FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 689 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
sprawa. 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprawa."   

szarebarwy
 Wysłana - 4 kwiecień 2010 13:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

sprawa :

ja 21 lat on 20. Sąsiad był winny mi 200 zł - nie oddał.
ja przez to musiałem oddać sporo więcej. ktoś mu wybił szybę w samochodzie - od razu do mnie zaczął się walić o tą sprawę, chciał kasę ale mu nic nie oddałem. Przez 2 miesiące pod wpływem gróźb i siły chciał żebym mu oddał pieniądze, ze względu na fakt że ja tego nie zrobiłem poszedłem z tym na policję. On wyparł się wszystkiego i pow na policji że on osobiście mnie widział jak uciekałem od jego samochodu - ja o tym dopiero to usłyszałem z jego ust na policji. ale ze nie składa oskarżenia. teraz on chodzi na osiedlu i gada wszystkim, że chodzę na policję ...

co powinienem zrobić ?

Zmieniony przez - szarebarwy w dniu 2010-04-04 13:59:25

deskejt69
 Wysłana - 4 kwiecień 2010 15:56     
 Usunięta przez mlkv za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

mlkv
 Wysłana - 4 kwiecień 2010 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

Deskejt ban na dzień z uwagi na śmiecenie w dziale.

Autorze - a z czym Ci mamy pomóc? Bo nie bardzo rozumiem.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

szarebarwy
 Wysłana - 12 kwiecień 2010 06:53       [zgłoszenie naruszenia]

opinie społeczną

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprawa.

Warto przeczytać: zwrot biletu | osoby zaginione | Prawa autorskie - logo, nadruk itp. | PYTANIE O | Jak wysłać pieniądze z PAYPAL na polskie konto? | Dowód osobisty a zameldowanie | NIP | Najlepsze konto firmowe. | Moje prawa jako. | Pytanie o PayPal | Kiedy i co trzeba płacić | sad pracy wezwanie w charakterze swiaka mozna nie odbierac? | Śnieg | Filmy online | Odliczenie dzieci (2009) oraz Internet | czy moge ponieść jakies konsekwencje | libia | LUC | sylwia kobylińska | misje pokojowe | auta z Litwy | biedy | Tłuczek | laciate3 | katrzy | funkcje krajobrazu ojczystego | stóp | rafal soinski | Tarnow | jelq | indie | karachan | xapatan | manio_ | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.