FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2189 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
spowodowanie kolizji drogowej 
[powiadom znajomego]    
Autor "spowodowanie kolizji drogowej"   

lukak0
 Wysłana - 29 sierpień 2008 20:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
jakis czas temu spowodowalem kolizje na droge poprzez wyprzedzanie i zmuszenie jadacego z naprzeciwka do zjechania ze swojego pasa ruchu po czym wpadl do rowu. nikomu nic sie niestalo, samochod poszkodowanego dosc powaznie zniszczony.
dzis przyszlo do mnie pismo - wzor oswiadczenia z ubezpieczenia poszkodowanego w ktorym musze uzupelnic dane poszkodowanego a ja mam tylko imie, nazwiski i adres tej osoby? czy to wystarczy? bo tam jest jeszcze miejsce na pesel itp.
jest tez schemat samochodu na ktorym nalezy zaznaczyc ktore elementy samochodu zostaly uszkodzone. i tu jest problem bo nie przygladalem sie dokladnie co zostalo uszkodzone. czy istotne jest to zeby dokladnie to wszystko opisac?
na miejsce przyjechala policja i wszystko dokladnie spisala, pomierzyla i obfotografowala, jest tez miejsce na narysowacji sytuacji zdarzenia to mam narysowac samochod w rowie czy jak?
dzieki jesli ktos odpowie

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 29 sierpień 2008 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

za***ac wszystkich s****ysynow wyprzedzajacych na chama i na trzeciego, ZERO TOLERANCJI !

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

suplacz
 Wysłana - 29 sierpień 2008 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

yebac wszysyttkich przyspieszajcych wyprzedzanych i nie patrzacych w lusterka raczej

a co sie przejmujesz, przeciez jemu wyplaca z Twojego OC, bez wniku wpisuj co potrafisz, a reszte olac..

milosc nie istnieje, trzeba robic melange i sie nie przyzwyczajac, nie?

Kask
 Wysłana - 29 sierpień 2008 22:48       [zgłoszenie naruszenia]

Jest to malo istotne najwzniejsze jet to ze potwierdzasz wersje wydarzen poszkodowanych. Ale i tak byla Policja takze to tylko formalnosc.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

spowodowanie kolizji drogowej

Warto przeczytać: URLOP! | Nowa inicjatywa - walka z korupcją czyli zbieramy haki | Najlepszy premier 3 RP | Krókie pytanie | Komornik i komórka | jak pozbyć się ojczyma? | Ptasia Grypa - czyli o co chodzi ? | ubezpieczenie na samochod | nieskonczona szkola = wyjazd = wosjko?? | rynek warzyw | Prywatne Więzienia | handel podrobkami | Jarosław K. | czy moge legalnie... | PILNE SAMORZĄDOWE KOLEGIUM ODWOŁAWCZE | pytanie o mandat | nagość a dzieci | andrzeju wchodzisz | shineonyou | prawo opieki nad dzieckiem | miss mokrego potkoszulka | tia carrere playboy | ksiazki multimedialne | ayahuasca | krowa parowki | za głęboko | miecio99 | alko | kurestwa | kurfa | czat | film o inkubie sukubie | najgorszy mod | monka szczęk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.