnie tez lubi a ja wyolbrzymiam.. bo to jest nic wielkiego..

Andromedaa
 Wysłana - 3 listopad 2011 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm to po prostu musisz ochłodzić stosunki i tyle

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

siostrunia

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: jak zapoznac laske ? - trzeba miec oczy otwarte gamonie! | Czy ja mam fioła na punkcie kasy - co o tym sądzicie? | Jak wybaczyć komuś kto bardzo skrzywdzil | Znak zodiaku | milosc albo wolnosc | jak jej pokazac że mi bardzo na niej zależy?? | Miłość a subkultura | Dosc dziwna sprawa | Odległość, czy miłość może wygrać z nią???:( | Jak to jest...? | Co myśli kobieta, interpretacja | prezent na 18-tke | Jak postapic ? | zdrada czy nie | dziwna sytuacja | Co się stało, co mam zrobić?? | kubek na kawe | przegrańcy życiowi | smoleńsku | Immortal Technique | aldona orman | analiza techniczna | analiza | smolensk | sons of anarchy | prezent | SOCHA | Fin | wszystko | blitz | Badoo | playboy ckm | sex | co ostatnio sobie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.