FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2299 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
skazani na kapcie, fotel i telewizje???? 
[powiadom znajomego]    
Autor "skazani na kapcie, fotel i telewizje????"   

Zzz....
 Wysłana - 31 grudzień 2005 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

hehe... jak pamietasz

sonia80
 Wysłana - 1 styczeń 2006 23:01       [zgłoszenie naruszenia]

Mrówka , SOG za temat ! dawno tu nie byłam..

Na początku zadajesz pytanie:

MACIE JAKIEŚ POMYSŁY ZEBY NIE SKONCZYC TAK TENDENCYJNIE?
CZY RZECZYWISCIE W 90% JEST TO NIEUNIKNIONE???
PO CO NAM WTEDY JAKIES WYSZUKANE FILOZOFIE JEZELI I TAK Z GÓRY JESTESMY SKAZANI NA "STANDARDOWE ZYCIE"?

Podoba mi się odpowiedź LuKrecJi :

Wg mnie tylko twórcza, a nie odtwórcza codzienność jest w stanie nas uszczęśliwić.

Chodzi o to by nie wpaść w rutynę, by to nasze życie nie było monotonne.., by te 1/3 czasu naszej doby zagospodarować , jak najatrakcyjniej będąc samemu, czy później razem z mężem, dziećmi..
W naszym kraju realizacja tego jest o tyle utrudniona, że generalnie nie mamy "godnych" zarobków za swoją pracę i to w znacznum stopniu nas ogranicza, zawęża nasze możliwości najczęsciej , jak piszesz do kapci, fotela , telewizorni.. Ale nawet nie mając za wiele funduszy można dzięki dobrej organizacji domowych zajęć, są przecież zmywarki, pralki, inne tam sprzęty, wygospodarować czas wolny na miłe chwile z przyjaciólmi, swoje zainteresowania, hobby, sport, ..., a w tygodniu wcześniej pomyśleć o weekendzie...

Była tu też poruszana ta druga 1/3 część naszego dnia -> praca, która w znacznym stopniu rzutuje przecież na pozostałe godziny dnia. Człowiekowi zestresowanemu, niezadowolonemu nic się nie chce.
Najbardziej optymalną sytuacją jest, gdy człowiek trafi na "swoją pracę, gdy ją wykonuje z pasją.. Wtedy praca nie męczy , pochłania bez reszty, daje zadowolenie i także najczęsciej lepsze zarobki.
Przy dzisiejszym tak wysokim bezrobociu ludzie cieszą się, że mają jakąkolwiek pracę.., że stać ich na opłaty i w ogóle możliwość spokojnego oglądania programu TV i tu jest problem ..
I tak wracamy do początku Twojego tematu

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

skazani na kapcie, fotel i telewizje????

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Benedykt XVI w Polsce w ostatniej dekadzie maja 06 | Tookie Williams | Jak rozpoznać uzależnienie uczuciowe i jak je pokonać? | Hisoria pewnego sumienia | mentalność, temperament a region Polski | Sol Invictis | Życzenia | jak powiedziec | Dot. Depresja - Bardzo goraca prosba o pomoc | Realne marzenia i zachcianki :) 2006 | "MissaPagana"-czyli Mistrzumiu Stachura o życiu... | Chrzescijaństwo przeznaczone do manipulacji? | UWAGA! Zmiana podpisu pod działem | Czy Szatan Może być zbawiony? | Believing without belonging. | Co jest ? Czy to normalne ? | szczypiorzak | kojot15 | str8 graphite | Julia Janusz | nostradamus | III wojna | pieprzyk | deber | szaker | romantyczny nastrój | riannon | last fm | cieślak | szkolna twórczość | wino | agus fotkapl | bieganie | xif | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.